Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

estel22
22. říj 2015

aj ja

agneska7
22. říj 2015

holky chci se zeptat tech ktere hledaji duchy podsvicenim baterkou ukaze se (jen ryska) nebo to j duch ?

luciebx
22. říj 2015

taky sem teda v zivote neslysela ze by tehu test vykazoval ovulku 😨 😕 😕

milujicimamina
22. říj 2015

@luciebx já nevím,ake vypozorovala jsem na sobě ze to tak mám

monikavitezslav
22. říj 2015

Holky potřebuju radu podle doktora by o u měla přijít až 30.10 ale není tohle divné? Viz foto

vapka
22. říj 2015

@monikavitezslav Není, proč myslíš?

monikavitezslav
22. říj 2015

@vapka
No ms přišla 13.10 včera mu nasadil clostyl begyt a duphaston a vypočítal ze ovu přijde až 30.10. To dávkování a ten test mi přijde divnej nebo takovyhle má být týden před ovu? Nechci ovu prosvihnout

babbota
22. říj 2015

@monikavitezslav ovulacni test je pozitivní, když je testovaci čárka STEJNĚ silná nebo SILNĚJŠÍ než kontrolní, takže co se týče testu buď v klidu 😉

vapka
22. říj 2015

@monikavitezslav Nevím, jakým způsobem můžou léky ovlivnit ovulační test, vím, že ovlivní těhu, no ale testuj dále, uvidíš, ta čáry se tam ukážou nečekaně 😀

monikavitezslav
22. říj 2015

@vapka zkusím věřit doktorovi a počkám si na toho 30.10 to budem s mužem mít tulici víkend tak snad to bude ok

babbota
22. říj 2015

@monikavitezslav jo a malou hladinu Lh hormonu máš po celý cyklus, proto ta slabá čárka...uvidíš, jak se budou čárky postupně sílit

luciebx
22. říj 2015

@milujicimamina mas foto? By me zajimalo jak moc ta carka jde videt dekuji

milujicimamina
22. říj 2015

@luciebx zkusím vyfotit,ono nekol cyklu jsem sII myslela ze jsem tehotna i přes ms jelikož byla slabá,špinění,dělala jsem tt,a vždy tam byli duši,a okolo ovulace,tak si.myslím že je to ovulaci,čím jiným,pak zmizí,a hormonální profil mám v pořádku.

luciebx
22. říj 2015

@milujicimamina a to ti carka vyskoci hned?? Tak se tesim na fotku

milujicimamina
22. říj 2015

@luciebx ano jde vidět hned ale je to duch ne čárka,zkusím vyfotit

luciebx
22. říj 2015

@milujicimamina a jaky testy pouzivas? Delz ti to vic znacek??

milujicimamina
22. říj 2015

@luciebx dělá,bohužel ☹ koukni ke mě na zeď,mam tam zrovna dr max vypadá stejně jako teď,

luciebx
22. říj 2015

@milujicimamina ty joiooo to je divnyyyyy a co dr na to? Co kdyz nemas problem otehotnet ale udržení

milujicimamina
22. říj 2015

@luciebx nic, vše je přej dobré,hormonální profil,ted beru duphaston druhý měsíc,tak se uvidí

luciebx
22. říj 2015

@milujicimamina jeer taky sem ho ted dobrala. Do dalsiho cyklu uz nepujdu.

mercedesse
22. říj 2015

@milujicimamina někdy dělá pozitivní test cysta, jinak pokud není v těle hcg, tak by se neměla dělat čárka, tohle je divný. Zkusila bych to ještě probrat s dr. Mohlo by to znamenat problém

milujicimamina
23. říj 2015

Cysty nemivam,a hormonalni profil dobrý,zkrátka nechápu to,ale mívám to tak.
@luciebx já se zareknula ze taky monule konec,no zkusím ještě teď a pak to nechám být,zbuyecne se trápit,kolik jsi dnů cyklu?

makula18
23. říj 2015

Ahoj holky, chci se prosím zeptat, protože máte určitě více zkušeností, jestli vidíte taky ducha, nebo jestli je falešný. Přijde mi to totiž hrozně divné, protože jsem 21.9. podstoupila revizi dělohy, od té doby jsme spolu s přítelem spali jen párkrát, samozřejmě s ochranou, ale 11.10. se nám stala a nehoda. Myslíte tedy, že je to možné a jsem opravdu znovu těhotná? 😕 Děkuji za odpovědi.

megy
23. říj 2015

@makula18 po pravdě nehoda asi bude mít jméno 🙂 já vidím regulérní čárku - sice ještě slabounkou, ale je - udělej zítra test a uvidíš 🙂 na zbytky hcg po revizi to rozhodně není, ale na počáteční těhu určitě

megy
23. říj 2015

@makula18 jo jinak si myslím, že pokud se nehoda stala 11.10 - dnes je 23.10 - tak by to odpovídalo tím pádem cca 11DPO - což je moc pěkná čárečka

makula18
23. říj 2015

@megy tak jako mi se miminku nebráníme, akorát nevím, jak se na to bude tvářit pan doktor. 😒

megy
23. říj 2015

@makula18 nijak, řekne blahopřeji 🙂 nevím z jakého důvodu byla revize a v kterém tt, ale říká se a je to pravda a je to i případ mé sestry, že přišla z umělého oplodnění o miminka a další měsíc otěhotněla přirozeně a dr. neřekl ani půl slova, byl šťastný s ní. pokud jsi měla průběh po revizi normální, tak nevidím důvod, proč bys neměla hned otěhotnět 😉

makula18
23. říj 2015

@megy revize byla kvůli zamlklému těhotenství 8 týdnu. Po revizi bylo vše v pořádku. jinak děkuji za odpověď, uvidíme jak to dopadne. 🙂

luciebx
23. říj 2015

@milujicimamina ja mam mit dneska ms... tak uvidime kdy se uraci dorazit... vcera v podvecer sem uz citila bricho tak je mi jasny ze behem dneska dorazi 😒

luciebx
23. říj 2015

@makula18 krasna carecka... zadny dusik... gratulace...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru