Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

27tery
30. čer 2016

@pandabox snad mas pravdu budu doufat že to bude v pořádku ale zase kdybych měla hCG nízké tak by mi to řekla nebo ne? Promin že vysiluju ale už jsem si tím jednou prošla tak se moc bojim

asus
30. čer 2016

@bunemunka testuj pokud možno stejným testem ,každy test je jiny jiný ukaže čarku vic jeden min.držim pěsti a tiše gratuluji🙂

pandabox
30. čer 2016

@27tery jetsli hodne vysilujes, coz je v poradku, tak si skoc na krev jako samoplatce at mas klid...??
uvidis, zkus myslet na ty dve dalsi deti a byt s nimi a doufat, ze to to uvnitr da🙂

lentilka04
30. čer 2016

Dnes 15dpo 🙂 už je to jasné 😉

27tery
30. čer 2016

@pandabox moc děkuji za potporu snad to bude v pořádku ale nic mi neříkala že hCG bylo nízké jen že už mám přijít v pondělí jak se gravitivita vyvíjí tak uvidime

ivatko0406
30. čer 2016

@ms.neomagic ano, predevcirem jsem to oznamila panu otci. Vcera kdyz prijel domu, rozrazil dvete do koupelny a halekal na me a na kluka "nazdar synu a matko mych deti" 😀

ivatko0406
30. čer 2016

@monikavitezslav tak to bych s babou teda vyrazila dvete. Vypakujte ji nekam do garsonky! Teda jestli nebydlite v jejim baraku. Ty jsi v psychicky silene natocne situaci! Jak tohle muze rict?

ivatko0406
30. čer 2016

@1nelinka no mymu asi ne 🙂. U kluka jsem den po vynechani mela taky cary jak od nakladaku. Ted je slabsi. Tak ze by holka 🙂 ale muz by chtel zase syna. Dohromady chce tri kluky 😀

ivatko0406
30. čer 2016

@bunemunka carky tam jsou. Drzime palce at zesiluji!

ivatko0406
30. čer 2016

@ka6ka tam je to taky, jasna vec!

ivatko0406
30. čer 2016

@27tery nebuj! Taky myslim ze si te zvou vzhledem k predchozimu potratu. Abys byla vic pod dohledem. Drzim palce!

ivatko0406
30. čer 2016

@lentilka04 jasny jak facka 😉

27tery
30. čer 2016

@ivatko0406 kéž bys měla pravdu a moc děkuji snad to bude v pořádku😃

ivatko0406
30. čer 2016

@27tery nenervuj se, to ti akorat skodi. Chapu, ze ses lekla. Po predchozi zkusenosti. Takhle v zacatku je to bud vsechno nebo nic. Musime tem miminkum verit!

27tery
30. čer 2016

@ivatko0406 snad ano už bych to asi nezvládla 😞

27tery
30. čer 2016

@ivatko0406 ale je divný že jsem měla jít na kontrolu až 13.7 a už jdu tet v pondělí tak nevím no.

ivatko0406
30. čer 2016

@27tery proc divny? Prisly jim vysledky hcg, koukli na to pri odpoledni agende....a dr kouka "jeee to je ta co loni potratila, budem si ji vic hlidat, sestro zavolejte pani, at prijde uz zitra". No. Proc by ne 🙂

misula29
30. čer 2016

@ivatko0406 Já to slyšela obracene, že u holky se vylučuje více hcg. tak jak to Teda je? 😃

ivatko0406
30. čer 2016

@misula29 ja nevim 🙂. Rikam ze to je nejaka teorie s velkym T. Tohle asi nerekne ani doktor presne. Jinak by podle toho mohli urcovat pohlavi.

1nelinka
30. čer 2016

ahoj holky ja se po zkusenosti minuly mesic jeste neraduju ale zatim je to na dobre ceste..🙂. V pondeli krev 700 a dneska 2500..🙂 tak doufam ze se vajicku nedari nekde mimo delohu..😂😂 Zitra rano jdu k doktorce tak jsem zvedava jestli vubec neco uvidi jsem teprve 18dpo i kdyz podle ms budu 5+3.. v sobotu odjezd na dovcu tak snad se to zitra u mudr cele nejak nepos..

klarka_jirik
30. čer 2016

Ahoj holky, mrkněte ke mně na bazar. Prodávám, co se vám může ještě hodit 🙂. Ovulační testy, těhotenský test clearblue digital, Mamavit a Femibion 1 🙂

misula29
30. čer 2016

@ivatko0406 ale nebylo by to špatný vědět už od testu 😊

27tery
30. čer 2016

@ivatko0406 jdu až v pondělí seczblaznim ale děkuji ti 😃

laura1972
30. čer 2016

@klarka_jirik ahojky měla bych zájem 🙂 jak se jmenuje ten bazar, kde to najdu? Děkuji 🙂

klarka_jirik
30. čer 2016

@laura1972 Když mě rozklikneš, tak tam je kolonka inzeráty. Akorát jsem je teď pozastavila, ten digitální test už je prodaný a o ostatní má zájem jedna paní, večer
mi dá vědět, jestli bere vše ostatní. Kdyžtak ti napíšu, co je volné a pošlu ti přímo odkaz 🙂

laura1972
30. čer 2016

@klarka_jirik Dobře děkuji 🙂

tuzemka
30. čer 2016

Ahoj Holky, ja na tu gyndu sla pro potvrzeni a doktorka ze tu krev vyzkousime dneska volali z laborky ze negativni 1,22 ☹ takze to nevyslo nechapu ten test ani priznaky...

tuzemka
30. čer 2016

Není to nějaka hodně malá hodnota 1,22 i kdyz tehu nejsem?

1nelinka
30. čer 2016

@tuzemka z krve to jde zjisti driv nez z tehotenskeho testu takze jestli jsi mela test pozitivni a krev negativni tak to asi bude biochemicke tehu a nebo vadny test..:( ale nadeje umira posledni treba to jeste klapne.. Moc drzim palecky..

alassel
30. čer 2016

@klarka_jirik v bazaru nic nemáte??! Kde to najdu? Dekuji

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru