Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

simi1510
27. srp 2016

@ms.neomagic tys to rozjela 🙂 ja chci taky.... A mam smulu ☹ mame zákaz.... Vubec nevim jak to vydrzim 😀

katyh84
27. srp 2016

@laura1972 ale to je velikost gestačniho váčku v 5-6 tt těhotenství určitě nemá embryo 1,66 cm ja jsem na začátku 7 tt měla embryo vel. 3,1 mm a už tam byla srdeční akce v 10tt mělo mimčo 2,81 cm to jen pro upřesnění na ty fotce z Uz je vidět gestační váček s žloutkovým váčkem a jestli je tam plod tak možná tak 1mm max. 2mm ale určitě tam není plod o velikosti 1,66 cm

laura1972
27. srp 2016

@katyh84 já vim, ze tam ještě není plod. Taky jsem to tu někde psala, že mi dr.řekl, že je to ten zlout.váček a ze do 10 dnů by mohl byt zárodek se srdeční akcí.

katyh84
27. srp 2016

@laura1972 doufám že to nevyznělo nějak špatně já jsem to psala spíš pro upřesnění aby si třeba někdo nemyslel že takhle brzy už tam může bejt tak velký embryjko 😉 a moje dr. Třeba vůbec nekouká na poslední MS ale tt určuje podle UZ to samý na prvotrimestralním screeningu to je mnohem přesnější a pak se nestává situace kdy se zbytečně stresuje že mám bejt 8 tt a přitom tam ještě není embryo se srdeční akcí když to je třeba teprve 6 tt

laura1972
27. srp 2016

@katyh84 ne je, vubec to nevyznelo špatně 😊ja vim, ze to počítání ode dbeposledni ms je k ničemu, taky jsme si už tady s holkama tady psaly. Já měla ovulaci 21.7. poslední ms 7.7.tak podle ovu a utz to vychází dnes na 5+2. takže to přičítání tech dvou týdnů mi takycorijde jako blbost, když v té době jsem ještě těhotná nebyla. Njn, to jsou ty lékařské výpočty ☺pak vznikají ty zbytečné stresy jak pises ty jestli je vše v pořádku atd.

crazys
27. srp 2016

Holky, co myslíte? Já furt koukám, jestli vidím či nevidím dobře, tak snad bude jen silit čárka. U první dcerky to byla dálnice, tak si nejsem jistá. Díky za odpovědi

laura1972
27. srp 2016

Je tam dušík 😊

jarmulka
27. srp 2016

@crazys i já vidím... Tak ať sílí 🙂

terka228
27. srp 2016

@kato83 Ahoj, už z toho opět nic není :( A muž se dnes odstěhoval... :(

simi1510
27. srp 2016

@terka228 to me mrzi ☹ jak to zvladas?

terka228
27. srp 2016

@simi1510 No, moc dobře né zatím ☹ Davídek se na něj pořád ptá a vypráví, jak spolu s maminkou s tátou i s Lukáškem půjdeme tam nebo jinam a furt se ujišťuje , že všichni půjdem ☹

simi1510
27. srp 2016

@terka228 a ted jak jim to vse vysvetlit co? A vse je na tobe ☹

terka228
27. srp 2016

@simi1510 přesně tak :(

simi1510
27. srp 2016

@terka228 tak se drz a hodne sily ti preji!!! Kdybys potrebovala podrzet, tak jsme tu 😉

ms.neomagic
27. srp 2016

@terka228 z ceho nic neni,z mimiska? jinak to cim si prochazis moc dobre znam..nas opustil chlap,kdyz mela dcera 1.narozeniny,to si ho jeste nepamatovala a druhej chlap se na nas vykaslal po 1,5roce a to uz mela 4roky a zboznovala ho,furt se na nej ptala a jemu to bylo u perdele...na to jsem se rozhodla,ze na chlapy kaslu a budem samy...pak jsem mela pomer s jednim zenacem,kterej sliboval ze se rozvede a bude s nama,kdyz to prasklo tak vse poprel,ale diky nemu jsem nararazila na nynejsiho budouciho manzela,a jsem prestastna,jsme spolu pres 2roky,je o 10let mladsi,ale milionovej...verim ze i na tebe se obrati stesti a ze se to srovna nebo prijde nekdo jinej 😉

simi1510
27. srp 2016

@ms.neomagic to jsem vubec netusila, cim sis jeste takhle prosla ty ☹ holky.... Ja snad mohu byt vazne stastna za toho jedineho soucasneho chlapa, ktereho mam.... Kdyz to tu tak vidim, na co je mozne narazit.

A moc ti preji, at jsi nyni se svym soucasnym neskutecne stastna a at se vam mimi vydari a at je z vas stastna rodinka!!!

terka228
27. srp 2016

@simi1510 Děkuju moc.

terka228
27. srp 2016

@ms.neomagic Děkuju moc...tohle už se určitě nesrovná...ale snad někdy přijde někdo jiný...zatím mi to teda přijde jako těžká utopie...musel by být anděl k Lukáškovi...

06lienocka
27. srp 2016

@crazys ano gratulujem nech je všetko ok

simi1510
27. srp 2016

@terka228 tak držím pěsti, aby to byl hodný anděl! A ať se moc dlouho netrápíš, když si dotyčný neumí vážit toho, že může být s tebou a dětmi 😉

gariena
27. srp 2016

@crazys Dušík tam je. Já ale nemám ráda tyhle fialové, zkusila bych jinou značku 😉

ms.neomagic
27. srp 2016

@terka228 a miminko je v poradku?

verusky
27. srp 2016

@terka228 nespolehat na chlapa... musime byt jako zeny silne a v nadhledu... soucasni muzi nejsou na urovni... aspon ti, co je potkavame my, co prilis milujeme. neboj, zvladnete to, ja jsem sama na ctyri 🙂 (dva tatinci po dvou detech) a tesim se, jak zacne chodit nejmensi, ze budu cas venovat sama sobe... a spis uz jen kamarada a kamarada s podobnymi zajmy, at nas dva neco spojuje... velke lasky padaji... chlapi na sobe nechteji pracovat a my odmitame byt jejich mamami (drzet krok a pusu...).
co miminko? vsechno bude dobre, neboj 🙂 jak je zdravi, je vsechno, jen najit moudrost 🙂

simi1510
27. srp 2016

@verusky sama na čtyři??? V jakém rozestupu a jak to zvládáš? Klobou dolů!!!!

ssaskiaa
27. srp 2016

Ahooj holky, zdravím Vás, jsem ve skupině nově a moc vás všechny podporuju 🤗😊 měla bych na vás dotázek a byla bych moc ráda, pokud by mi některá z vás poradila.
Poslední MS jsem měla 10.8-17.8. Pracuji na HPP v práci od 1.11.2015 Na smlouvu (bohužel mi ji dali pozdě) a končí mi 31.10.2016. Dnes jsem si dělala ovulační test, jedna čárka byla slabší, takže k ovulaci v příštích 24-48 hod nedojde, ale kdyby přeci nejrychlejší spermijka přežila, a dělám rizikovou práci ve zdravotnictví, šla bych na PN, smlouvu by mi neprodloužili to vím, ale budu mít nárok na mateřskou? Děkuju mockrát 😘😘😘

simi1510
27. srp 2016

@ssaskiaa Ahoj, co jsem našla příklad (sama jsem něco podobného řešila...), tak musíš stihnout otěhotnět ještě teď v srpnu, max. v září. Před odchodem bys měla být už cca měsíc těhotná.

A navíc "Nárok na peněžitou pomoc v mateřství máte, když splníte podmínku účasti na nemocenském pojištění po dobu alespoň 270 dnů v posledních dvou letech přede dnem nástupu na peněžitou pomoc v mateřství s tím, že ke vzniku nároku na dávku došlo v době pojištění nebo v ochranné lhůtě. "

A tady ten článek - http://www.mesec.cz/clanky/tehotenstvi-po-vypov...

laura1972
27. srp 2016

Tak oslava se povedla a jsem utahana jak kotě 😊 dneska asi brzy odpadnu 😊

simi1510
27. srp 2016

@laura1972 máš na to nárok viď 🙂 dobrou noc!

terka228
28. srp 2016

@ms.neomagic už jsem 3DC 😢

terka228
28. srp 2016

@verusky No, právě že ani to miminko nevyšlo :( Už v pátek jsem začala krvácet..... tak mně to tak ňák víc sebralo :(
Navíc už muž chce příští víkend Davídka...říkala jsem, kdyby s ho párkrát vzal jen přes den a na noc mi ho zase dal domů. Nedovedu si zatím vůbec představit noc bez Davídka, nikdy nebyl pryč, pořád spolu spinkáme v jedné posteli :(
V pondělí by měl muž přijet, abychom dořešili papíry ohledně výživného....mám hrůzu z toho, že to jako nezvládnu, že se rozbrečím...
Moc děkuju za podporu. Ono to asi ještě bude ňákou dobu trvat, než si na všechno zvyknu.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru