Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

bajule
22. čer 2015

Tak dneska budu testovat 🙂

bajule
22. čer 2015

@naxii Kráááásně pozitivní 🙂 Gratuluji!

bajule
22. čer 2015

U mě stále sněhobílo ☹

nicolette89
23. čer 2015

@naxii gratulace velika!...kraasna dalnice, u me je to jeste slabota 😀

naxii
23. čer 2015

@nicolette89 Ale prd !!! To je paráda !!! .. Podle mě jsem vyhmátla dobrý test. 🙂

lusie9
23. čer 2015

Ahoj holky, mohu se připojit? Přidávám taky fotečku.. nevím vůbec kolikátý DPO, protože jsem dostala agolutin před 13 dny, MS pořád nikde, tak jsem si 8.den po agolutinu udělala první testík a tam nepatrný náznak... a tahle fotečka je ze včerejška, tedy 12 dní po injekci 🙂

maky_maky
23. čer 2015

12 dpo jeste je slaba ale krasne do 2 minut a růžová, tak jsem zvedava

kaculekov
23. čer 2015

Ahoj holky..jsem tady nová a těhotenství je pro mě také "nové".. po svatbě která byla v květnu jsme se s manželem rozhodli to začít zkoušet..a vypadá, zeu se nám to povedlo..dnes mám už 38DC a vyslyu mi už dvau testy pozitivní, ale čárka je durtu dost slabá ☹.. k doktorce jsem volala a řekla mi ať jsme trpěliví a objednala mě až na 16.7. Co myslíte..není to jen mé přání?? Hlavně se bojím aby bylo vše v pořádku!!! Nejakeu priznakyu takeu mám..nemuzuu vůbec nic cititu..vše mi vadí... tak snad.. dekujiu Vám za Vaše nazory..

misimisi
23. čer 2015

@kaculekov Bych řekla, že čárky jsou v pohodě 😉 nebývají hned až tak silné. Nevolnosti jsou hrozné, no, to znám. Taky jsem nemohla nic cítit, tlačil mě žaludek, zvracela jsem...

kaculekov
23. čer 2015

@misimisi děkuji za uklidnění..doufáme..teď kolem nás není moc bezproblémových těhotenství tak mám obavy.. já naštěstí nezvracím zatím..jen mi vadí silnější vůně, ale zvládám to rozdýchat 🙂 teď mě začala ještě dost bolet prsa..tak snad..už se těším až budu moci jít koupit něco prvního do výbavičky ;)

bajule
23. čer 2015

No tak asi zase prd... ☹ Na pofidérní duchy už nevěřim 😀

misimisi
23. čer 2015

@bajule Něco tam vidím, ale musela jsem to hodně zvětšit 😉 No však víš, uvidíš za dva dny 😉

bajule
23. čer 2015

Ale už suché po limitu.

bajule
23. čer 2015

@misimisi Když já ty duchy mám často no :-/

bajunka
23. čer 2015

@bajule naprosto ti rozumím, mám podobné,ale špiním, tak čekám kdy se mi rozjede MS a odplaví je, aspoň minulej měsíc to tak bylo...

misimisi
23. čer 2015

@bajule Fakt často? To je divné, já měla vždy sněhobílo, no, až to tam bylo, tak to tam bylo, ale testovala jsem několikrát, jestli to tak opravdu je 😉 Tak vydrž, bude-li potvora sílit nebo nic. Jinak i na testech, co bývá čárka po limitu, většinou to tam fakt bývá, prý.... Je to asi nizounkou hladinou HCG, no.

misimisi
23. čer 2015

@bajule Nebo jdi na krev a máš v tom jasno ještě ten den, jestli jsi na vážkách...

bajule
23. čer 2015

@misimisi No Já je mám často... Nevím proč, asi se mnou už není něco v pořádku...

misimisi
23. čer 2015

@bajule Tak šup k doktorce, a zkontrolovat podvozek 😉

bajule
23. čer 2015

@misimisi Tam to se mnou dr. moc řesit nechce :-/ Volala jsem, že dost spinim a dlouho a bylo mi řečeno, že to je normální. Mam nepravidelnou MS i po 45 dnech a dr. to neresi.

misimisi
23. čer 2015

@bajule Zkus to teda k jiné, může to být i nějaká cista. Zména je život 😉 Poptej se, kdo má v okolí dobrou MUDr.

dubnacek
23. čer 2015

@misimisi
@bajule ja mela nekolik poz.testu a tehu jsem nebyla vzdy to byl jen duch.Pak jsem zjistila,ze to je tim ze pred nebo v obdobi Mc telo vykazuje hormon hcg a proto to dela a proto se ma testovat az po vynechani mesicku.Ale jak to znam od sebe netrpelivost je svina a i ja testovala dokud to opravdu nevyslo a dnes jsem 10+4tt.Bud jeste pockej a nebo opravdu zajdi na krev to ti udela i tvuj obvodak pokud ho poprosis a nebo primo tam kde delaji odbery vetdinou v nemocnici.Co se txka mudr.uz bych byla pryc.Pokud jdi z prahy muzu doporucit meho gynekologa.je super,jjaky koliv problem okamzite resime a zo klidne i po emailu.A pokud vim dokonce pribira nove pacientky.

dubnacek
23. čer 2015

@kaculekov tak tady jsou krasny carky,sice jeste slabe ale jsou tam.jeste to zkus zitra a uvidis ale verim ze miminko cekate.🙂🙂

andrisek123
23. čer 2015

Já Vám tady ty fotečky těch pozitivních testů uplně závidím, ale zároveň i moc přeju 🙂 My se také pár měsíců snažíme a zatím bohužel nic :( Ale tak snad to časem vyjde a taky pak přispěji fotečkou pozitivního testíku 🙂

bajule
23. čer 2015

@dubnacek Jsem z Krkonoš a do špitálu 20km ☹ Tam mam i dr. Pak mám doktorku asi 20 metru od baráku, ale na tu všechny narikaji a nemá ani ultrazvuk.

desencanto
24. čer 2015

@bajule pokud je duch na testech a i pak dostaneš MS nebyl falešný test, ale vajíčko se neudrželo a došlo k biochemickému potratu, které žena zažije v životě vícekrát ani o tom neví. Já taky testovala dřív, byli dusici, skoro neviditelni a už mám. 13tt.. Taky dojizdim 25km k dr.. Držím palce ať je to ok

bajule
24. čer 2015

@desencanto Děkuju. Já mám duchy ale každý měsíc :-/

desencanto
24. čer 2015

@bajule a doktor to ví?

bajule
24. čer 2015

@desencanto O duchách jsem mu neříkala, ale všech ostatních problémech ano... Pokaždý mám pocit, že na mě kouká jak na blbku co všechno moc řeší. říkala jsem mu i o mých problémech a proč zvažuju císaře a udělal mi půl hodinovou přednášku o trendu zvaném císař. Na nepravidelnou MS mi napsal Agolutin, který si mám píchat po 45dnech bez MS a když jsem tam volala minulý týden, že mám cca 14 DC a už několik dní hodně špinim, mám bolesti v podbřišku, tak mi bylo řečeno, že je to normální a dost neochotně mě sestra objednala na 2.7. Což budu mít jistě MS. Máme v rodině problémy s gastroenteritidou, což jsem taky zjistila minulý týden. Ono těch problémů co mám je více od tý MS až po šíleném vypadávání vlasů. Nechci lítat po doktorech, kde na mě koukají jak na hypochondra...

bbvcelka
24. čer 2015

@bajule taky mi šíleně padají vlasy,vyšetření ok,krev taky,žláza taky...zkusila jsem snad všechno a nic..padají pořád..a to už se ani nebarvím..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru