Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

lenulinka10
12. zář 2016

@zuzi317 ja nic nevidim :-/ ale muze byt jeste brzo,takze to nevzdavej 🙂

terezkappp
12. zář 2016

@lenulinka10 Ahoj, jak jsi na tom? 🙂

deni92
12. zář 2016

@zuzi317 zatim tam nic nevidim,alespon ja..ja mam 2 dny do ms a negativni a pritom tusim ze to klaplo..zkus az v den ms 🙂

maky91
12. zář 2016

ahojte, dneska bych to měla dostat, ale zatím jsem to nedostala. Vždycky to dostanu v dopoledních hodinách, zkoušela jsem si udělat test, ale žádnou druhou čárku tam zatím nevidím.. myslíte, že se může ještě objevit za pár dní?

katyh84
12. zář 2016

@zuzi317 ne-e nic nevidím je bílej jako sníh a zkus potlačit tu testovací manii a vydržet aspoň do MS nebo na zpoždění tohle lovení duchů je k ničemu nebo zkusit digitální CB tak je to jasný buď + nebo - ale rozhodně bych s testováním ještě vydržela

lenulinka10
12. zář 2016

@terezkappp ahoj,minuly cyklus to nevyslo.. Ale bylo to prvni snazeni.. Ted jsem 2 DPO 🙂 takze uvidime jak to dopadne 😉

barunka881
12. zář 2016

@lenulinka10 kazdopadne je to uz asi passé vid 13 den po iui a test bily ,ja jen jestli vysadit utrogestan a čekat na menzes

lenulinka10
12. zář 2016

@barunka881 no ja bych zkusila jeste jiny test treba dr.max 😉 nikdy neni nic ztraceneho 🙂

lucky22
12. zář 2016

@lulinenka16 Tak ja 20.9., ale taky to bude tezky tyden pro me 😀

katyh84
12. zář 2016

@barunka881 já bych ještě vydržela přeci jen je to docela krátká doba a třeba ovulace den inseminace nebyla ale byla o chloupek později nebo ti dle Uz určili zrovna na ten den? v moči nemusí bejt tak vysoká hladina aby ji test zachytil kolik citlivost test byl?

lulinenka16
12. zář 2016

@lucky22 ale jdeš dřív než já 🙂

terezkappp
12. zář 2016

@lulinenka16 @lucky22 Já jdu taky 20.9. úplně poprvé, tak jsem zvědavá 🙂

lulinenka16
12. zář 2016

@terezkappp to není fér 🙂 já už chci jít taky 🙂

terezkappp
12. zář 2016

@lulinenka16 Já byla původně na 26. ale dneska jsem se přeobjednala. Počítala jsem a možná že už by tam snaaaad to srdíčko být vidět mohlo. Když ne, tak ještě hold týden či dva počkáme. Hlavně, aby se objevilo, je jedno kdy ..

lulinenka16
12. zář 2016

@terezkappp jj 🙂. Já doufám, že uvidím taky srdíčko 🙂 docela se toho bojím 😒

terezkappp
12. zář 2016

@lulinenka16 To já taky, pořád testuju obden, jestli náhodou čárka nemizí, ale je tam pořád a mooc hezká, tak si říkám, že snad je tam všechno v pořádku.

lulinenka16
12. zář 2016

@terezkappp to já mám čárku taky hezkou ale bohužel ani hezká čárka nic nezaručuje ☹

lucky22
12. zář 2016

@lulinenka16
@terezkappp Tak holky snad nam vsechno dopadne dobre, musime tomu verit a v byt v pohode. Miminko donosime vsechny v poradku 🙂

lulinenka16
12. zář 2016

@lucky22 ono nám jaksi ani nic jiného nezbyde než věřit 🙂

barunka881
12. zář 2016

@katyh84 no dle toho jak me extrémně bolelo břicho a tak hodku pred iui přestalo,tak myslim ,ze byla v ten moment .10 citlivost ,ale nestihla jsem nikdy test rano

simonsa
12. zář 2016

Ahoj holky, potřebovala bych radu. Mám třetí den zpoždění, ráno jsem si udělala test a nic. Čekala jsem, že to bude jasnačka a čárky tam budou a místo toho toto. Už to jsou dva roky, co chceme druhého prcka. V půlce cyklu jsem začala asi 3 dny špinit, před deseti dny se mi nalila prsa a opravdu mám pocit, jako by bych byla, ale ten test mě teda dostal ze židle. Myslíte, že to ještě není nic rozhodujícího ? U prvního dítěte jsem měla test pozitivní hned první den po vynechání. Díky

adrrik
12. zář 2016

@simonsa zkus jiný test nebo si fojdi na krev...ale asi tehu nebudeš..

terezkappp
13. zář 2016

@simonsa Může se objevit ještě za pár dnů, to se stává dost často. Já teda když jsem nebyla těhu, tak jsem měla sněhobílo před ms i po očekávaný ms, ta pak vždycky dorazila se zpožděním. A když jsem teď zjistila, že jsem, tak slabou čárku jsem měla už 4 dny před termínem ms. Ale klidně se do pár dnů může ještě objevit.

zuzi317
13. zář 2016

Zkusila jsem test dnes znovu, vím, že je to honění duchů a třeba z toho nic být nemusí, ale docela mě to "baví" zkoušet a vyčkávat, zda se zadaří, je to náš první pokus teprve. Tak co myslíte?

martina16horysek
13. zář 2016

@zuzi317 ja tam vidim carku zkus dalsi za dva dny jestli bude silit.

lucky22
13. zář 2016

@zuzi317 dneska je to tedy krasne viditelny duch, zkouset dal jestli bude silit 🙂

monishkam
13. zář 2016

@zuzi317 typuju ze je to test z modre krabicky zn. Pregnant myslim, z dm napriklad. Mela jsem taky, pozor na to, je to citlivost 25. Zkuste nektery desitkovy, pujde vic videt 🙂

zuzi317
13. zář 2016

monishkam ano, je to ten z dm, dnes jsem si koupila clearblue, zítra by mi měla přijít MS a pokud nepřijde ( v což doufám) , tak budu testovat 🙂

laura1972
13. zář 2016

http://www.pilulka.cz/gs-mamavit-100-10-tbl holky nemáte některá zkušenost s tímhle. Pomohl vám?

tuzemka
13. zář 2016

Ahojky holky, vy co jste otehotnely mely jste nektera jeste 3 dny p terminu MS negativní mamatest? Děkuji za odpověď 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru