Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

snazimese2015
5. říj 2015
snazimese2015
5. říj 2015

@monikavitezslav snad jsem nestihla fotku někomu jinému 😀

monikavitezslav
5. říj 2015

@snazimese2015 a vids tam teda neco pozitivniho?

snazimese2015
5. říj 2015

@monikavitezslav vidím druhou čárku 😉 držím pěsti

monikavitezslav
5. říj 2015

@snazimese2015 no to sem teda zvedava. je mozne ze je videt furt malo protoze sem teprve 8dpo

monikavitezslav
5. říj 2015

@snazimese2015 jestli to teda chapu spravne tak pokud by se mi toto vse vazne zdalo tak neni videt ani v negativu jo? omlouvam se ale uz sem z toho jelen

snazimese2015
5. říj 2015

@monikavitezslav určitě je ještě brzo

monikavitezslav
5. říj 2015

@snazimese2015 ale pokud bych pravdepodobne nebyla tak tam proste ani v tom negativu videt neni chapu to spravne?

monikavitezslav
5. říj 2015

no nic mizim na nocni a snad s pocitem ze sem tehulka🙂

slunicko01
5. říj 2015

@milujicimamina já vidím... ☺

slunicko01
5. říj 2015

@monikavitezslav já myslím, že je vidět celkem pěkně ☺

mercedesse
5. říj 2015

@monikavitezslav na 8 dpo je vidět celkem pěkně. Vypadá to nadějně

cacenka_d
5. říj 2015

@nikpn Nejdu nikam 🙂 Bud bude nebo nebude, planovane to rozhodne neni, spis by to byla nahoda a tak vyckam, ja mam fakt po mladsi rozhazeny i po 18 mesicich furt hormony, tak s tim nebudu srasit 😀

nikpn
5. říj 2015

@cacenka_d jooo to jsme na tom podobně. U mě by to byla také náhoda 😅

snazimese2015
6. říj 2015

@monikavitezslav ahoj jak je to nevím přesně ale když jsem měla negativní testy tak byli bílé jako sníh jediné co svítilo byla ta testovací a to i v negativu ,já mám taky duchy ale vždycky do týdne se mi rozjede MS .Včera jsem nepodepsala ,mám jenom ranní a dnes a asi i zítra musím jet autobusem tak vstavam o hodinu dřív ,abych vůbec fungovala 😀,ale na 8 dpo jde čárka vidět pěkně opravdu to vypadá dobře tak ať sílí 😉

tmp11
6. říj 2015

@snazimese2015 jak je možný, že někdo před MS má duchy? Ja je měla minulý měsíc asi na 5 testech a pak MS.

milujicimamina
6. říj 2015

@tmp11 já jsem to mívala,četla jsme že má někdo prostě normálně zvýšený horm on i když těhu není,nebo t¨je možné že šlo o biochemické,já dneska nic 😒

tmp11
6. říj 2015

@milujicimamina dneska nic? Ach jo....
No tak to budu asi ja kdo má skvělý hormony, protože mně už se to stalo asi 3 x že jsem měla duchy a pak nic...
Každopádně dítě už mám a vcelku se podařilo hned. Ted druhy a uvidime. Právě mám plodný dny tak huos na to... Myslim že se to povede... Nějak to cítím

milujicimamina
6. říj 2015

@tmp11 no dneska 10dpo to už je marný no co už 😎

tmp11
6. říj 2015

@milujicimamina třeba není.... Ještě nevěš hlavu.. Někdy se zavrtá později...

cacenka_d
6. říj 2015

@nikpn Tak dneska rano uz taky nic, v noci me zacalo silene bolet bricho z vajecniku jak kdyz jsou propojeny nejakym dratem pod proudem, tak spis mam strach jestli neni problem jinde nebz nejaka radost :/

milujicimamina
6. říj 2015

@cacenka_d já už také nevím,hlavně ty prsa z čeho mohou tolik bolet,ty jsi jako já že tuším já dnes 22 dc

monikavitezslav
6. říj 2015

Hlásím návrat od mudr výsledek budu vědět až odpoledne. Tak snad tam něco je

milujicimamina
6. říj 2015

@milujicimamina já taky no a dpo asi 10

milujicimamina
6. říj 2015

@milujicimamina já přemýšlím že si objednám ten test domácí z krve a bude,kdy máš mít výsledky?

monikavitezslav
6. říj 2015

@milujicimamina pokud ty výsledky byli na mě tak já až kolem 3 hodiny. Furt dumam jestli je ten negativ pozitivní nebo ne! Manžel už mi kvůli tomu nadava

bajunka
6. říj 2015

ženský co blázníte, někdo nemá ani 14 dnů po Ovulaci ducha a vy po 10 dnu házite flintu do žita, chápu že se těšíte a toužíte,ale tím, že budete test počůrávat už od 6 dne po ovulaci nic nedosáhnete...max stres,který není dobrý pro Vás ani pro případné miminko, vždyť tomu vajíčku taky trvá než se vůbec dostane do dělohy a zavrtá se tam a pak začne vylučovat lépe zjistitelné množství HCG.
Já jsem teď otěhotněla při ovulaci z vaječníku, kde mi chybí vejcovod, takže příroda si umí poradit, držím, pěsti ať vám to taky výjde.

bajunka
6. říj 2015

A bohužel to že jsou slabí duchové před MS, ještě neznamená, že se udrží, taky jsem to tak měla a společně s MS odchází šílené procento těhotenství někde jsem četla že 60-70%,

milujicimamina
6. říj 2015

@monikavitezslav a dnes jsi zkoušela test? 🙂 uvidíš z krve to pak bude tutovka 🙂

monikavitezslav
6. říj 2015

@milujicimamina dnes ne manžel je na mě naštvaný od rána se dohadujem tak testit nechci:_(

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru