Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

ms.neomagic
21. srp 2016

Holky dekuju...tyhle rozhazeny cykly jsou na prd...ms ma prijit bud ve stredu,to by bylo po 26 dc nebo v patek po 28dc..delsi nemivam....je to o nervy...vsichni rikali ze to po tom micropotratu pujde hned,ze je pohnojino a prd...kdyz mam ovulku citlivou,ze o ni vim,tak prd,nepodari se,a tenhle mesic ani nevim,protoze jsem zrala ibalginy na bolest zubu :-\

asus
21. srp 2016

@jarmulka v pohode😉

baba93
21. srp 2016

@jarmulka taky mi prijde ze je to v dnesni dobe velky problem :( my se snazime od prosince ☹ dekuju ja v to doufam ☹ a copak ty ? 😉

jarmulka
21. srp 2016

@baba93 hmm , to už chvíli je ☹ ... ale neboj - Ty už jsi určitě ,,vyhrála,, svůj boj !!!! Já tomu věřím 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

baba93
21. srp 2016

@jarmulka tady jsou pohromade i s tim ,,vinikem" oba po zaschnuti 😔

jarmulka
21. srp 2016

@baba93 to je regulérní čárka, žádné ,,zkopírování,, 😀 ....

terka228
21. srp 2016

@baba93 Také vidím krásnou čárku 🙂

alicie_k
21. srp 2016

@ms.neomagic Ahoj 🙂 ještě nesmutni, může být opravdu brzy! A ty rozházené cykly znám. Po tom biochemickém mi MS přišla o týden dřív a zrovna na dovolené. Na ni vcelku hned navazoval hlen, který jsem ale měla víc jak týden, takže kdy byla ovulace - netuším. Ale vykašlala jsem se na to a máme sex jen když chceme my a ne kalendář 🙂 V říjnu půjdu na IVF, a to mě hodilo tak do klidu že ten kalendář ani nesleduju. Kdyby se včera neozval podbřišek a prsa tak ani nevím který DC jsem 😀 Je to hrozně fajn.
Držím ti moc palce ať to vyjde! Budu to tady sledovat 🙂

ms.neomagic
21. srp 2016

@alicie_k ahoj zlato,ja uz si rikala co je s tebou,ze urco uz si tehu a nechala me tu 😀 tak ty uz to mas rozhodnuty...se mas...no po pravde,me uz to prestava bavit..a jeste me s.re ta prace,ze uz nevim jak bych se z ni ulila..proste ty nocni nedavam a mistrovou uz vubec :-\ tak na me mysli 🙂

alicie_k
21. srp 2016

@ms.neomagic Asi už bych se brzo z toho zbláznila, už tři potraty za mnou, to nebude jen tak. Navíc už se snažíme (nebo spíš nedáváme si pozor) skoro dva roky. No a už tak myslím 4-5 let neberu HA, chránili jsme se jinak. Já na klinice IVF pracuju, tak proč toho nevyužít 🙂 No a taky mám dost protivnou "šéfku" která o mě sice bude teď všechno vědět, ale je mi to už fakt jedno. Moje gynekoložka neřeší nic, poradila mi jen do prosince se nesnažit. Tak ji poslechnu jen do října 😀

ms.neomagic
21. srp 2016

@alicie_k na lidi se vyprdni..ty ti nic zadarmo nedaji,kort sefky...tak aspon budu vedet na koho se obratit,az pujdu taky na IVF 🙂 my se snazime od prosince..jak jsem si naivne myslela,ze to pujde hned :-\

pandabox
21. srp 2016

@ms.neomagic drzim palecky..id prosince sbsxeni je porad jeste ok..me to trvalo taky nějakou dobu. Fakt jestli mužu poradit prestat se tak hodně sledovat. Neresit bokesti, prujmt, prsa. . Proste si uzuvat sexu a života. . To trebs zafungivalo me. . Spis bychbse zaměřila na to jak si zpříjemnit vic praci a citit se tan spokojena. .protoze byt spokohena je podle me taky důležitý předpoklad. .

pandabox
21. srp 2016

@ms.neomagic ja jsem třeba vubec zadblny priznaky na začátku těhotenství neměla nic me nepichalo, nebolelo..ani prsa. .nic..to vubec nema smysl pozorovat. .

ms.neomagic
21. srp 2016

@pandabox ja vim..normalne na to prdim..ale uz tak nejak clovek zna svoje telo,pri ovulce,pms...takze ho rozhodi kdyz je neco jinak..v praci se to nezlepsi,delam jen nocni,kde celou noc stojim a makam,nemuzu si odskocit ani na wc,protoze bys pak uz nestihala..a taky me tlaci vek...rekne se nehlidat to..ale to nejde,ja delam nocni,pritel ranni a odpoledni,potkavame se mezi dverma..z toho asi neotehotnim.

simi1510
21. srp 2016

@ms.neomagic ono se to urcite podari. Jen se mlžná prestat hlidat a vyckat? 🙂 ale vim, je to tezke... Drz se!!!!

ms.neomagic
21. srp 2016

@simi1510 vzdyt ja vim,ale je mi 35..fakt nechci ve 40 behat za prckem a rada bych se dozila aspon jeho plesu...dceri je 8,5..cim dyl to bude,tim ji pak miminko zajmat nebude,ale bude chtit spis prostor...nehlidam se,nemerim si bt,nedelam si ovu testy...nic..sex si uzivame porad...ale jsem fakt z toho uz unavena,otravena.. :-\

simi1510
21. srp 2016

@ms.neomagic ja ti rozumim! To cekani je hrozne a chces pro sebe s malou slecnu jen to nej. A jsem rada, ze existuji jeste lide, co resi, aby se to zvladlo vcas a uzila sis ho a byla tu pro ne co nejdele. Ono si to dava jen dost na cas :-/ a mate to tezke, kdyz se jen potkavate a najit volnou chvili nebude tak lehke, vid?

Moc ti preji, abys tam ty carky objevila!!!!!

simi1510
21. srp 2016

My s pritelem spolu spali bez ochrany od zari a povedlo se v tom cervenci... A to mi na te pohotovosti rekla, ze jsem jeste dost mladá na to mit jine, kdyz jsem tam prisla s tim, ze krvacim... A ja se jen modlím, at tam je a at je v poradku...!

@ms.neomagic jinak mas dobre ze mas max 28 dni... Ja mela jednou 28, pak diky stresu treba i 35, pak 31,... A pocitej z toho dny zpozdeni 🙂

ms.neomagic
21. srp 2016

@simi1510 dekuju moc..jsem rada,ze me chapes...xlet jsem delala kadernici,kdyz jsem se dozvedela,ze kdybych mela mimco,nedostanu od statu nic,tak jsem to se slzama v ocich zabalila a vzala prvni praci,ktera se u nas ve meste naskytla a tak aby to vyhovovalo vsem...takze nocni...celou noc cistim koberecky do aut a balim,mam 4 sicky,co posilaji jeden koberec za druhym,proto si nemuzes dojit ani na wc,protoze ty hromady bys pak uz nedavala...kdyz jsem tam nastupovala tak jsem rikala ze tech par mesicu nez se zadari a budu mit narok na materskou tam vydrzim,ale za tyden uz tam budu rok a je to jen a jen horsi..kdyz uz fakt padam na hubu,tak si beru na dceru paragraf...protoze pak jsi unavena i na to snazeni :-\

saidy
21. srp 2016

Stalo se vám některé, že jste krvácely po sexu? Včera jsem chvilku špinila, jenom pár kapek hnědé krve, večer byl sex a ráno na toaletním papíru červená šmouha.. Minule jsem takhle krvácela po sexu před ms a za dva dny jsem to dostala. Měly jste to některá a byly jste těhotné?

pandabox
21. srp 2016

@ms.neomagic ty nocni jsou naprd no...achjo..

luj89
21. srp 2016

@saidy Nejspíš jde o nějakou mini trhlinku uvnitř. Tohle nebude těhotenstvím.

saidy
21. srp 2016

@luj89 to jsem si ani nemyslela, spíš to bude něco s rozdrážděným a překrveným spodkem. Spíš by mě zajimalo, jestli je možné takhle špinit a přesto být těhotná, ms čekám v úterý

simi1510
21. srp 2016

@ms.neomagic to je vazne hrozny ☹ neumím si to ani predstavit! Jsou to otresne podminky, a to se nedivim, ze jsi pak na vse unavena ☹

A tys mela na kadernici zivnostak? Tam kdyby sis platila dobrovolne pojisteni, tak nárok by mel byt na mateřskou... :-/

Ja pro zmenu zjistila, ze jsem tehotna v dobe, kdy mi konci vypovedni lhuta (dala jsem vypoved, ze se to tam nedalo vydrzet psychicky... A doma jsem pak jen brecela z toho, do práce chodila s nechuti...) a do nové práce me těžko nekdo vezme ☹

simi1510
21. srp 2016

@saidy ja zacala krvacet v patek asi hodinu po sexu, jak kdyby se clovek rizl... A jeli jsme na pohotovost... Doktorka na ultrazvuku nic neviděla, tvrdila jak jsem jen zpozdena 14 dni a ze jen jen náznak kavitace... Mam utrogestan a nemít sex

kastanek87
21. srp 2016

@saidy mne se teď taky stalo že po sexu jsem spinila,ale opravdu jen lehce. Když jsem byla nahoře 😀 u jiných poloh zatím Dobrý 🙂 jsem cca v 6 týdnu.

simi1510
21. srp 2016

@kastanek87 a víš, že mě se to spustilo taky po tom, co jsem byla nahoře? 😀 dva dny předtím klasika a nic... 😀

anarvin
21. srp 2016

Kočeny, tak já to zkusím pro jednou také... vidím to tam jen já? Dnes den případné MS. A já už mám pocit, že si tu čárku fakt namlouvám... Najdu tu profesionální lapiduchy jako jsem já? 😀

laura1972
21. srp 2016

@anarvin já tam něco vidím 🙂 zkoušela s i obyc.test? Třeba bude mainko výraznější 🙂

anarvin
21. srp 2016

@laura1972 Zkoušela jsem obyč mamatest ale tam je ta čárka ještě slabší... To by ani fotka nezabrala... Vím, nezbývá než doufat a čekat dál, ale nedalo mi to, abych to sem pro jednou také nešoupla 😅

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru