Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

iiiv
8. srp 2016

@luciepisek jasně🙂

3deti
8. srp 2016

@luciepisek ja si myslim ,ze to tak bude je fakt nepatrna,musis udelat jeste jeden pro jistotu,kdyby to bylo i na druhem to same tak je to sto pro

luciepisek
8. srp 2016

@3deti zkusim zitra z ranni moci ... toto byl testik po tom co jsem vypila 2 litry vody tudiz moc byla naredena .zitra sem dam foto nebo napisi jak to dopadlo.jen jak je brouk v hlave .... vsak to holky znaji...

3deti
8. srp 2016

@luciepisek ja si ale myslim na sto pro,ze jo

luciepisek
8. srp 2016

@3deti uvidime zitra presto moc dekuji ja snad neusnu 🙂

markiiska
8. srp 2016

@luciepisek taky tak vidím dušíka 🙂

markiiska
8. srp 2016

@luciepisek a 10dpo sem měla ještě menšího než ty 🙂 🙂

laura1972
8. srp 2016

@sunny1sis tenhle jsem měla a ukázal mi ještě líp než dr.max 🙂

laura1972
8. srp 2016

@markiiska ahojky a co ty jak ti je? Je vše v pohodě už mas nějaké nové příznaky? 🙂

markiiska
8. srp 2016

@laura1972 ahooj 🙂 dneska sem si udělala test, abych měla taky památku na pořádně silný //, protože co sem měla testy z min týdne tak čárečky byly slabý, takže sem se přesvědčila o tom, že je to pravda 🙂 jinak jediny co, tak mam větší hlad,mezi obědem a večeří sem nejedla a ted mi kručí v břiše uplně šíleně 😀 a nemam chutě na sladký, nevím jestli to má něco společnýho, ale dřív sem každej den něco sladkyho zobla...a semtam občas slabá bolest břicha 🙂 ale špatně mi není a dokonce ani prsa mě nebolí a to píše každá druhá, že ji bolí prsa 😀 a co ty??

laura1972
8. srp 2016

@markiiska já si dělala v patek ten clearblue digi, možná si ho viděla nebo ne?

iiiv
8. srp 2016

@markiiska Já to mám úplně stejně🙂

laura1972
8. srp 2016

@markiiska jinak no sem tam po ránu trochu divně, ale jde to a taky ten šílený hlad pořád 😀 jinak prsa pěkně nabývají, pěkně bolí. A za noc chofim tak 3x curat 😀 jinak nic zvláštního zatím 🙂 ve středu na utz a krev.

terka228
9. srp 2016

@kato83 Káťo Mooooc gratuluji a přeji, ať je vše s mimískem v pořádku i dál 🙂 A pevně věřím, že bude 🙂 Já teplotku měřím dál, protože chci víc poznat svoje tělo, jak mi to funguje, chci dojet aspoň tenhle měsíc, protože křivka se mi zdá pěkná, vyrovnaná...ale vitamíny a nic už neberu a těhotnět už bohužel nebudu, aspoň né teď. Jak jsem psala jinde.... Budu tu ale nahlížet dál, protože jste mi tady přirostly k srdíčku a nejde to, jen ak vše zavřít a už se nevrátit... Snad se někdy dočkám i já a snad to pak ještě půjde ohledně věku... Ještě jednou moc gratuluji!!!!!!!! 🙂 A doufám, že uvidím i další fotečky mimíska 🙂

markiiska
9. srp 2016

@laura1972 sem zvědavá co ti zítra na uz řeknou 🙂 jestli už bude srdíčko, ale mělo by být vidět 🙂
@iiiv jo? taky už se těšíš jako já až budeš mít větší prsa 😀

kato83
9. srp 2016

@terka228 Terinko urcite se zadari, vetsinou kdyz se clovek prestane snazit tak to vyjde. Mas dve krasny deti, raduj se s nimi a uvidis ze se zadari. 🙂 A jakej vek? Jsi mlada holka určitě by jsi ještě zvládla patercata 🙂 🙂
Ja budu dávat pravidelné info 🙂

terka228
9. srp 2016

@kato83 Děkuji moc za povzbuzení, ale s mým přítelem těžko....když už nechce. Je mi 38, a tak léta utíkaj 🙂 Moc jsem chtěla k Lukáškovi 2 zdravé sourozence, aby Davídek nebyl k Lukáškovi jednou sám, ale muž hold na tyhle věci má jiný názor... ale děkuji 🙂

laura1972
9. srp 2016

@markiiska ahojky, taky jsem zvědavá na zitrek, vo mi řeknou 🙂 snad to všechno probíhá jak má. Přece jen už jsem ve věku, tak obavy tam nějaké jsou. Ty sis včera dělala ten test? Já mám taky ty obyčejné kromě toho digi, tam to ukázalo krásně týdny a pak ten Benu, ale na tech obyc. lrozksch dálnice primo nebyla 😀 a dnes jsem 4 den po vynechání ms, tak bych taky chtěla ještě vidět ted tu dálnici 😀 taky to chci na památku, když už je to poslední 😊a co ty? Dávalas sem tu dálnici nebo ne 🙂 pošleš foto? Prosím 🙂 🙂

sunny1sis
9. srp 2016

Sili? Nesili? Horny vcera, spodny dnes cemio.

laura1972
9. srp 2016

@markiiska na srdíčko je SDI ještě brzy nebo ne? Když mi clearblue ukázal 2-3 týdny, oni sice ještě připočítávají asi 14 dnů k tomu, jak taky tady někdo psal, podle poslední ms pak je to 5. týden, ale to je ještě Adi brzy. Tobě řekl, že už by tam mělo být az půjdeš příště? 🙂

markiiska
9. srp 2016

@laura1972 jojo rikal,ze uz by melo byt videt.ale to uz bude vychazet na 8.tt,uz aby to bylo.jdes sama?ja beru manžela 😀

s1991
9. srp 2016

Ahoj maminky a budoucí maminky 🙂 Můžu se přidat?
Přiznávám, že testuju brzo, ale znáte to.. Jsem teprve 7-8DPO a poprvé v životě mi Lady Max ukázal něco jiného, než pusto prázdno. Myslíte, že by z tohohle pidi stínku mohlo něco být nebo se jedná jen o rysku? První fotka je reálná, druhou jsem lehce ztmavila.
Předem děkuji za Vaše názory..

3deti
9. srp 2016

@s1991 rekla bych,ze ne....

3deti
9. srp 2016

@sunny1sis tak jsem na tebe myslela jak to dopadne🙂 ale prijde mi,ze asi nic:( to by tam bylo z rani moci,alespon slaboulinka ted tam nic nevidin

markiiska
9. srp 2016

@s1991 ja at koukam jak koukam tak nic nevidim.je to moc brzo.

3deti
9. srp 2016

@laura1972 na srdicko to je jeste brzy byva videt,az od 6 tydne....

sunny1sis
9. srp 2016

@3deti z rannej neni, rano mam slabsie carky vzdy. tu je rozdiel medzi nimi 19hodin.

laura1972
9. srp 2016

@markiiska no tak to už nádhera 🙂 🙂 a to je určitě mamatest, vid? Tak na to, že je to mt, tak to ukazuje krásně 🙂 takže jsi si ho dělala včera? Tak to jsme stejně obě já jsem dnes 19DPO 🙂 dnes ještě naposledy koupim taky, ale asi dr.Maxe. Tady u nás moc dobrých testů nemají, na to, že tu máme dvě lékárny ☹ ale dnes jedeme do Plzně tak tam je lékárna hned u tesca dr.max , tak asi tam 🙂

laura1972
9. srp 2016

@markiiska já chodim s přítelem 🙂 chce u všeho být, chce si to užít ID začátku až do konce 🙂

laura1972
9. srp 2016

@3deti no jasné, ještě si chvilku počkám 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru