Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

markiiska
2. srp 2016

@laura1972 jj hcg je 44 na 12.dpo bych řekla že je to vpořádku zatím??

kastanek87
2. srp 2016

@laura1972 hele, testovat se prý mám ob den, aby byl nějaký nárůst hcg. Takže když srovnáš první a třetí, je to rozdíl, zesílil, takhle denně nebude úplně velkej rozdíl... uvidíš o víkendu, jak bude výrazná 😉 takže odpočívej, užívej, mysli pozitivně ♥

ms.neomagic
2. srp 2016

Tak jsem schvalne divala na stranky zpet,abych tu nebyla za neprejici mrchu..tak snad se @slunickova nebude zlobit,kdyz to se okopiruju..
Dne 29.7 jeji prvni testy,kdy pise ze za 3dni to ma dosta..
Foto 1

terka228
2. srp 2016

@slunickova Krásné čárky 🙂

ms.neomagic
2. srp 2016

Foto 1 dnes
Foto 2 31.7
Foto 3 29.7 3dny do ms
Takze se omlouvam,pokud jsem si dovolila rict,ze mi prijdou stejny a ze by mel byt uz silnejsi..

laura1972
2. srp 2016

@kastanek87 to mas pravdu, asi bych to neměla tak sledovat 🙂 možná obden je to lepší.

tahejhula
2. srp 2016

@ms.neomagic Hele, ty to asi spatne nemyslis, ale predstav si, ze bys byla treba v sedmem mesici a jina zena by ti opakovane psala: Jako jo, je to fajn, ale jeste zadne dite nemas, takze tak.
A taky by vychazela ze sve zkusenosti a taky by to nemyslela zle. Ale pomohlo by ti to? Podporilo, mela bys pak lepsi naladu?

laura1972
2. srp 2016

@markiiska takže je to jisté?? 🙂 gratuluji moc 🙂 🙂

ms.neomagic
2. srp 2016

@slunickova omlouvam se,ze jsem to sem dala,ale nechci bejt za nejakou neprejici...tim to vic neresim,tobe preju jak uz jsem xkrat rekla,jen to dobre..a kup jiny test 😉 hodne stesticka

markiiska
2. srp 2016

@laura1972 asi je to na dobré cestě 🙂 děkuji

markiiska
2. srp 2016

@ms.neomagic já sem pochopila, jak to myslíš a určitě si to nikdo nemyslí 🙂

kastanek87
2. srp 2016

@markiiska juhuuuuuuuuuuuuuuuuuu ♥♥♥ jsem to říkala!!!!! Prostě musíš věřit 😀 moc gratuluji!!! a bude romantickéééééé oznámení 😅 a ne že mu to řekneš ještě dneska 😅 😅 😅

ms.neomagic
2. srp 2016

@tahejhula ale ja to nemyslim zlr,ja jsem ji ani jednou nerekla ze to je zly,naopak jsem stala pri ni a rikala at koupi jiny test nebo jde na krev,kdyz se ji to nezda...staci si precist diskuzi zpet..ona se me ptala co se mi prihodilo,tak jsem ji to vysvetlila,ale nestrasila ani nic,jen ji uklidnovala...a pak jsem za spatnou ☹

laura1972
2. srp 2016

@slunickova To je pravda, tyhle testy jsou na nic je to mamatest, ze? @ms.neomagic

tahejhula
2. srp 2016

@markiiska Nikdo s HCG nestartuje na tisici jednotkach, urcite to bude OK. Gratuluji. 🙂

ms.neomagic
2. srp 2016

@markiiska dekuju

tahejhula
2. srp 2016

@ms.neomagic Proto jsem sama psala, ze to zrejme nemyslis zle. To bys psala jinak. Spis nekdy ta forma srazi na kolena, i kdyz to tak nemyslis. Rozhodne me nenapadlo, ze ji to neprejes, to vubec.

markiiska
2. srp 2016

@kastanek87 a jak to mam sakra vydržet?? 😀 porad, dyt já se vidim dojdu dom a budu se pitomě culit 😀

laura1972
2. srp 2016

@jarmulka tak jsem zkusila poslední ovu test včera ten horni dnes ten spodní

tahejhula
2. srp 2016

@laura1972 a tobe sili evidentne, ale fakt je lepsi testovat jednou za dva az tri dny.

laura1972
2. srp 2016

Přesně jak píšou holky, co jsou tehule. Prd ms ovulacni sílí 😀

ms.neomagic
2. srp 2016

@tahejhula dekuju..cela rada byla jen v tom at si koupi jinej test..o tehle fialovejch je znamo,ze jsou pozitivni i kdyz je pocura chlap,nedavno to sem davala jedna snazilka..kort kdyz nesili.

tahejhula
2. srp 2016

@ms.neomagic A ona si chudak koupi tentyz, jen pod jinou znackou. :/

kastanek87
2. srp 2016

@laura1972 ty jo jak jsi to napsala, včera horní dnes spodní.... vůbec jsem netušila kterej tím myslíš 😀 😀 😀 jestli zleva doprava nebo zprava doleva 😅 😅 😅 pak až jsem četla že ovulační sílí, tak jsem pochopila kterej je kterej 😅 mazec, takže ovulační je jasně pozitivní, možná zítra bude úplně, ale stejně na těhu testu už to je, takže ty ovulační jsou podle mě jen tak pro zábavu, na potvrzení potvrzeného, když už jsou stejně k ničemu 😀

laura1972
2. srp 2016

@kastanek87 no jasně, tak snad bude vše v pohodě. Na gyndu jsem objednána na příští středu 🙂

markiiska
2. srp 2016

@laura1972 už? 🙂 já měla jít na prohlídku běžnou zítra, ale volala sem a prej je to brzo a mam na 24.8.

laura1972
2. srp 2016

@kastanek87 trošku jsem to nedomyslela 😀 nějak.jsem byla na tom, ze jsem je tam.dala pod sebou 😀 😀

dddkkk
2. srp 2016

@laura1972 Já myslím, že určitě sílí! Je těžší to vidět, když jsou to různé druhy, ale na tom Dr.Max to rozhodně není žádný dušík, navíc pokud jsem správně četla do MS máš 3 dny! Takže když dáš Dr. Max pozítří, myslím, že uvidíš rozdíl na první pohled! 🙂

kastanek87
2. srp 2016

@markiiska vydržíš!!!! MUSÍÍÍÍÍÍŠ 😀 říkej si že v pátek jak si uděláš test, tak bude silnější čárka, líp vidět, přece jen ti chlapi nemají tak dobré oči jako my ženy 😀 tak to uvidí líp a prostě bude to hezkýýýýýýý ♥ 😎

ms.neomagic
2. srp 2016

@tahejhula no prave :-\

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru