Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

milujicimamina
5. říj 2015

Teda me se nedaří
@cacenka_d a dnes jsi neměla ani náznak? To je divný

milujicimamina
5. říj 2015

Tak to jsem zvedava na ráno co bude

marycz
5. říj 2015

@milujicimamina i mokrý i suchý...vidím na obou dušíka...držím palečky, ať sílí 😉

nikpn
5. říj 2015

@cacenka_d noo právě:( já beru teda bez přestávek... Ale bojím se:(

milujicimamina
5. říj 2015

@marycz tak doufám že ano

lzii
5. říj 2015

@marycz jak to myslis , co je jasne kvuli stitne ? Jinak taky krásne dálnice !!!!!!!! 🙂 , zitra už to krev asi jen potvrdi 🙂)

cocochanel85
5. říj 2015

Zdravím všechny! Nezdá se mi ta čárka, že ne? 🙂 teoreticky bych mohla být 9DPO. Pokud to ovšem není zas nějaký falešný duch..to už jednou bylo ☹

milujicimamina
5. říj 2015

@cocochanel85 já vidim pěkně,co.je to za test?

cocochanel85
5. říj 2015

Gravitest Direct, 10mIU/ml, značka Cemio Switzerland

cocochanel85
5. říj 2015

@milujicimamina moc tomu nevěřím, takže pozítří znovu 🙂

anyt9178
5. říj 2015

@miranell tak jsem testila a carka je silnejsi 🙂 tak uvidime co se z toho vyklube 🙂

marycz
5. říj 2015

@lzii aha,ides vlastne jen na druhy odber na hCG,ze? ja jsem myslela,ze musis na krev kvuli stitne zlaze...

tmp11
5. říj 2015

@cocochanel85 držím pesticky, ale ještě testuj ... Nechci být nějaká zlá a nepřející, ale ja to takto měla minulý měsíc cca 4 dny a pak menzes... Samej duch a nic..
Snad to dopadne dobře... Děj vědět

monikavitezslav
5. říj 2015

Přijela sem z obchoďáku a test co sem dělala odpoledne sem hodila do kabelky ke klíčům od baráku pak sem přijela a hledala zvykacku v kabelce a vystrachala ten test je nějakej poskrabanej asi od klíčů juknete podle mě neplatnej

markyska88
5. říj 2015

@cocochanel85 ahoj 🙂 druhá čárečka tam opravdu je.. Jde krásně vidět a podle mého je to jasné 😉 i já objevila takového ducha jen pár dnů po 🙂 za dva dny určitě bude silnější 🙂

tmp11
5. říj 2015

Ja ti tak měla minuly měsíc.. Taky jsem ho nosila sebou a pořád na tom něco hledala a nakláněla a a a
Nakonec zkusila snad během dne 3 druhy testu... Na všech nějaký duch... Ale pak v den MS nic a ona došla potvora ale radeji jsem to zkusila ještě při MS a už bílo..

Každopádně držím pěsti, ja měla duchy co nešli vyfotit. Jenom cca 2 x slabě..

lzii
5. říj 2015

@marycz to taky to jsem byla dneska na stitne , zitra jdu na gyndu 🙂

monikavitezslav
5. říj 2015

Ne nedalo mi to a omlouvam se ale teď večer znovu mamatest a já už pockam na zítřejší krev slibuju

tmp11
5. říj 2015

No je tam....držím pěstí...

monikavitezslav
5. říj 2015

@tmp11 me se dokonce zda ze i na tom prvním ale asi mám jen halucinace

miranell
5. říj 2015

@monikavitezslav je tam 🙂

miranell
5. říj 2015

@cocochanel85 já jí tam také vidím 🙂

tmp11
5. říj 2015

@monikavitezslav je to i na tom prvním.... Myslim si, že to klapne... Jsem zvedavá, jak zitra dopadneš. Rano zkus ještě další test. Jestli nemáš, načůrej do skleničky a val koupit do lékárny, vyfoť a hoď to ráno sem...
Jinak nic si z toho nedelej, ja testovala snad 3 denně... Magor
Točila to a natáčela, svítila na to a a a

monikavitezslav
5. říj 2015

@tmp11 sice když to nevyjde tak mě to bude mrzet ale další cyklus by jsme už jeli s clostylbegitem u toho mám nějakou šanci takhle s jedním vejcovoden si moc nefandim:_(

marycz
5. říj 2015

@monikavitezslav na tom prvnim ho vidim krasne...a na tom druhem taky 😉

cacenka_d
5. říj 2015

@nikpn Ja zadny prestavky taky nedelam, ale bud mi opet rozhazeli hormony, ale nevim no, ze by mi nafoukli delohu, tenhle pocit znam, no uvidime, bud klame telo nebo fakt 🙂

@milujicimamina Hele u me je to i hormonama po detech rozhazeny, u tebe to muze byt uplne jinak a snad dobre 🙂

tmp11
5. říj 2015

@monikavitezslav netuším co to je za lék, ja u prvního otěhotněla hned.
. tak jsem zvedavá ted..
Chápu že s jedním vejcovodem je to horší, ale myslím , že pokud funguje jak má, tak by to neměl bT problém...

monikavitezslav
5. říj 2015

@tmp11 u druhého problem byl tam clostik pomohl na poprvé tak uvidime

nikpn
5. říj 2015

@cacenka_d v pátek zajdu na krev 🙂 co ty?? Pujdes taky at víš, na čem jsi?🙂

monikavitezslav
5. říj 2015

holky nutna rada umi nektera z vas prvest fotky testu do negativu? manzel mi rikal ze pokud tam je tak se v engativu ukaze

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru