Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

monyna83
20. kvě 2015

@kempka JO, jo, vzácné to je, al i to se děje...
Screening? v kostce...Je kombinovaný test krve a UTZ, kde se pozoruje šíjové projasnění, přítomnost nosní kůstky, činnost srdíčka...Musí se změřit určité orgány, zadá se to do tabulek a vyplivne to výsledek vývojovývh vad, jako Downa apod... Někteří dr ukazují a počítají prstíčky, ukazují mamince na miminku vše a především je to odborný výklad, ze kterého by si měla každá maminka odnášek dobrý pocit...
Já to mám v blogu, nechce se mi to úplně rozepisovat, měli jsme to složitější, právě kvůli dvojčátkům...

mozna_ano
20. kvě 2015

Zdravím, dávám pro porovnání včerejší a dnešní (i když v reálu je to vidět víc) 😉

slunicko01
20. kvě 2015

@mozna_ano krásný, to už můžu gratulovat ☺

slunicko01
20. kvě 2015

Moje testy zatím taky sílí, k doktorce jdu ale až 16.6. Takže to si ještě počkám... Dneska mě dost bolelo břicho, ale snad to teda nic není...

mosquito
20. kvě 2015

@mozna_ano to je pořádný skok za jeden den 🙂

mosquito
20. kvě 2015

@slunicko01 a kolik jsi dpo? Ja taky cekam 🙂

mozna_ano
20. kvě 2015

@slunicko01 děkuju 😉 já chci jít zítra na krev...mně je dnes hrozně mdlo. Začínají ranní nevolnosti?

mozna_ano
20. kvě 2015

Já mám teď docela strach z toho, že jsem měla v sobotu 3 piva (hokej, grilovačka...), jenže minulý týden na testu nebylo vůbec nic, tak jsem to brala jen jako zpoždění :-/ Snad bude vše v poho...

g_m
20. kvě 2015

@mozna_ano To neřeš, já nevěděla, že jsem těhotná a dala si jeden den dvě piva a druhý přijeli známí a vypila jsem ve dvou sedmičku červeného vína... 😉

mosquito
20. kvě 2015

@mozna_ano ja kdyz nekdy slysim holky vypravet co delaly v prvnich týdnech tehu, protoze jeste nevěděly... miminka jsou asi hodne odolna. Urcite to bude dobre...

lucinka58
20. kvě 2015

@mozna_ano Tak z 3 piv bych teda nedělala problém. Já než jsem přišla na to, že jsem těhotná (protože testy jsem si dělala fakt až mensturace nepřišla 2 dny), tak jsem zvládla v průběhu 3 dnů dvě velké párty s vínečkem 🙂 A u té druhé párty jsem zapíjela to, že mi to nevyšlo, protože jsem trošku špinila 😀 A ono to očividně bylo zahnizďování 🙂 Takže buď v klidu 🙂

monyna83
20. kvě 2015

@mozna_ano Sakra skok, můžeme gratulovat 🙂

1lenuska1
20. kvě 2015

@verusky děkuju moc, jsi hodná. Já právě ještě žádné nemám a těžko se smiřuje s tím, že nebude... ale naděje umírá poslední, já vím🙂 Takže až tam i na mě vykoukne ta opravdická druhá čárka, žádný duch, budu nejšťastnější na světě jako vy všechny🙂 Opatruj se, ať se daří!

mosquito
20. kvě 2015

@evcann děkuji. Moc jste mě tu holy potěšily. Už se jen těším a všechny chmury jsou za hlavou 🙂

mosquito
20. kvě 2015

@gepe díky díky, stokrát díky. Všem tady za povzbuzení 🙂

mosquito
20. kvě 2015

@terinka1989 asi bych chtěla moc, ale jen jsem se začala trochu bát. To asi čas od času přijde. Ještě, že jste mě tady zase dostaly zpátky na zem 🙂 Moc děkuji a všem přeji spouuustu štěstí, lásky a sílících čárek 😉

maky_maky
20. kvě 2015

Ahojky holky prosim je mozne upravit fotku testu bejak lip aby byla vudet carka ktera je videt okem, ale na fot e ne??

g_m
20. kvě 2015

@maky_maky Pokud ji vidíš ty, tak bych se vyprdla na nějaké úpravy a dva dny počkala až zesílí 🙂

slunicko01
20. kvě 2015

@mosquito akorát 21dpo...

naxii
20. kvě 2015

Tak Pepino nelze ...

Dnesni test 12 DPO

mosquito
20. kvě 2015

@slunicko01 tak to mame skoro stejne. Ja 22DPO 🙂

petiiiska
20. kvě 2015

@naxii vidím ;) Ať sílí ;)

mosquito
20. kvě 2015

@naxii ruzova jen tou chci byt... tadadada... 🙂 Krasne 😉 taky drzim palce at je jszdy den ruzovejsi

slunicko01
20. kvě 2015

@mosquito a na kdy jdeš k doktorce?

slunicko01
20. kvě 2015

@naxii vypadá to dobře... ☺

mosquito
20. kvě 2015

@slunicko01 az 2.6. Driv to pry nema smysl. pujdu si rovnou pro srdicko 😉

slunicko01
20. kvě 2015

@mosquito to je tak akorát, já toho 16.asi nedočkám ☺

mosquito
20. kvě 2015

@slunicko01 ne nadarmo se tomu rika, ze jsou zeny v 😀 ♥♡♥ 😀

naxii
20. kvě 2015

No .. Tohle nejnepravdepodobnejsi poceti :D ale asi je :D

kempka
21. kvě 2015

@monyna83
Včera jsem zkoušela test jak jsi psala ty pro radost a byl to mama test. Ale byl slabý, cca Stejne jak když jsem si ho dělala předtím. Nerozumím tomu. Takove HCG vysoke a carka Slaba. Jako byla tam. Sla moc dobře vidět ale porad byla světlejší než kontrolní.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru