Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

terinka1989
7. čer 2014

@majkylove tak ako to dopadlo?

majkylove
7. čer 2014

@terinka1989 dostala jsem to ☹ snad teno měsíc už bude ten správnej 🙂

terinka1989
7. čer 2014

to ma mrzi.. tak drzim palce aby to vsetko dopadlo tak ako ma a zazivala si to najkrajsie obdobie v zivote...

majkylove
7. čer 2014

@terinka1989 dekuju,uz aby to bylo 😵 navic ma manza 5.7 narozky a to bych mela ocekavat ms tak by to byl ten nejkrasnejsi darek 🙂

terinka1989
7. čer 2014

@majkylove budem vam velmi drzat palce 🙂

lleennaa
8. čer 2014

Ahoj holky, jdu si pro radu.
menstruační cyklus mám trochu rozházený - někdy 28 dní, někdy 30 dní, poslední byl 33 dní. Dnes jsem 31 DC. Dělala jsem si test Dr. Max. Podle mě vyšel pozitivně, i když druhá čárka není stejně silná jako ta druhá, ale dočetla jsem se, že Dr. Max bývá často falešně pozitivní :( Přikládám foto, myslíte, že může být až tak falešně pozitivní? Foto je z mobilu, tak je trošku nekvalitní..Já vím, že nejlíp se to dozvím, když zítra koupím nový, ale tak jsem si řekla, že třeba má některá z vás zkušenosti.

lleennaa
8. čer 2014

no možná trochu lepší fotka, víc z dálky...

verunka_korunka
8. čer 2014

@lleennaa Já s tímto nemám zatím zkušenost (pozivní jestě nikdy nebyl ☹ ), ale zkus udělat od jiné firmy, když tomuhle nevěříš 😉

lleennaa
8. čer 2014

@verunka_korunka já bych mu ráda věřila 😀 😀 😀 ale napadlo mě si vygúglovat jeho spolehlivost, resp. nespolehlivost ☹

sarkad2856
8. čer 2014

@lleennaa Ahoj, čárky vidím // i když je to rozmazané, ale řekla bych že jo, zkusila bych jiný test a pokud i on ukáže dvě je to jasné 😉

ivet1987
8. čer 2014

@lleennaa Ahoj, dr max právě bývá dobrý, moje prvotní testy taktéž od dr. maxe. Klidně zkus jinou značku, ale moc gratuluju! Tohle není duch, ale nádherná druhá čárka 🙂)

ivet1987
8. čer 2014

@lleennaa A jak dlouho se snažíte? Přikládám foto dr. max 12 dpo, a včera- 15 dpo už mám dálnice jak blázen 🙂

lleennaa
8. čer 2014

@sarkad2856 zítra určitě ještě radši jiný koupím 😉

@ivet1987 děkuji a také gratuluji. Právěže v různých diskuzích hodně holky psali, že bývají často falešně negativní, tak jsem taková rozpačitá.

ivet1987
8. čer 2014

@lleennaa Tohle je krásná jasná čárka 🙂 Tak zítra testuj hezky znovu a uvidíš že budou dvě. Já si ráno udělala dr.max a odpoledne ve stejný den jiný a taky byla krásná čárka. Sice se nemá z odpolední moči, ale já účelně nepila a dlouho nešla na záchod, tak byla krásně vidět 😀

lleennaa
8. čer 2014

@ivet1987 My se snažíme asi 3 měsíce, už máme dvě děti, takže třetímu miminku necháváme naprostou volnost. U prvních dvou jsem pořád řešila, že se nedaří a kdesi cosi. A oba se zadařili taky třetí nebo čtvrtý cyklus 😀

apollonka
8. čer 2014

@lleennaa hezké čárečky určitě zítra budou silnější.za mě mamatest jednoznačně něj 🙂 u něj sem měla 7 dpo ducha a 8 dpo maličko viditelnou čárku 🙂

aneetkka1
8. čer 2014

@ivet1987 tak konečně 🙂)) gratulace...

pisisvori
8. čer 2014

@lleennaa tohle ale už není duch....to je slabá čárka. Někomu a některé testy dělají duchy, ale to je takové, že člověk opravdu neví, jestli tam je nebo není....tady už je jisté, že tam je🙂

lleennaa
9. čer 2014

@apollonka dnes si pro mamatest povalím. Toto byl Dr. Max.
@pisisvori ano to už byla normální slabá čárka, jen tomu testu moc nedůvěřuji.. Ale i tak mě to nedalo, měla jsem ještě jednoho Dr. Maxe a dnes ráno udělala a čárka už byla o dost tmavší. I tak si dnes ale koupím Mamatest 😅

apollonka
9. čer 2014

@lleennaa myslím že to i tak je jisté 🙂 kolikátý si dpo?

apollonka
9. čer 2014

já přidám dnešní fotku testíku ted dělaného je to 20 dpo (34 den cyklu) 🙂 cykly mívám 26-27 dní 🙂

apollonka
9. čer 2014

omlouvám se nějak se mi ta fotka nechtěně přetočila :D

lleennaa
9. čer 2014

@apollonka nevím který DPO, ale celkově jsem dnes 32 DC, mám to celkem dost rozházené a myslím si, že ovulace byla tak kolem 18 - 20 DC, mývám ji později.

terinka1989
9. čer 2014

@lleennaa ciarky byvaju malokedy rovnako silne 🙂 ale toto mi pride jasne pozitivne.

lleennaa
10. čer 2014

Holky, tak jsem dnes projistotu udělala nový test - Benu, tentokrát citlivost 25 a výsledek.. to už asi falešně pozitivní nebude 😀 😀

sofiebar
10. čer 2014

Holky co myslíte,jem teda dva dny před MS,ale nedočkavost,je nedočkavost 🙂

artee01
10. čer 2014

@lleennaa Tohle už neukecáš 🙂 Gratuluju

artee01
10. čer 2014

@sofiebar Možná náznak tam je, každopadně nepospíchej a vydrž par dní a zkus znovu.

mamkajitty
10. čer 2014

Holky to je krásné čučím na vaše testy a bulím jak malá a moc gratuluji 🙂

apollonka
10. čer 2014

@lleennaa krásné tak ať je vše v pořádku.potichoucku gratuluji 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru