Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

v3ra
23. dub 2014

@scheetle myslis???jsem z toho cela narozpacich hned zitra testnu znova pro porovnani..jsem po nevydarenem IUI a ted to bylo po pichnuti pregnylu na nas doma a poboliva me bricho na menzes tak jsem se prave chtela stihnout testnout pred tim nez to dostanu.

hatapkagb
23. dub 2014

@radusik ahoj.tak co mas nove?su dve ciarky ci nie?

hatapkagb
23. dub 2014

@kristinka28 na tvojom nevidim nic,skus tiez neskor

radusik
23. dub 2014

@hatapkagb Ahojky! No, jsem z toho pěkně zmatená..... asi před pár dny jsem po milování začala krvácet a pak zase nic....., tak jsem čekala, ale břicho mě furt bolelo víc a víc a včera jsem ráno testovala a byly na testu dvě čárky v limitě, i když ta testovací bledší, než kontrolní....., ale měla jsem hrozný bolesti břicha..... a pak začala krvácet..., ale není to tak jako když mám menstruaci, řekla bych , že slabší......, těžko soudit, co se děje.... v září jsme s manželem přišli o chlapečka pro vady neslučitelné se životem a genetická zátěž se u manžela potvrdila...., takže buď to není v pohodě a odejde to nebo těžko soudit, jestli jsem opravdu těhotná...byla.... cítím se tak, příznaků mám víc, než dost....., ale zdá se mi to celý divný.... možná lepší, kdyby se to vyřešilo samo a nemusela jsem na žádný zákrok....

hatapkagb
23. dub 2014

@radusik Tak to mi je luto ze si prisla o dietatko skor,no budem silno drzat palce nech bude vsetko ok a pekne donosis dietatko.Ja som mala silne bolesti tiez isla som sa zblaznit isla som k dr.mali podozrenie na mimomaternicove,tiez som krvacala,spinila ale nakoniec vsetko bolo ok,mala som 4cm cystu takze aj to bol dovod bolesti.Len sa opatruj,oddychuj zbehni k dr.Drzim silno presilno prsty nech ste ok 😉

radusik
23. dub 2014

@hatapkagb Jsi hodná, děkuji za podporu! Já ke svému doktorovi nechci jít - myslím, že to byla hlavně jeho chyba - neřekl mi a neposlal mě na 1. trimestriální screening - tam by se přišlo na to, že mu chybí z velké části 16. tý chromozom, i jsem přemýšlela o krvi, že bych zašla, ale možná je to zbytečné.... no uvidíme, možná ještě počkám až mi to skončí a zkusím test a poté bych event. zašla.....připadám si úplně jako blázen.... ☹ - dějou se mi neuvěřitelné věci... , tak už pochybuju o tom, že na testu čárku vidím, že mi není zcela o.k. apod.... 🙂 ! Navíc beru antidepresiva, při kterých bych být těhu neměla a navíc si manžel dával pozor..., ale to předtím taky....no počkáme, co z toho bude.... sama jsem zvědavá!!!

hatapkagb
23. dub 2014

@radusik tak ak si neni spokojna s doktorom najdi si ineho,urcite mate viacerych gynekologov tam u vas u vas si mozte vyberat ja zijem mimo sk a tu si nevyberiem gynekologa.Hlavne mysli pozitivne,nemysli na to najhorsie.Daj vediet potom ak pojdes k dr.

radusik
23. dub 2014

@hatapkagb Děkuji za povzbudivá slova! A kde žiješ ty?

hatapkagb
23. dub 2014

@radusik ja zijem v Severnom Irsku uz vyse 9rokov

radusik
23. dub 2014

@hatapkagb A ty ses tam provdala?

hatapkagb
23. dub 2014

@radusik nie nie.nie som vydata.odisla som sem so snubencom a ostali sme tu,a stale som tu,ale tentoraz uz sama s dcerkou a babatkom v brusku,snubenec odisiel od nas pred 2mesiacmi po 15rokoch....

radusik
23. dub 2014

@hatapkagb ☹ to mě mrzí! Já jsem podruhé vdaná, jelikož první manžel nás opustil, kdy druhému synovi bylo půl roku....., tak to znám..... ☹...

hatapkagb
23. dub 2014

@radusik boli to velmi,co narobim,nic,musim to prekonat,ale je to tazke,velmi tazke

radusik
23. dub 2014

@hatapkagb To je! A to miminko v bříšku je jeho.... asi... a víš, co to bude? Ještě je asi brzy...

hatapkagb
23. dub 2014

@radusik ano ja som mala v zivote len jedneho muza a to bol on moj snubenec,je to jeho dietatko,o 4tyzdne sa dozviem co cakam.neviem sa dockat

radusik
23. dub 2014

@hatapkagb A co by sis přála?

hatapkagb
23. dub 2014

@radusik chcela by som dievcatko mam odlozene vsetky veci po dcerke,ale je jedno,nech je zdrave hlavne,lebo od zaciatku tehotenstva som vo velkom strese a ide mi hlavne o zdravie dietata

radusik
23. dub 2014

@hatapkagb To je přesně to nedůležitější!! Moc Vám přeji, abyste byly v pořádku! Opatrujte se!!!

radusik
25. dub 2014

@hatapkagb Ahojky! Tak včera mě bolelo břicho, tak jsem si zase ráno dělala test a zase taková slaboučká čárka, tak jsem nakonec šla na krev a ta je 3,1IU/l, volala jsem do jedné porodnice, jestli by mi dokázali poradit a tam mi říkali, že buď se bude zvyšovat a je to těhotenství nebo se bude snižovat a vajíčko odejde...., tak jsem zvědavá, co se bude dít...., ale už moc nekrvácím, tak fakt netuším.... co bude.....to jsou záhady....

anzulaa
27. dub 2014

@hatapkagb urcite to nie je lahke, ale verim, ze to obe zvladnete, drzim velmi palce 🙂

hatapkagb
27. dub 2014

@anzulaa nic ine nam nezostava...dakujem pekne

hatapkagb
27. dub 2014

@radusik tak ti silno drzim prsty aby to bolo tehotenstvo a tesila sa ze to vyslo.Daj vediet,budem rada.

lenasss
30. dub 2014

prosím vás vidíte tam něco? je to 30DC MS dostávám většinou 26DC ale od toho 26tého dne slabě špiním ale Ms ne a ne se spustit a dnes jsem si udělala těhu test a byl tam duch.Špatně se to fotí,je tam vidět i manžel ho vidí ale že by byl tak slabý 4 dny po vynechání Ms? Měli jste to některá?

aluskacz
30. dub 2014

@lenasss Já na testu neměla 4dny po vynechání MS ani toho dušíka. Ten se objevil 6den po vynechání 🙂 Jo a toho dušíka tam taky vidím 😉 Gratuluji 🙂

lenasss
30. dub 2014

@aluskacz on je tedy vidět daleko víc než na fotce.Nějak mě mate to špinění,to jsem u žádného těhu neměla 😒

aluskacz
30. dub 2014

@lenasss Já špinila taky, ale ne na začátku a celkem dlouho. Brala jsem utrogestan. Ale co vím od kamarádek tak některé špinily i na začátku těhu. Hlavně ať to dobře dopadne. Držím pěstičky 🙂

lenasss
30. dub 2014

@aluskacz děkuji,tak snad to dopadne dobře.Je to sice neplánované,ale určitě chtěné 🙂

aluskacz
30. dub 2014

@lenasss Také jsme neplánovali, ale stalo se a jsme šťastní 🙂 Bude to naše první 🙂 Budu na vás myslet. 😉

lenasss
30. dub 2014

@aluskacz Tak naše už třetí. máme už dva kluky skoro 6ti letého a 2,5 roku. Tak třeba by to byla už ta holčička 😅

rina76
30. dub 2014

@lenasss taky vidím ducha 😉 budu držet palce, aby to vyšlo

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru