Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

alicie_k
15. črc 2016

@ms.neomagic Přeji nádhernou dovolenou! 🙂 My jedeme koncem července. Nějak teď nemám vůbec na těhotnění myšlenky, už se bojím to zkoušet a dost přemýšlím o IVF. Je to náročné a když vidím, že mám i pozitivní test, nemám z toho ani radost a už přemýšlím, kdy se co pokazí 😒
Holky všem hodně štěstíčka! 🙂

juliemichal
15. črc 2016

@nina8888 no neboj určitě bude vše v naprostém pořádku 🙂 🙂 držím moc palečky ♥

ivatko0406
15. črc 2016

@laura1972 otevri si svuj profil a tam klikni na srdicka. Jde to?

ivatko0406
15. črc 2016

@laura1972 aha - koukam ze uz vyreseno 🙂

ivatko0406
15. črc 2016

@nina8888 urcite to bude v poradku! Drzim palce!

laura1972
15. črc 2016

@ivatko0406 ji už jsem.na to přišla 🙂 ale i tak děkuji Píšu až teď přijeli jsme z hub a houby přinesli 😀 😀

ivatko0406
15. črc 2016

@laura1972 taky jsem ted docistila kosik hub. Pfuuuuuuu! Ale suplik v mrazaku je plnej a ted uz budu jen susit.

laura1972
15. črc 2016

@ivatko0406 fakt?? 🙂 tak my nic no, tady asi letos nic nebude. Stojí to za houby :- D ale zase procházka lesem dobrá 🙂

ivatko0406
15. črc 2016

@laura1972 ja dnes i hriby 🙂. Nam tu docela letos rostou. Loni prd, ale letos jsou zne 🙂

laura1972
15. črc 2016

@ivatko0406 No tak to tedy asi letos nehrozí 🙂

ivatko0406
15. črc 2016

@laura1972 a odkud jsi? My jsme z Podkrkonosi a tady ted hojne prselo a je teplo - houby rostou jak houby po desti! 😀

laura1972
15. črc 2016

@ivatko0406 No tak to je jasné 😀 Podkrkonoší tak my jsme západní Čechy , Plzeňský kraj 🙂

laura1972
15. črc 2016

@laura1972
@ivatko0406 tady ted taky pořád pršelo, tak jsme si říkali, že vyrazime a dneskavjedna babka a ještě červivá fuuuj

ivatko0406
15. črc 2016

@laura1972 tak ono je jeste brzy - ta prava sezona je prece v srpnu a v zari 😉

laura1972
15. črc 2016

@ivatko0406 no jasně no, ještě snad budou 🙂

debie_p
16. črc 2016

Holky tak ráno na pepinu pidi duch a clear blue vypadá takto 😊😊 tak snad to nebude přicházející MS a zadarilo se 😊

maarkeetkaaa
16. črc 2016

@debie_p gratuluji 😆

nordjane
16. črc 2016

@nina8888 drzim palce at to dobre dopadne! Ja ty rozpory domtoru moc dobre znam ☹ jeden tvrdi, ze je plod otekly a ze bude mit VVV a druhy, ze je naprosto zdravi a bez otoku... takze cekam 14 dni co bude dal :-/

svorly
16. črc 2016

@fifacek Já už zas špiním, takže opět nic :/ Ale mám endometriózu, v březnu bylo laparo a po 3 měsících tam mám zas cystu 2x3 cm. Samý kontroly pořád a za 2 týdny se jdu domlouvat na hormonální profil a na spermio. Snad nebude zapotřebí taky ivf, i když aspoň nějak by to mimino bylo. Tak držím pěsti s ivf, snad vyjde napoprvé když je to tak drahý.

nina8888
16. črc 2016

@nordjane taky ti moc moc drzim palecky aby si dobre dopadla a by bylo vse v poradku predsa sa nam to po takom snazení nemuze posrat...

allou7
16. črc 2016

Ahojky, tak rano zase pidi dušík. Mrcha mešká třetí den. To už by něco být vidět mělo :(

pandabox
16. črc 2016

@allou7 je tam neco malo rozpiteho...

nordjane
16. črc 2016

@nina8888 no pro me by to znamenal uz treti potrat behem roka... to uz bych fakt nedala ☹

juliemichal
16. črc 2016

@nordjane neboj se určitě bude vše v naprostém pořádku... stále na tebe myslím a věřím,že je vše v pořádku,přece tvůj gynekolog by si v tomto nevymýšlel ne?že je vše v pořádku....

pandabox
16. črc 2016

@nordjane ja nevim, ale ikdyz vyjde trosku spatne screening tak to jeste neznamena, ze je mimco nemocne...niceho se neboj..
Ja prave z techto duvidu na screening nesla- panika ohledne vysledku, podstupovani nebezpecne plodovky?? Nevim jestli bych do toho sla- mit komplikace s dobrymi vysledky a riskovat prcka, bych si asi vycitala...je to tezky..
Cim mene vysetreni tim lepe..tim vice nervu usetrenych...alespon pro me..

buggyy
16. črc 2016

@allou7 kolik zhruba dpo jsi?

nordjane
16. črc 2016

@pandabox kdybych nebyla po potratech tak me tam dr. nehnal, takhle si me oni hlidaji a musela jsem ☹ a ono NT 4,2 je celkem dost, cloveka to vystresuje hned ☹ No uvidime, co bude dal, snad to dobre dopadne, to uz bych fakt nedala... Jinak plodovku mi delat nebudou, vzali mi NIPT (jako je prenascan) ten to nahradi....

karrlolka
16. črc 2016

Ahoj holky, co myslíte ?
Ten prostřední test je večerní,a ty další jsou během dne, modrý je včera večer, Dr.max, ale asi testuju špatně.. nebo jak si to mam vysvětlit?MS by mela dorazit za 4dny..
Chvílemi se mi chce brečet, že je všechno špatně :(

karrlolka
16. črc 2016

@karrlolka jo, a testy jsou trosku vybledlé na fotce, v reálu to kde trošku více vidět, ale i tak.. čárky slabnou, a nebo testuju 2x denně uplne zbytečně, nevím:(
Taky hodně piju, coz bych asi neměla, v noci mam také hroznou žízeň..

adrrik
16. črc 2016

@karrlolka testuj rano!! Ne behem dne...a v dobe vynechane ms a nemusis se stresovat...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru