Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

mrnous81
14. dub 2016

@pandabox tak to máš určitě pravdu,že je lepší je to nehlídat a užívat si beztarostný sex 😉 ale u mě třeba hlídat proto,že přítel přes týden pracuje v zahraničí,tudíž ho nemám doma,takže až na víkend a někdy ani to ne...ale po 14 měsících neúspěchu už jsem pod dohledem dr.,beru clostyl a pichá mi Pregnyl,zatím mám za sebou první cyklus,tak uvidím,kdy se zadaří

mikush
14. dub 2016

Ahoj holky,dnes mi je hrozně zle,do toho mě v práci začli hrozně bolet kříže,MS mešká už třetí den,BT pořád nahoře, tak mi to nedalo a zkusila jsem teď odpoledne test, nic moc na něm nejde vidět, ale po nasvícení mobilem(nejsem zastánce takhle hledat čárku ) tam náznak čárky je..Zkusim v sobotu nebo neděli další pokud MS nedorazí, u druhého těhu jsem měla pozitivní test až týden po meškání MS,ale mi to prostě nedá 😀

xivet
14. dub 2016

@pandabox Hele, řeknu ti to narovinu, pro každého je prostě frekvence jednou za dvy dny neúnosná. Prostě když máš náročnou práci, domů přijdeš večer úplně vyšťavená, tak ta chuť tam prostě není. A tím nemyslím sebe. A vzhledem k tomu, že žena může otěhotnět jen cca 17 hodin v měsíci, tak si to prostě radší pohlídám, to bych se taky nemusela dočkat :o) Ale každý to má jinak, já jsem jenon obyčejná nedočkavá žena.

sukynecka01
14. dub 2016

@mikush ahoj hod fotooo ja sem zvykla lovit duchy 🙂 at se pokochame

xivet
14. dub 2016

@pandabox Jo a navíc, já jsem přestala brát antikoncepci cca před dvěma lety a jenom jsem si hlídala plodné a neplodné dny - což je super antikoncepce, bez hormonů a hlavně zadarmo!

pandabox
14. dub 2016

@xivet
@mrnous81
s tou frekvenci mi to nikdy nedošlo, takže v tomhle případe to chápu.. je možny, že to taky někdy zkusím a třeba to zrovna klapne- ja se jen nechci na to tolik upinat..a bojim . se ze když budu denne měřit teplotu, tak nebudu dělat nic jiného pak..

Já jsem antikoncepci nebrala nikdy, takže v tomhle přínos nevidim🙂)

mikush
14. dub 2016

@sukynecka01 na fotce to nejde vidět,ještě pockam pár dní pokud MS nedorazí

mrnous81
14. dub 2016

@pandabox já antinu brala někdy před 12 lety a to ještě asi jen 3 roky,takže tady je to v pohodě 😉 já si dělala jen ovu testy 2 cykly a i přesto,že jsme ovu minulý cyklus vychytali,tak se stejně nezadařilo...už ovu testy nedělám,i dr. mi řekla,ať se na to vykašlu,že se na to nejde spoléhat,kolem je ještě mnoho faktorů,co to ovlivňuje...teď jsem první cyklus po clostylu a 12 DC mi byl píchnut Pregnyl,tak teď čekám,co z toho bude 😉 tentokrát jsem byla ne u své dr.(nemá zrovna nejlepší recenze) a ta mi moc velké naděje nedala,že mám sliznici 12 DC jen 5,7 mm ale přesto se rozhodla mi Pregnyl píchnout...i přesto neztrácím naději,že se mohlo zadařit,během pár dní se to rozlouskne

milujicimamina
14. dub 2016

Vzdy se den dva pred ms hrozne potim, dnes to zaclo mam ještě 4dny 😢 je to mozne i v těhotenství?

bellisima1
14. dub 2016

Ahoj holky, vidite neco ? kdyz naklanim obrazovku vidim jak by ducha. ale je to upravene filtrem a muze to byt jen "ryska". jsem 29dc - delano prave ted, tzn. ne z rani moci.

milujicimamina
14. dub 2016

@bellisima1 vidim pekne 🙂

kasparka1
14. dub 2016

taky vidim 🙂

pandabox
14. dub 2016

@mrnous81 budu drzet palce 😎

sukynecka01
14. dub 2016

@bellisima1 tonje mama test??

kasparka1
14. dub 2016

@sukynecka01 ano. podle me teda.

bellisima1
14. dub 2016

@sukynecka01
@kasparka1

jj mamatest.

sukynecka01
14. dub 2016

@bellisima1 ten dela rysky zkus za dva dny jestli sílí

milujicimamina
14. dub 2016

Holky meni se vam bradavky před ms?

pandabox
14. dub 2016

@milujicimamina meni a i prsa boli

dddkkk
14. dub 2016

@milujicimamina Od té doby co se snažíme jsem si všimla že mění... jakoby se zvětší, jsou víc vidět žíly a bradavky jsou citlivější...

zlatickon
14. dub 2016

@milujicimamina neblazni aspon tobe at to klapne,zadna ms nebude jasny😉

dendulin111
15. dub 2016

Ahoooj holky tak tady je test z lekarny Max a myslim ze vse uz je jasne😉Navic vsechny priznaky tomu uplne nasvedcuji takze posudte sami😁

sukynecka01
15. dub 2016

@dendulin111 jeee pekneeee dalniceee

dendulin111
15. dub 2016

@sukynecka01 dekujiiii😊

nazka
15. dub 2016

@dendulin111 moc gratuluji 🙂

dendulin111
15. dub 2016

@nazka dekuji mam velkou radost😊akorad nevim kdy se objednat k mudr. At tam uz jde neco videt☺

nazka
15. dub 2016

@dendulin111 a kdy jsi to měla naposledy? na to se mě ptala sestřička, když jsem tam volala a počkala ještě týden a pak mě objednala rovnou na utz. poslední ms jsem měla 17.1.a prvně k dr jsem šla 25.2.

dendulin111
15. dub 2016

@nazka naposledy 14.3. Ja nekde cetla ze srdicko tam jde videt tak od 7,8 tydne tak nevim

sukynecka01
15. dub 2016

@dendulin111 ja taky 14'3 ve středu ale byla na utz nic nevidel jen naznak akrev bral hcg 466 :: a leky na udrzeni preventivně

sukynecka01
15. dub 2016

Holly mate nekdo vypukle brisko???? Na zacatku??? Zda se mi ze ja mam dost

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru