Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

jarmulka
22. srp 2016

@terka228 tak moc Ti přeji, aby to dopadlo dobře!!!! A také to vše dopadne dobře, to by bylo , aby nebylo!!!! Jsem Ti říkala, že miminko budeš mít a Ty mě takhle prevezes 😀, Ty už jsi v té době normálně těhotná!!!! Takže vše nejlepší k narozeninám a za rok touhle dobou už budeš slavit další narozeniny s tři měsíčním miminkem v ruce 🙂

kastanek87
22. srp 2016

@simi1510 no podle mě to bude tou polohou 😀 je to teda dost na prd, ale zas raději oželím jednu polohu 😅 ale četla jsem , že pokud je to jednorázové zašpinění, nic se neděje. No ale ty jsi měla asi víc než špinění, že? Tak to bych taky raději oželela sex, partner by to nesl asi těžce ale co už 😀 😀 a jak se citíš? Už nekrvácíš? Kdy máš jít na kontrolu?

katuskad1
22. srp 2016

Holky, tak jsem objednána na 30teho, ale nevidím to moc nadejne. 😊

hanulkaha
22. srp 2016

@terka228 Potichoučku gratuluju!!! 🙂
Testy od Maxe jsou spolehlivé! Přeju hodně štěstíčka, ať vše dobře dopadne 😅
A vše néééééj k narozeninám! 😀

simi1510
22. srp 2016

@kastanek87 Nn ted uz pres vikend vsechno dobry, zadny sex tedy celou dobu... Na kontrolu jsem objednana v patek, ale psala jsem mail co a jak a jestli mam prijit, tak uvidime. Rano jsem byla na krvi a musim si pro výsledky kolem poledne k te hnusne babe, do ruky mi je nechteji dat ☹

simi1510
22. srp 2016

@terka228 vsechno nejlepsi k narozkam a at to jen sili! Drzim pesti!

kastanek87
22. srp 2016

@simi1510 tak to je dobře! Určitě to bude v pořádku ♥ jako na hcg? Tak pak dej vědět, kolik máš 😉 na babu kašli, mysli si svoje a je to 😎

kastanek87
22. srp 2016

@terka228 jůůůůůů a TERKA MÁ NAROZENINY.... MYYYY MÁME PŘÁNÍ JEDINÝ, ŠTĚSTÍ, ZDRAAAAVÍ, ŠTĚĚĚSTÍÍÍ, ZDRAAAAVÍ, HLAVNĚ TO MIMINKOOOOOO 😀 😀 ♥♥♥

simi1510
22. srp 2016

@kastanek87 krevní obraz spolu s hcg, tak snad se to dozvim. Z gynmedica mi zatim neodepsali, zda mam prijit driv. Potize (tuk tuk) nejsou, tak snad vydrzime do patku. 🙂

kastanek87
22. srp 2016

@simi1510 určitě vydržíte!! 😉 ♥ já jdu ve středu a už by konečně mělo být vidět víc než tečka, doufám v to...

anarvin
22. srp 2016

@terka228 To vypadá moooc krásně náhodou!!! 🙂 držím pěstičky. U mě se dnes rozjela menstruace, takže duch neduch mám jasno a jedu nanovo...

simi1510
22. srp 2016

@kastanek87 drzim ti moc pesti!!! 🙂

laura1972
22. srp 2016

@terka228 krásné 🙂 je to tam moc moc gratuluji. 🙂 taky mám vždycky takovou radost když se někomu tady zadari 🙂 a @jarmulka tady dokáže vždy tak povzbudit, no prostě super 🙂 jsem ráda, že se s vámi tady můžu radovat a být u toho 🙂 super 🙂

laura1972
22. srp 2016

@katuskad1 Nevzdavej to, bude to v pohodě, uvidis 🙂 a proč te vlastně objednala az takhle dlouho? A co ti na to řekla, ze ti vyšel digi test a předtím, že byla ms?

katuskad1
22. srp 2016

@laura1972 no ona se me ptala,kdy jsem mela MS,tak jsem říkala, a ona aha, a Já na ni, že je to nesmysl, a Já ani nevím co mi na to odpověděla 😆ale říkala, že se muže stát. Udělám si test v patek a v pondělí, a uvidím, jestli test něco ukáže, dneska zase byla čárka, ale ani silnější, ani slabší. Zkusím v to pondělí ten clearblue, ať mám nějaký důkaz pro doktorku 😆ale stejne jsem takova bez nálady, když nevím co a jak. Nevíte za jak dlouho při mimodeloznim zmizí hcg z moci?

laura1972
22. srp 2016

@baba93 tak Kdepak máme ten testík? 🙂

ms.neomagic
22. srp 2016

@terka228 mila Terezko vsechno nejlepsi k narozeninam,hodne zdravicka,stesticka,lasky,nadelila jsi si ten nejkrasnejsi darek :-* at je vse v poradku a moc gratuluju 🙂

ms.neomagic
22. srp 2016

Jinak u me test porad bilej,ale asi je porad brzo,takze bud se do patku neco objevi nebo prijde mrsina..v noci jsem mela opet veselo,od 0:30 do 3h jsem sedela v kuchyni a brecela bolesti od zubu,a to jsem ve ctvrtek dobrala atb na zuby..takze jsem ted rano byla u zubarky a prej mi vypadla plomba (spis si toho blbka nevsimla),takze mi to vyvrtala a dala lecivou plombu...tak snad to bude dobry..

laura1972
22. srp 2016

@katuskad1 bude to v pohodě uvidis 🙂 ale vždyť clear blue ti vyšel 1-2 ne?

ms.neomagic
22. srp 2016

@katuskad1 kdybys mela mimodelozni tak se potentujes bolesti bricha..a kdybys mela minipotrat,tak by to odeslo s mrchou a po ni by byl test negativ...takze hlavu vzhuru,bude to dobry 😉

laura1972
22. srp 2016

@ms.neomagic tak to je mi tě líto ☹ bolest zubů to moc dobře znám. Já si s nima taky užila, včetně moudráků. A kolik dní jsi ted po ovu?

misula29
22. srp 2016

@katuskad1 není to pravda , u mimoděložního nemusíš mít bolesti vůbec žádné a hcg ti nezmizí,ale na takovouto variantu vůbec nepřipouštěj 😉

1nelinka
22. srp 2016

@laura1972 tehu test bohuzel nezaruci prosperujici tehu ja mela clearblue 2-3 a nakonec micro potrat v 6tt

simi1510
22. srp 2016

@ms.neomagic jeeezis, nemuzes mit taky chvili klid? ☹

ms.neomagic
22. srp 2016

@laura1972 8dpo..

ms.neomagic
22. srp 2016

@simi1510 ne,ja ne...doufam ze za to budu aspon odmenena 🙂

ms.neomagic
22. srp 2016

@1nelinka ja to samy..

laura1972
22. srp 2016

@ms.neomagic tak já bych zkusila test tak za 2 dny. Já poprvé testovala 10DPO.

1nelinka
22. srp 2016

@ms.neomagic to me moc mrzi:(

simi1510
22. srp 2016

@ms.neomagic neco jako zubni vila, ze by ti dala po cem nejvic ted touzis? To by bylo jen to nej, co pro tebe muze ten nekdo udelat 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru