Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

mimimimi
16. kvě 2016

Tak jsem to zakřikla a mírný ráz MS bolestí je tu, držte pěsti ;) ať nic nechodí...

milujicimamina
16. kvě 2016

@mimimimi myslím že se uhnízdilo ale odešlo, už ten clearblue jasé plusko,pak mamatesty a maxove a slably

mimimimi
16. kvě 2016

@milujicimamina aha tj možný no ☹ tak se drž a kašli teď chvilku na to ...

milujicimamina
16. kvě 2016

@mimimimi ateplota včera klesla na předovulační a prsa mě večer přestala bolet ,přemýšlím jestli ještě měřitdál, je to takový uvazek až mě to děsí, navíc tři dny okolo ovulace sex a z toho je nic?

monikavitezslav
16. kvě 2016

Holky já jsem tak nervózní z toho my ho cyklu ze i muž mi dneska říká mámo ty si nějaká divná? Prej ses vůbec moje:_))) se dotkl mých prsou a já ho kousla bolesti. Je to srandovní a rikam si ze pokud to není tehu tak co se mnou teda je?

digisek
16. kvě 2016

děvčata mě 8dpo teplota klesla o 2 desetiny...dnes je 10dpo a teplota pořád dole......takže já už se s nadějí tenhle měsíc loučím ..... 😒

monikavitezslav
16. kvě 2016

@mimimimi testovat nebudu počkám do středy na krev. Tam mám stopro jistotu.

milujicimamina
16. kvě 2016

@monikavitezslav ono psychika a hormony dokáží opravdu divy

mimimimi
16. kvě 2016

@milujicimamina aha no měřit dál můžeš pokud tě to baví a můžeš pak grafy porovnat aspoň víš že před MS teplota klesá já to tak taky vzdy měla...včera jsem se dočetla že nejčastěji je otěhotnění 5dni před ovu ale samozřejmě to není pravidlem a někomu spermie vydrží dokonce i týden čekat ale to už je maximální doba (já taky doufám ze 6dni stačilo :D)...ale ono z toho bylo něco (nebylo to marné snažení) jen se ti to asi neudrželo zrovna :( přeji ať se priste drží a nepouští ...ty silnější pak vydrží vše jen to chce i štěstí a to už neovlivníme...

milujicimamina
16. kvě 2016

@mimimimi právě, jen nebolí mě břicho jen prostě krvácím, ale i sliznice tak počítám že zítra už budu jen špinit a bude po všem, na měření se nejspíš vybodnu, ani mě to nebaví chtěla jsme si ověřit zda poznám ovulaci a ted už asi vím a stejně z toho nic tak to neccme osudu asi

ms.neomagic
16. kvě 2016

Ty jo ja jsem nervozni a bojim se :-\

weronicaaaa
16. kvě 2016

@ms.neomagic čeho? 🙂

ms.neomagic
16. kvě 2016

@weronicaaaa Jdu na gyndu na vysetreni,krev,UTZ..a nejak se bojim,ze budu zase zklamana nebo budu lecit nejakej blbej zanet...no nevim...jdu na to.

weronicaaaa
16. kvě 2016

@ms.neomagic neboj! Držím palce!!

mi89
16. kvě 2016

@mimimimi tak růžová nikde, tak to bylo rychle nějaké...

leymea
16. kvě 2016

@mimimimi s tim jidlem to na oslavach tak vetsinou mam, dokonce jsem i vcera usinala s pocitem na zvraceni, ale dneska uz nic 🙂 jen dvakrat tolik chodim curat, ale to bude tim, ze jsem pila aquila caj a po nem ja chodim 😀 jediny ceho jsem si teda vsimla😧 je, ze mam fakt vodovej vytok :-/ jako u me normalni, ale ne takove mnozstvi. Coz kdybych byla tehotna tak spis budu mit hustej, bilej. Kazdopadne dnes 6 DPO. Teprve 😀

leymea
16. kvě 2016

@ms.neomagic drzim palce a dej vedet 😉

ms.neomagic
16. kvě 2016

Tak jsem holky zpet a jsem z toho jelen jeste vetsi,sliznice je zvetsena,zanet zadnej,na utz nic,krev mi nebral,ale curala jsem do zkumavky tak budu cekat na vysledky..a jinak mam cekat do dalsi ms..takze fakt super.. ☹

leymea
16. kvě 2016
ms.neomagic
16. kvě 2016

Holky jeste dotaz,berete tu nekdo INOFOLIC? byl mi doporucenej.

alischkar
16. kvě 2016

@ms.neomagic Ahoj, já jo - myslím, že mi docela hezky zvýraznil ovulaci (takže od té doby co ho piju mě od ovulace prakticky furt píchá v podbřišku 😀). Ale jinak zatím nic - piju ho cca 4. měsíc, ale sem tam vynechám se přiznám 😕

mimimimi
16. kvě 2016

@ms.neomagic a kdy budou výsledky 😊? Vyšší a po MS TJ fajn 😉 Na utz by bylo brzy😊

mimimimi
16. kvě 2016

@mi89 jj tak ono to ani dlouho trvat nemá nebo nemusí 😊😉

mimimimi
16. kvě 2016

@leymea tj brzy na bily 😉většinou se objevuje az v době MS a ani se asi objevit nemusi a předtím nebo celou dobu muze byt i jen ciry 😉 já to mela taky tento cyklus tou dobou zhruba začal ciry ...uvidime no 😉

mimimimi
16. kvě 2016

@digisek záleží jestli to jsou predovulteplory nebo poovul. ...nejake výkyvy jsou i v tehu tolerovany...😉 Já taky mela 😐 uvidíme no...ted 5.den vys. teploty ale progesteron sam o sobě pry teplotu zvyšuje...odpoved nam da jedine příchozí MS nebo nový test...dříve si nemůžeme být jisté ničím...

Me je divne do kdy jako ta sliznice bude růst nez se spustí krvácení ze spadu kdyz už první den vyvolavacky mela 8mm...

mimimimi
16. kvě 2016

@ms.neomagic kolik mela tvá sliznice mm řekl ti doktor?

mi89
16. kvě 2016

@leymea Podle mě se podle hlenu nedá 100% řídit. Já měla bílý hustý celou dobu, po ovu víc i minulý měsíc a nic 😉

mimimimi
16. kvě 2016

@ms.neomagic vlastně dva dny před vyvolavackou mela 8mm👀

yukonek
16. kvě 2016

@mimimimi děkuju, výsledek bude zítra 🙂

kastanek87
16. kvě 2016

@pajinka123 tiše gratuluji!!!! 🙂 kolikátý jsi DPO?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru