Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

monyna83
18. čer 2015

@kempka Já první miminko čekám. Nemohu přirozenou cestou, jsme po třetím umělém oplodnění. Ale i na to, že jsem čekala dvojčátka, tak ani ťuk... Ze začátku trochu prsa, ale ta bplest byla zapříčiněna hormonální léčbou z IVF. Jiank mi nebylo jedinkrát špatně, neměla jsem celkově ani jeden těhotenský příznak a už brzy budu v 5 měsíci 🙂
Copak? Máš podezření? To by bylo skvělé 🙂

kempka
18. čer 2015

@monyna83
No Já si nemohla vzpomenout jak to mas a než jsem pro listoval stránky tak jsem raději napsala. My to taky nemáme přirozenou cestou. Partner má azoo. Beru utros a estrimax a ještě před týdnem me bolela prsa jak cert a ted je to slabší jen když na ne sáhnu cítím bolest. Břicho me bolivalo hrozne a to přešlo už před 14 dnama. Jen občas mi vnem ted pichne a občas zaboli. Minuly týden u doktora vse oka 7+6 dnes je to 9+0 a nějak postupné ty bolesti odeznívaji. Na další kontrolu jdu příští týden ve středu. Tak me to zajímalo.

monyna83
18. čer 2015

@kempka Naprosto totožné jsem to měla já... Když odezněla hormonální léčba, bylo rázem po bolestech prsou. Ještě je možné, že pokud zavádíš utroš,tak je cítit můžeš, ale pak už asi ne. Tedy já to tak měla... Bříško pobolívalo jako na MS, cca do 8-9 tt. teď jsem v 17tt, jsem úplně happy a včera jsem se dozvěděla, že čekáme chlapečka. 🙂
Vše mám v blogu 🙂... Tak to je paráda, že se zadařilo, moc budu drtit pešti, aby bylo vše v pořádku 🙂

kempka
18. čer 2015

Jasne. Díky. Taky už bych to chtěla vědět ale je brzy. Přála bych si holčičku ale bude to jedno. Tak gratuluji a co jméno jestli to není táhne? Mate nějake vybraného?

dubnacek
18. čer 2015

@kempka ja mam podobny problem jako ty.Beru utroi i estrofem,prsa i zle mi bylo asi tak do 8tt a ted jsem zitra teda 10+0tt a vubec nic,ve stredu jdu na kontrolu tak mam docela obavy aby bylo vse v poradku.

kempka
18. čer 2015

No taky se toho obávám. Taky jdu ve středu tak dej pak vědět jak jsi dopadla. Ono se řekne ne stresovat ale nekdy to opravdu nejde.

monyna83
18. čer 2015

@kempka No, vzhledem k tomu, že ještě pořád není nejhorší za námi, ale včera nám Dr. Břešťák řekl, že je miminko naprosto OK, tak až včera jsem si nechala říci pohlaví.
Takže na jméno se teprva chystáme. To bude boj 😀

dubnacek
18. čer 2015

@kempka ja stresuji porad.2x uz jsem o miminko prisla tak se kazdy den modlim at je vse v poradku.A kolikaty tyden budes ve stredu??Ja 10+5 tt a strasne se tesim.Mam i vyssi tlak,ale spisje to tim,ze kdyz dojdu nakontrolu mam takove nervy ze i tlak stoupne.Nechci se stresovat a o tto horsi je ze sleduji kazdou zmenu.Kdyz neco odezni uz se bojim zeje zle.Chvilema si pripadam jak pako.Tak ve stredu si pisneme.Budu drzet palce🙂🙂

naxii
19. čer 2015

Holky drzte palce ... Nevim kolik DPO min mesic byl SP v 5 tt a taky je to Mama test :/ ale je fakt, ze oproti vcerejsku je aspon trochu videt

lasirena
19. čer 2015

@naxii drzim pesti🙂 🙂 🙂 🙂

dubnacek
19. čer 2015

@naxii trosku neco videt jde,ale opravdu jsemmusela hledat,chtelo by to ukazat jiou fotky ne tak osvicenou.Ale i tak moooc drzim palecky
🙂

slunicko01
19. čer 2015

@naxii taky držím palce...

kempka
19. čer 2015

@dubnacek
Tak to je mi lito a v kterém tt jestli se mužů zeptat?

benickova62
19. čer 2015

holky prosím podívejte se ty první dva jsou dnešní a ten spodní včerejší není ten papírový moc větlý na tu dobu co ukazuje digitální děkuji 😒

misimisi
19. čer 2015

@benickova62 Myslím, že to jsou krásné čárky 😉

benickova62
19. čer 2015

pardon ten poslední obrázek je dva dny starý

naxii
19. čer 2015

@benickova62 Já myslím, že to je uplně v pohodě, četla jsem, že tyto testy mají i málo barviva, tak bych se nedivila 🙂 Tak gratulaceee 🙂

naxii
19. čer 2015

@dubnacek jj, fotí se to hrozně blbě, na to jak je to vidět v reálu, bych tady s fleku řekla, že je tam úplný prd 🙂

naxii
19. čer 2015

No holky jsem zvědavá, 26.5.2015 jsem byla 5tt a začala krvácet, tak dokud neporodím, tak nevěřím :D

benickova62
19. čer 2015

moc děkuji 🙂
🙂 doufám že čárka bude sílit i nadále

dubnacek
19. čer 2015

@kempka ja jsem dnes 10+0tt a ted mam teda poradnou virozu tak doufam,ze i tak to mimisek zvladne a ve stredu bude vse v poradku😉

dubnacek
19. čer 2015

@benickova62 tak ja si myslim,ze ani silit nemusi jsou krasne dost a ten digitalni je upne jasny.Ja to tak taky mela a taky jsem mela tento digi test i s tim cislem a vse je zatim dobry.Dnes jsem 10+0tt.

dubnacek
19. čer 2015

@naxii a byla jsi u doktoro ,kdyz jsi krvacela?? A jak jsi na tom ted??

naxii
19. čer 2015

@dubnacek byla jsem na pohotovosti, bez prohlídky mi nějaká zasněná doktorka napsala Utrouš a čáááu.. šla jsem o týden později na kontrolu a sliznice nízká a HCG prý minimální .. kolik netuším ... Tak teď pokud jako že něco, jdu ke své dr. Vehementně jsem se objednala do Gyncentra, kde mě uplně zklamali :/

sestava minulých testů zde :

cocochanel85
19. čer 2015

@alkuska asi je opravdu nejlepsi na nic nemyslet, nekupovat ty testy a nesilet 🙂 ale priznam se, trochu jsem si pobrecela..

naxii
19. čer 2015

Právě udělaný max

alkuska
19. čer 2015

@cocochanel85 Já jsem to oplakala hodně. Snažíme se už několik let a tohle bylo poprvé kdy to konečně vyšlo. Cítila jsem se jako bohyně že konečně "už" a že jsem ty zákeřné PCO porazila, a pak facka od reality a pád na zem. A když jsem potrácela, blesklo mi hlavou: "Co jsem komu udělala, že smím být štastná jenom 13 dní? Ani celé dva týdny mi nebyly dopřány. Kolik ženských kolem mě v rodině i kamarádek má už rodinu a proč nám to osud nebo Bůh nedopřeje?" Cítila jsem strašnou nespravedlnost a zklamání. Zároveň jsem si ale uvědomovala že to v sobě nesmím držet a musím se přes to přenést. Jsem bohužel typ, co v sobě všechno dlouho dusí a trápí se s tím, ale řekla jsem si, že tentokrát to prostě pustím ven nebo se zblázním, takže jsem si úplně povolila stavidla a ořvala to skoro až hystericky (byla jsem sama doma, před manželem bych se asi i styděla tak vyvádět, on je trošku emocionálně jinde 😀 a tohle by asi nepochopil). Pak jsem se trochu uklidnila, zapálila svíčku za to všechno, vyhodila všechny testy do koše s tím, že tahle kapitola je pryč a už to pak bylo o hodně lepší.

A vidíš, o dva měsíce později a mám zas //. 🙂

dubnacek
19. čer 2015

@naxii tak podle tech testu bych asi rekla,ze je mi to moc lito,spis to vypada,ze se to nechytlo.Ale uvidis jak dopadnes,moc bych ti to prala.

dubnacek
19. čer 2015

@alkuska ja ti naprosto rozumi,nebudu tu moc rikat svuj pribeh uz jsem ho tu napsala nekolikrat,vim naprosto jak jsi se citila.Ja to zazila dvakrat.mam syna 4 roky a uz od jeho dvou let jsme se snazili o miminko,povedlo se a skoncilo to ZT v 6tt za pul roku znovu uplne to same a kazdy jen rikal tak co sak uz mas jednoho zdravehoo kkluka,ja vim ze mam,ale ta ztrata je hrozna.No a ted jsem sice pod praskama a dnes jsem 10+0 a kazdy den se modlim,aby vse bylo v poradku,ve stredu jdu na kontrolu.Vis,ja to oplakala pokazde a sama,nechtela jsem tim ani nikoho zatezovat,do toho pokazde nejaka rana jendou mi umrela babicka,nedostavovala se prace,po vanocich mi umrel tata a pak prisla i prace prislo i miminko a verim,ze je vse v poradku. Uvidis ze i ty budes mit vytouzene miminko a ze i tobe se to povede.Musime tomu verit,protoze kdyz ne tomu miminku tak cemu jeste?? Moc drzim palecky.

dubnacek
19. čer 2015

pokud bude vse ve stredu v poradku a verim,ze bude tak sem dam i fotecky mimiska a me lasecky Adamka😉)

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru