Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

simi1510
29. srp 2016

Tak mi z Gynmedica odpověděla sestřička, že je ve složce ultrazvuk jaký jsem dostala a že když jsem tam byla, tak jsem to tam měla s ní konzultovat... Jak kdybych se o něco nesnažila... Jako škoda fakt 2000,- tam... v tomto případě

simi1510
29. srp 2016

@1nelinka laboratoř jsem si již našla a sjedu si tam ráno

adrrik
29. srp 2016

@simi1510 snad to bude prosperující těhotenství a drzim pěstí....

simi1510
29. srp 2016

@adrrik dekuju!

Jeste me napadlo jestli nemohla najit jinou dutinku? Nebo je mozne ze to po dvou dnech tak zmeni tvar? Nebo jsem uz fakt Blba?

ms.neomagic
29. srp 2016

@simi1510 holka moc bych ti to prala,ale moc to nevidim...ted jsem zrovna byla u mamky v praci a mela tam sestricku z gyndy,jeji manzel je gynekolog,tak jsem ji to rikala,ukazovala ty tvoje utz a ta rovnou rekla ze je to prazdny,ze tam se nic nevyklube i kdybys cekala mesic,ze kam to chodis,proc te tak trapej,ze o to to bude jen horsi ☹

To je desny...ja bych se na nejakou kliniku vybodla,nasla si prvniho gyndare s malou ordinaci,zavolala mu,vysvetlila,poprosila a bylo to.

simi1510
29. srp 2016

@ms.neomagic tak at mi tedy řeknou, kam se ten vacek podel, ktery tam byl v patek? Zadne krvaceni, spineni nebylo...

simi1510
29. srp 2016

Nehledě jeste na to, ze těhotenský test je stale silný...

jluciy
29. srp 2016

@simi1510 neplaš, nech si naději, vypni to tu a zítra po krvi budeš moudřejší 😉já bych žádné závěry nedělala, každá jsme jiná 😉 moc moc držím palce 😉

simi1510
29. srp 2016

@jluciy ono podle katyh84 by to mohlo byt mladsi jeste nez si myslim ja...

A tezko soudit dle ultrazvuku ktery je z vetsi dálky :-/

ms.neomagic
29. srp 2016

@simi1510 plod mohl odejit s tim krvacenim,zbylo tam to,co je videt na prvnim utz,a protoze se to pomalu vstrebava tak dnes uz tam nebylo vubec nic...proto rikam,abys sla za nejakym jinym dr,ale ne na ty klinice...ja ti moc preju aby to bylo dobry...ale co jsem tak procitala clanky,tak spousta holek meli jeste testy pozitivni,protoze hcg klesa pomalu,proto se pak chodi na cisteni,aby se telo vycistilo driv a nebo cekas az to odejde vse samo....je to hrozny,ale bejt tebou asi pocitam s tou horsi variantou,aspon pak budes prekvapena,kdyz to bude jinak...ja na tebe myslim...

ms.neomagic
29. srp 2016

@simi1510 hlavne bud v klidu,pust si nejakej filmik,nervozni to bude jen horsi...posilam ti zlato srdicko.

jluciy
29. srp 2016

@simi1510 přesně 😉neztrácej naději 😘

simi1510
29. srp 2016

@ms.neomagic momentalne jsem s nervama v konci...

Ale to krvaceni se spustilo po sexu a zadne kusy nesly... A musela bych to nejak poznat...

A treba to jen neni videt z tohoto rozlišení ultrazvuku...

dasa.77
29. srp 2016

@denikzaslouzilemamy na druhém je bohužel prázdný váček,na prvním byl náznak něčeho....nechci být zbytečně negativní,ale pokud ví,že byla ovulace asi 27.-28.7., netřeba se opírat o termín poslední MS. Každopádně od ovulace uběhl měsíc a bublinka je stále prázdná...... to jako prosperující těhotenství nevypadá.Navíc když přihlédnu k tomu,jak vypadal první UTZ a jak o 3 dny později.

simi1510
29. srp 2016

@ms.neomagic jinak za srdíčka dekuju...

simi1510
29. srp 2016

@dasa.77 i kdyz je z vetsi dálky? Ja rikala ze na pátečním dle doktorky byl zloutkovy vacek ... Ale nic nerikala... A kdyby se to vazne ztracelo, tak proc s tim nic nikdo nedela?

ms.neomagic
29. srp 2016

@simi1510 zlato proc s tim nikdo nic nedela? Vis je to asi hnusny,ale bohuzel v dnesni dobe dost casty...nedelaji s tim nic,protoze vi,ze s tim stejne nic neudelaji,ze je to zbytecny (jako to bylo u me,me nedali ani nic na krvaceni),pokud by tam byla nejaka sance tak neco mozna udelaji,takhle to nechaji 2tydny a bud se to vyvine,nebo vstreba nebo se nic nezmeni a budes na vycisteni ☹

katuskad1
29. srp 2016

Ahoj holky😊tak nevím, minulou sobotu jsem mela stejný výsledek na clearblue jako dnes😦takže to moc nadejne nevidim

dasa.77
29. srp 2016

@simi1510 nejde o vzdálenost fotky na UTZ,ale o to,jak dobře to změří. Na spodní fotce z UTZ velikost odpovídá 5+5
ale vzhledem k tomu,že to zase měřil někdo jiný,může mít jiný způsob,stačí posunout o milimetr a výsledek je jiný. Aspoň že je to dělané na stejném přístroji.Jinak naopak při menší zrnitosti jsou hrany ostřejší a plod zřetelnější.
A proč s tím nikdo nic nedělá? To je úděl dnešní doby...... Ony si nejspíš říkají,že se to stává dnes a denně,případ za případem.
Myslím si,že Tvá doktorka by se Ti věnovala víc,ale takhle jim projde pod rukama tolik "cizích" maminek,že si k pacientce ani nevytvoří "nějaký vztah" a pak to vypadá jak v továrně.....DALŠÍ!!.....
Třídí se to jen na bezproblémové a bez šance.Nikdo Ti nedá tu správnou péči.
Když se mě někdo ptá,proč si nenajdu doktora v místě bydliště,ale dojíždím a často když jsem objednaná,tak čekám i 40 minut než na mě dojde řada,pak dalších v kabince metr na metr?Odpovím,že právě proto,že můj doktor mě "zná".Nikdy se nespletl v diagnóze a do ničeho co nechci mě nenutí. Je fakt,že někdy odcházím s pocitem,jako by mě odbyl,.... vybírá poplatky skoro za vše....ale při každém vyšetření se cítím fajn,sděluje vše šetrně,když nerozumíš,vysvětlí,občas vtipkuje....prostě lidský přístup dělá hrozně moc, neměnila bych
Držím palce,ať to dobře dopadne 😉

tahejhula
29. srp 2016

@simi1510 Hele, pri dceri videla doktorka v 6+3 presne to, co mas na druhem snimku. A vis proc, protoze byla blba a proste to neumela. Tim ti nechci davat falesne nadeje, ale nekdy je to i takhle. A co se tyce toho, proc s tim nikdo nic nedela... ono se s tim ani nic delat neda. Cely prvni trimestr je bud a nebo. A to neni dnesni dobou, tak to bylo vzdy. Akorat nase matky sly k doktorovi treba po mesici a pul zpozdeni. Do te doby bylo vsechno jen opozdena menstruace. Na tvem miste bych nehnala na zadnou kyretaz. Pokud to ma byt blbe, je velka sance, ze se telo vycisti samo, bez zakroku, ktery je i pomerne problematicky. Drzim ti moc pesti.

simi1510
29. srp 2016

@tahejhula na to se taky ptam, jestli s tim umí... :-/ dost to i bolelo od ni...

tahejhula
29. srp 2016

@simi1510 Mne tehdy rekla, ze to nejspis nevyjde, ze tam je jen prazda dutina. A at tedy prijdu nejdriv za dva tydny, ale ze to nejspis nebude k nicemu. Za tri dny jsem mirne zakrvacela, sla k jejimu zastupu a ten nasel cele embryo i se srdecni akci. Takze tak.

snazimese2015
29. srp 2016

@laura1972 vyslala jsem kamarádku aby mi jela pro ten desítkovej test

simi1510
29. srp 2016

@tahejhula mne to prijde, ze ty ultrazvuky se od sebe liší hrozne, a jak kdyz to je odjinud nebo jak to rict... Je mozne ze by jiny uhel toho skryl ten vacek a vse? A ze po třech dnech necelých by nebylo videt jeste embryjko?

tahejhula
29. srp 2016

@simi1510 Zeptam se te naopak, jak se u me asi mohlo objevit po trech dnech cele embryo i se srdecni akci? No nemohlo, proste spatne udelany ultrazvuk. Jak pisu, nikam nechvatej. Vyckavej. A i kdyby to melo byt spatne, dej sanci telu, at dela svou praci. Kyretaz ma sva uskali.

simi1510
29. srp 2016

A jeste jedna vec, kdyby to bylo na nic, proc jsem tedy dostala utrogestan dalsi?

simi1510
29. srp 2016

@tahejhula zkusim najit v tomto tydnu nekoho jineho, pokud me ne objednají driv k te z patka

tahejhula
29. srp 2016

@simi1510 Utros se dava tak jako obecne na jakoukoli potiz. Na tvem miste bych pockala aspon tyden. Chapu, ze jsi na nervy, znam to, ale lepsi vydrzet, nez zkoumat rozdily po par dnech.

ms.neomagic
29. srp 2016

@snazimese2015 vidim slabouckyho ducha.. 😉

leymea
29. srp 2016

@snazimese2015 prece jen tam ten duch je 🙂 ja to rikala 😉 preji at sili 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru