Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

tynulkaxix
1. říj 2015

@anyt9178 a kdy to mas dostat?

anyt9178
1. říj 2015

@tynulkaxix cca do tri dnu ☹

milujicimamina
1. říj 2015

@nikpn tak udělej ještě za pár dni a pak bych zašla k dr na krev 🙂

anyt9178
1. říj 2015

@nikpn ja bych rekla ze to je tehu 🙂

marycz
1. říj 2015

@hermanek1985 v podstatě nevím, kdy byla ovulka, protože jsem se vůbec nehlídala, ale vím, že jsem ovu příznaky měla určitě...ne-li 2x za cyklus, hehe :D co si ale myslím, že byla dřív...protože když jsem měla příznaky ovu a "mokro" v kalhotkách, tak si říkám: "někaj brzy, ne?" mohlo to být kolem 8DC až 9DC...ale pak jsem to měla opět asi za týden...teď si vybrat :D no a nakonec je to úplně jedno, důležité je, aby mimčo prosperovalo, růstlo a bylo v pořádku 😉
@nikpn já Ti nevím...stává se, že někdy se při anti otěhotní...i když je malá pravděpodobnost....ale pokud si je brala 3 měsíce v kuse bez přestávky, nemohlo se stát, že by se účinek nějak zmírnil, nebo by nebyl žádný? uvidíš, až když jsi uděláš test v sobotu....pokud je to mimi, čárka by mohla být silnější...jsem ale zvědavá i já, dej pak vědět....držím palce, ať to vyjde tak, jak si přeješ Ty 🙂
@lzii tak tyto pocity mám přesně i já...tahání a občasné píchání v podbříšku, víc na pravé straně, někdy to přejde i na levú...ale není to v kuse, je to v takových jakoby vlnách nebo jak to nazvat...prsa mě bolí už dobré dva týdny, začátky byly katastrofa, nemohla jsem se jich ani dotknout a ani ležet na břiše...teď bolí pořád, ale ne tak moc jako na začátku...když jsem mívala před MS, tak mě boleli týden před ní jen bradavky asi 3 dny a pak prsa...teď bradavky vůbec neboleli, hned začali bolet prsa...a brzo, tak to bylo divné...

nikpn
1. říj 2015

@marycz mimi sice neplánujem, ale kdyby to byla pravda, tak bych byla určitě moc štastná 🙂 zkusím tedy o víkendu 🙂 nooo stává se mi že nekdy špiním a mívam v podbříšku bolesti jako když mám MS a přitom ji nemám ... Tak to mě donutilo si udělat test. Ale přijde mi zvláštní že mi tu slabou čarku ukazalo víc testů, né jen jeden🙂

marycz
1. říj 2015

@nikpn nejlepší počkat a udělat test zítra nebo v sobotu, nebo zítra na krev a mohla bys mít jistotu...ale čárka je krásná, takže možná jo 😉

viovka
1. říj 2015

@nikpn ahoj koukam na ty tvy testy a podle me to jsou pekny carky, to ani ja takove nemela a dnes jsem ve 12 tt. Ona i ta antikoncepce muze nekdy selhat a divny je ze ti takhle vyslo vice testu. Ja bych taky zkusila jit na krev. Vydleky vis do 1 dne a mas jistotu 🙂 drzim pesti

nikpn
1. říj 2015

@marycz
@viovka
A myslíte že mi vemou krev i na jiné gynekologii než kam chodím? 🙂

viovka
1. říj 2015

Ja si zasla na krev ke sve obvodni lekarce, nekdy se to plati, ale ja to mela zadarmo (pani doktorka mi neco napsala do karty, abych to nemusela platit). Vysledek jsem vedela do druhyho dne rano 🙂

nikpn
1. říj 2015

@viovka tak uvidím co mi ukáže další tt a potom bych si zasla🙂

marycz
1. říj 2015

@nikpn nebo můžeš jít normal do nemocnice jako samoplátce...např. u nás to dělají za 200kč na oddělení biochemie

lzii
1. říj 2015

Holky HCG mám 61,7 , co vy na to ? je to jeste malo ,ale je to tam 🙂 v utery kontrolni naber 🙂

milujicimamina
1. říj 2015

@nikpn u nás to taky berou v laboretořích za cca 200kč

miranell
1. říj 2015

@lzii to tak odpovídá tvému testu, já měla podobně silný a HCG bylo 73, důležité je aby se zvedalo a ono se určitě zvedat bude 😉

marycz
1. říj 2015

@lzii přesně, jak napsala @miranell .. hlavné je, že to tam je a bude se zvedat...držím palečky 🙂

lzii
1. říj 2015

holky moc dekuji , nemuzu tomu jeste porád verit , pritel je nadseny , a rika si jakej je borec :D

bara_13
1. říj 2015

@lzii Super, potichounku gratuluji! 😉

westie
1. říj 2015

@tynulkaxix test máš krásný! Z těch světlých míst bych se opravdu nestresovala - měla jsem to také na jednom testu, kde bylo jasně vidět, že je stejné světlé místo na obou čárkách, takže myslím, že je to vada testu!

marycz
1. říj 2015

@lzii tak muj manzel to same...su to borci, ne? 😉

lzii
1. říj 2015

@marycz to si piš!!!! Ti nejlepší

miranell
2. říj 2015

@lzii @marycz muj je taky borec, zvladl po peti letech co se nepodařilo doktorum na nekolika IVF 😀 a najednou to dopadlo hezky přirozeně 😅

marycz
2. říj 2015

@miranell tak držím silno pěstičky, ať jde všechno hladce 😉

marycz
2. říj 2015

tak já dneska zkusila opět testovat....to bych nebyla já 😀 myslíte, že se můžu potichounku těšit? Asi dnes budu volat doktorovi a objednám se...
Tady je hodně vidět, jak závisí na testu...každý výrobce dává jiné množství barviva...např. rozdíl mezi 28DC Mamatest a 28DC Woman Secret ... no a další zajímavostí je, že ze stejné krabičky Woman Secret jsou rozdílné testy...jeden 28DC má široké pásy a druhý 29DC má tenké... jsem z toho jelen

pekkaa
2. říj 2015

@marycz Gratuluji! Urcite se muzes pomalinku tesit 😉. Drzim palce at se mimi drzi a hezky roste

miranell
2. říj 2015

@marycz děkuju, a ty proužky na testech moc neřeš. Women secret jsou každou chvíli jiné, myslím tím šarži, když nekoupíš najednou pět balení tak fakt ty proužky vypadají pokaždé jinak a kolikrát i ty testy jsou jinak silné, mají jiný odstín apod. důležité je, že ti to sílí. Určitě se objednej u dr. Vypadá to hezky,držím ti palečky.

marycz
2. říj 2015

@miranell
@pekkaa
holky, moc děkuji 😉

hermanek1985
2. říj 2015

@marycz 🙂...máš pravdu..hlavně, aby proběhlo vše v pořádku 🙂a držím palecky🙂

marycz
2. říj 2015

tak jsem dneska volala a sestřička řekla, že by to mělo být mezi 6 - 7 tt, aby doktor něco viděl, nejlepší už 6tt ukončený, ale dala mě až na 27.10.2015, což budu v 8. týdnu, tedy 7+5tt...ale nevadí, pokud se budu cítit dobře, tak je to jedno...

lzii
2. říj 2015

sílíme 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru