Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

nikpn
6. říj 2015

@88martina88 20 je tam napsáno 🙂

westie
6. říj 2015

@tynulkaxix @bajunka gratuluju, že se vše vyvíjí ok!! 😵 Já jdu na kontrolu ve čtvrtek a už se nemůžu dočkat, i když jsem samozřejmě trochu nervózní...

tynulkaxix
6. říj 2015

@edinka126 Ahoj no tak to je super 🙂 příznaky? No boli mě prsa, občas břicho a párkrát mi bylo zle jinak v pohodě a co ty?

tynulkaxix
6. říj 2015

@westie dekuju já jdu na kontrolu až za měsíc, pro mě je to hrozne dlouhá doba. Škoda že ten angelsounds funguje až dyl, bych aspoň mohla poslouchat srdíčko

tynulkaxix
6. říj 2015

@dubnacek dekuju. Je to ještě dlouhá cesta, ale verim ze to spatne bylo minuly měsíc a ted bude všechno v pořádku 🙂 tam jsou prý krásný a levný věcičky, je to pravda? No Já jsem zvědava copak budeme čekat my😀 je mi to jedno, hlavně aby to bylo zdrave🙂

westie
6. říj 2015

@tynulkaxix týjo měsíc, to je vážně hodně, i když chápu, že v pohodovém těhu to není třeba sledovat tak často. Já mám "výhodu", že je to přes IVF, takže jsem sledovaná víc a častěji, určitě tento týden a když bude vše ok, tak pak za pár dní prohlídka u mého standardního gynekologa, až si mě bude přebírat. Tím, že nemám žádné příznaky (prsa jsem cítila jen několik málo dní), jen my zas o trochu narostlo břicho, tak se samozřejmě bojím, jestli je vše ok a měsíc bych nepřežila 😀

markyska88
6. říj 2015

@cocochanel85 drzim pesti, dej vedet, jaks dopadla 😉

monikavitezslav
7. říj 2015

Dobre ráno tak já dnes takhle ale po silných nočních bolestech jedu k mudr.

milujicimamina
7. říj 2015

@monikavitezslav já mám ty bolesti taky stále a celou noc jsme nespala bolestí prsou,šílený, ☹ já otestuju až přijedu mám vyřízování

monikavitezslav
7. říj 2015

@milujicimamina ani nevím zda je ten test aspoň trochu pozitivni ale bolesti mám hrozny

monikavitezslav
7. říj 2015

Upozorňuji předem žádný mamatest to není

monikavitezslav
7. říj 2015

Vráceno od mudry na utz je něco malinkato vidět opětovně hrál hcg zda stoupa ve tri mám volat tak uvidime. Do papíru mi napsal naznak zacinajici gravidity

milujicimamina
7. říj 2015

@monikavitezslav už by měl ale sílit,uvidíš teda co u doktora ale já to mívám ty bolesti a nic to není

milujicimamina
7. říj 2015

@monikavitezslav tybrdo to nemuže být nic vidět maximálně zvýšená sliznice,to teda koukám

milujicimamina
7. říj 2015

@milujicimamina já ted udělala mamatest protože jsem dlouho ještě schovávala krabičku

monikavitezslav
7. říj 2015

@milujicimamina to teda koukala i já. Jenže on říkal ze sem mohla otěhotnět o dost déle nebo mi hcg stoupa pomalu vulkán byla zhruba 28.9 říkal ze je to ještě brzo
. Pokud je to tehu bude hcg stoupat u druhy ho
Kluka sem měla hcg pouze 2 a mám krasnyho syna

milujicimamina
7. říj 2015

@monikavitezslav tak to pak jo🙂 já mám ten mamatest nějaký divný 😕

dubnacek
7. říj 2015

@nikpn ja bych se toho nebala,nebo opravdu kup ten clearblue digitalni tam mas opravdu skoro stoprocentni jistotu.Ale me to po tolika testech prijde dost pozitivni😉)

dubnacek
7. říj 2015

@tynulkaxix dovezl mi krasny zimni overalek 14eu,potom teplakovy overalek 7eu,7body s dl.rukavem 7eu,3 overalky na spinkani 5eu.Ja mam spoustu veci po Adamkovi a i po synovci takye toto je spis bonusek a neco i do porodnice.Zacala jsem se docela tesit,tim jak jsem se porad bala ani jsem si to nechtela nejak pripoustet.Verim,ze se to konecne povede a budete mit krasne a zdrave miminko😉)

svlocka
7. říj 2015

@tynulkaxix neni to brzo chodi se 13tt je to screening no mame vsechno v poradku 🙂 a mozna holcicku ale je to tak pul na pul 🙂 tak uvidime pozdeji 🙂 a jak se mas

dubnacek
7. říj 2015

Holky vim,ze to sem nepatri a normalne bych to sem nedavala mam to tady na MK na bazaru,ale nemela by nektera zajem o hluboky kocarek?? Mrknete na muj bazar,opravdu ho potrebuji udat,docela mi v byte uz prekazi tak kdyby jste nektera mela zajem dejte mi prosim vedet.Diiiky;-))

milujicimamina
7. říj 2015

holky koukněte ted jsem teda zkusila i ten one step na něm byl duch včera ale pak mi zmizel ted naskočil hned

monikavitezslav
7. říj 2015

@milujicimamina dej fotku:_) koukal právě do papíru a říkal ze to hcg bylo u nejmladsiho malé ze se nemám stresovat!!!

cacenka_d
7. říj 2015

@milujicimamina Ze by to vcerejsi srdicko pro stesti opravdu tak pomohlo 🙂

monikavitezslav
7. říj 2015

@milujicimamina já myslím ze paráda

milujicimamina
7. říj 2015

@cacenka_d je jsi hodná 🙂 moc děkuji 😅 je i na tom one stepu 😅

dubnacek
7. říj 2015

@milujicimamina no pekny ,to uz neni ani ani duch,ale slaba carka,je tak dal 😉))

semisovamys
7. říj 2015

Ahojky holky, přikládám testy, co myslíte? Jeden je ze včera večer a druhý ze dneška. Jsou to úplně obyčejné levné Pepino testy, pro kvalitnější se teprve chystám. Menstruaci jsem měla dostat včera. Ovulace byla 22/23.9. 🙂

maxinkaa
7. říj 2015

@semisovamys je tam 😉

milujicimamina
7. říj 2015

@dubnacek právě to mě děsí u mamatestu?ale zase by nebyl i na tom one step ne?Neni to na 11 dpo málinko,?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru