Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

naxii
22. kvě 2015

@mozna_ano Držím palce !!!

kempka
22. kvě 2015

@mozna_ano
Jejda hlavně dej vědět. Držím pěsti a všechny 4 palce.

mozna_ano
23. kvě 2015

Děkuju,zitra další krev a ultratvuk...

slunicko01
23. kvě 2015

@mozna_ano taky moc držím palce...

mozna_ano
24. kvě 2015

Dnešní hcg 4000,ale stále není nic vidět.Zítra znovu...

tynulkaxix
24. kvě 2015

@mozna_ano jak to? Co ti rekli? Držím palečky

kempka
25. kvě 2015

@mozna_ano
Jak ti to vychází který tt jsi nebo kolik dni po oplodnění? Hlavně dej vědět a držíme pěsti.

kempka
25. kvě 2015

Ještě by me Teda zajímalo, 3.5.jsem byla na ET. Transferovali 5 ti denní embryo. Punkce byla provedena 28.4. Tak v kterém tt mohu byt? Nevím přesne jak se to počítá?

slunicko01
25. kvě 2015

Holky tak mi to asi nedopadlo... Ležím v nemocnici s podezrenim na mimodelozni 😕

mosquito
25. kvě 2015

@slunicko01 coze? Jakto? Bylo ti neco? Moc drzim palce at je vsechno v poradku. Dobrou noc.

slunicko01
25. kvě 2015

@mosquito dneska odpoledne mě začalo hodně bolet v podbrisku, tak jsem radši dojela do nemocnice, na 99%to vypadá, že je to mimo, tak mi asi zítra udělají laparoskopii... Oni už ty testy na začátku vypadaly, že nesili tolik 😕

mosquito
26. kvě 2015

@slunicko01 to me moc mrzi. Tak hlavne, ze jsi to nepodcenila a radeji jela do nemocnice. Moc drzim palce at vse dobre dopadne. A ono to bude dobre. Myslim na tebe.

78marcela
26. kvě 2015

@kempka najdi si na netu nejakou tehotenskou kalkulacku a jed klasicky podle ms, kdy byla. Pokud jsi tedy mela klasicky kratky protokol. Pokud najdes kalkalacku podle ovulace, tak za tu se bere datum punkce. Tady jednu mas http://www.maminkam.cz/tehotenska-kalkulacka

dubnacek
26. kvě 2015

Teda @slunicko01 ja ti tak verila,ze to bude dobry a zadne mimodelozni to nebude.Moc me to mrzi a doufam,ze budes brzy fit.Neboj se toho i tak porad budes moct otehotnet,pokud se do toho budes chtit znovu pustit.Drzim palce at dobre dopadne operace.Drz se ...

slunicko01
26. kvě 2015

@dubnacek díky, taky jsem si říkala, že to bude dobrý... No, tak priste... ☺

petuliss
26. kvě 2015

@slunicko01:To me mrzí.Ale nestracej naději.Ja prodělala mimoděložní v listopadu.Byla jsem z toho hodně spatna.Bala jsem se,ze teď už to mimco mít nebudu.Čekala jsem na to 9let a když to prislo,tak takhle blbě.A po 3mesicich půstu,první mesic snažení a 2 nečekané carky.😊 Drzim palecky at jsi brzy mezi námi stastnymi.

slunicko01
27. kvě 2015

@petuliss díky...

mozna_ano
27. kvě 2015

Ahoj holky, tak v pondělí hcg 6358 a na utz snad 3mm gestační váček, ale ruku do ohně by za to doktor nedal ☹ pustili mě domů,ale spíš jen proto,že potřebovali udělat místo. Zítra jedu zase na kontrolu.

tynulkaxix
27. kvě 2015

@mozna_ano držím palečky! ! Hodně štěstí! !!

slunicko01
27. kvě 2015

@mozna_ano taky držím palce ať to vyjde...

mozna_ano
28. kvě 2015

Vypadá to nadějně, 10mm gest. váček i se žloutkovým. Další kontrola 8.6. Moc všem děkuji za podporu. @slunicko01 mrzí mě to ☹

pospis
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
verunatom
28. kvě 2015

jsme na tom stejně testy síli vypadá to dobře

misimisi
28. kvě 2015

@pospis Sílí to cca po dvou dnech, tak já bych řekla, že to odpovídá 😉 Ať to vyjde! 🙂

pospis
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
bbvcelka
28. kvě 2015

@pospis a kdy jsi měla ovulaci a jak probíhalo snažení,myslím jestli každý den.? 🙂

pospis
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
slunicko01
28. kvě 2015

@pospis vypadá to dobře, držím palce. My se takhle do třetice smažíme o kluka, máme už dvě holky doma ☺ teď nám to teda nevyšlo, ale snad vyjde brzo...

slunicko01
28. kvě 2015

Snažíme 😀

mosquito
28. kvě 2015

@slunicko01 moc držím palce. Už jsi doma? Kdy se zas můžete začít snažit?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru