Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

padly_andel
10. říj 2015

Tak jsem vyfotila ještě oba zaschlý, včerejší a dnešní. Jen mi to nejde vyfotit líp

majaaa82
10. říj 2015

@padly_andel Na tom spodním se něco rýsuje 🙂

padly_andel
10. říj 2015

@majaaa82 On je tam asi bles, vypadá to, že je růžovej jen nahoře a dole, ale je tam celá pidičárka 😀 Uvidíme zítra.
@vapka Ty si dneska netestovala?

vapka
10. říj 2015

@padly_andel testovala a je tam krásná čárka, jen mi odešel noťas a teď píšu z tabletu, tak uvidíme jestli mi to půjde vyfotit, jinak Tobě krásně sílí, jen tak dál

vapka
10. říj 2015

lépe to vyfotit nejde

berut
10. říj 2015

@vapka krasna carka!!! 👍🏻

vapka
10. říj 2015

@berut děkuji 😉

nikpn
10. říj 2015

Tak jsem byla včera na odběru a výsledek je pouze 1,9 Hcg :D tak nevím čím to bude že mi ukázalo několik testů druhou čárku :(

monikavitezslav
10. říj 2015

@nikpn z toho si vubec nic nedelej, me vyslo u druheho syna hcg 2 a testy silyly az po vynechani ms, a syn je zdravej. takze se nestresuj, nekterym z nas roste hcg proste pomaleji.

nikpn
10. říj 2015

@monikavitezslav no počky a myslis, ze by to mohlo neco znamenat?😲

monikavitezslav
10. říj 2015

@nikpn no u me to znamenalo ze sem za 6 mesicu porodila druheho syna,ikdyz predcasne ale v brisku byl🙂 takze samozrejme sance je tam velika, ikdyz sem uz tady kolikrat slysela ze hcg 2 je proste prece jakoby nula,tak u me ted ty hcg behaji na zahradce a uz mu budou dva roky takze hooooodne stesticka

nikpn
10. říj 2015

@monikavitezslav páni tak to je super 🙂 já jsem si myslela že to prostě nic neznamená 😲 jako kdyybch byla v tom, tak teoreticky teprav ve 2. Tydnu ...

monikavitezslav
10. říj 2015

@nikpn no tak sem to presne mela a kdyz se podivas na hcg tabulky tak 0-5 hcg je 1-3 tt:_) drzim pesti

nikpn
10. říj 2015

@monikavitezslav jeee tak to moc děkuji 🙂

monikavitezslav
10. říj 2015

@nikpn pro tvou jistotu stále testuj nebo počkej zda dojde ms.

bluekobylka
10. říj 2015

@nikpn já měla hCG 5.3 bylo to 4 dny před MS na testu duchy,ale pekny a teď měříme 8 cm 🙂

nikpn
10. říj 2015

@bluekobylka jů, tak to gratuluji 🙂 a v kolikatem jsi byla kdyz si mela tech 5,3 ?

romelia
10. říj 2015

Když máte pozitivní test a týden vynechanou menstruaci jdete k doktorovi? a on vam dela krevní testy? nebo je lepší tam jít az pozdeji?

pekkaa
10. říj 2015

@romelia vetsinou objednavaji pozdeji. Proste zavolej tam, rekni kdy byla posledni ms a ze mas pozitivni teh.test a oni si te objednaji.
Me objednali na 7tt.

romelia
10. říj 2015

@pekkaa Děkuji 🙂 snad bude tedy vse v pořádku a nějake prvni testy se dělají kdy?

pekkaa
10. říj 2015

@romelia poprve jsem byla u dr. v tom 7tt a asi o tyden pozdeji me objednali na odber krve, to testovali cukrovku, pohlavni choroby, krevni skupinu a rh faktor. A zaroven rekli at se rovnou objednam na 1.screening (tam jsem byla minuky tyden v 12tt).
A dalsi ultrazvuk jsem mela v 10tt. Dalsi kontrolu mam v 14tt. U kazde kontroly taky kontrolujou moc a krevni tlak. To je za me vsechno co mi zatim delali🙂

padly_andel
10. říj 2015

@vapka Super čárka 😵 Potichu gratuluju!

dubnacek
10. říj 2015

@milujicimamina ja nevim kolikatka to je a popravde jsem to ani nestudovala,jen je pravda ze pokud budes ukaze ti to i rozmezi stari a je to na 99,9procent jistoty,takze ja byt tebou uz davno ho mam udelany,usetrila bys i za klasicky test a i za stres😉

romelia
10. říj 2015

@pekkaa děkuji moc 🙂 tak tim, že mám 15. DPO tak mam hodně času 🙂

pekkaa
10. říj 2015

@romelia urcite🙂. Ale klidne tam uz zavolej🙂

romelia
10. říj 2015

zajímalo by me vy co už máte zpoždění MS zda mate nějake příznaky, špinění nebo něco 🙂 Já kromě zvetsenych prsou a bolelo me asi 3dny v krizi a pichalo vpravo nic 🙂

bluekobylka
10. říj 2015

@nikpn děkuji byla jsem 11dpo a za 5 dni bylo hCG už skoro 3000 krásné poskocilo, nezapomen že hodnota roste od 0 🙂 přejí hodně štěstí

milujicimamina
10. říj 2015

@dubnacek mám ještě mamatest,rano.udělám prsa boli ms není,v pondělí pokud ms nedojde jdu pro Digital a díky

nikpn
10. říj 2015

@bluekobylka jo?? Já jsem někde četla že hodnotu hcg nejake minimum ma kazda zena i kdyz neni tehu 😲 uvidim zkusim testik zase treba za tyden a kdyz bude porad pozitivni tak pujdu treba za 14 znovu na krev 🙂

nikpn
10. říj 2015

@bluekobylka a děkuji 🙂)

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru