Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

barca123456
20. pro 2015

@zuzinka2323 moc děkuji ale nevím mam čtyři dny zpoždění a hcg jen 86,5 tak nevím jestli to není malo

puutalo
20. pro 2015

@barca123456 Jak jsi zjistila hodnotu hcg?

barca123456
20. pro 2015

Nechala se nabrat dělám v nemocnici 😀

barca123456
20. pro 2015

@puutalo nechala se nabrat dělám v nemocnici sestru ale moc se v tomto.nevyznám tak chci radu 🙂

puutalo
20. pro 2015

@barca123456 Já si říkala, že to doma není jak zjistit... Tak uvidíš na prohlídce. Já dokud nebudu mít potvrzeno od gynekoložky, nemám jistotu a zatím tedy ani nejásám. Ale nervy to jsou...

barca123456
20. pro 2015

@puutalo strašný 😀 a holky mi v práci říkají že je to norma tak uvidíme

puutalo
20. pro 2015

@barca123456 Já se zítra teprve objednám, čekám prohlídku tak po Novém roce. Takže to budou dlouhé svátky.

barca123456
20. pro 2015

@puutalo já právě taky chci jít až po svátcích nejlépe koncem roku to už by snad mohlo.byt něco vidět

pekkaa
20. pro 2015

@barca123456 to hcg je v pohode. Je strasne siroka skala, ktera je v ramci normy.. Pokud test bude obden silit tak je to ok. Pripadne si to nech nabrat za par dni znovu a uvidis jestli a jak to roste

korunka23
21. pro 2015

Ahoj holky, s dovolením se ráda přidám. o víkendu na mě vykouklo tohle, je to nedělní ranní a dnešní ranní moč. testy benu. bohužel jsem se dočetla, že bývaj falešné a nespolehlivé 😒 má někdo zkušenosti?

roseofnight
21. pro 2015

@korunka23 Já jsem testovala taky Benu a nikdy se mi neukázal duch, pokud k tomu nebyl důvod, takže podle mě jsou spolehlivé🙂 A myslím, že duch je více nže viditelný, takže gratuluju

verus1986
21. pro 2015

Ahoj Korunko23, mám úplně stejné dilema jako ty. Včera a předevčírem z ranní moči mám pozitivní BENU testy - 10 i 25, ale test Dr. Max je jasně negativní, takže jsem z toho v rozpacích. I dnes ráno je Dr. Max negativní, BENU testy jsem už dneska neměla.

verus1986
21. pro 2015

Posílám ještě foto, jsou to testy že včerejšího rána, fotila jsem je dneska, takže už trochu čárky vybledly, ale i tak jsou vidět. Čárky se ukázaly do těch 5 minut. A dole je Dr. Max z dnešního rána.

korunka23
21. pro 2015

@verus1986 a sakra no, já si dneska skočím pro maxe, protože za mě je to nejspolehlivější testík, ten mi nikdy nedělal falešný výsledky, bohužel vždy jen sněhobílo. takže to roseknu dnes.

korunka23
21. pro 2015

@korunka23 víž že je zajímavé, že ten Benu 25 ukazuje líp než ta růžová 10ka🙂

verus1986
21. pro 2015

No právě, takže zatím zůstávám klidná. 🙂 Jinak já mívám ovulaci později, a minule mi začaly vycházet pozitivní testy až 14 dnů zpoždění, ale stejně to nakonec nedopadlo. Revize v 9tt a od té doby mám rozložené cykly. Je to už 4 měsíce a minulý cyklus byl nekonečných 46 dní :@ Dneska jsem 34 DC a furt nic :@

korunka23
21. pro 2015

@verus1986 aha takže ani nevíš kdy to máš dostat? já nevím taky, cyklus mám jak hodiny 29 dní, při minulém těhu, které nedopadlo jsem ducha měla 27.dc, pak za 2 dny ms přesně jako hodinky 29.den.
No a ted mi ty testy vychází už od 22.dc (sobota) což nechápu prostě. Normálně ovulka cca 12-15 a ted to muselo být nějak prostě těsně po ms ta ovulace, protože od 15.dc jsem už s mužem ani nespala.

korunka23
21. pro 2015

@roseofnight Ahoj, děkuji ti, nedočetla jsem se příznivé recenze na ně no. takže moje radost střídá obava. 😒

verus1986
21. pro 2015

Jak říkáš, vůbec nevím, kdy má MS přijít. Po revizi mi přišla první MS za 7 týdnů, a další (druhá) hned za 14 dní na to. A třetí za 46 dní od druhé. Teď čekám na čtvrtou, tak jsem zvědavá kdy přijde nebo už by přijít nemusela a já najdu //. Hlavně já jsem brala 15 let antikoncepci, takže cykly byly pravidelné. Po vysazení jsem hnedka otěhotněla. A já už nevím jaké jsem měla cykly před těmi 15 lety. Tak snad se budeme obě brzy radovat z těhotenství. Pak dej vědět jak dopadly jiné testy.

libidrozdova
21. pro 2015

@barca123456 držím moc pěstičky

barca123456
21. pro 2015

@libidrozdova moc děkuji uvidíme.... Ze začátku mi nebylo dobre a už je mi lépe tak nevím co to tělo se mnou dělá dnes jsem si zkoušela dělat testik a vypadá to ze čárka neslabne tak se necháme překvapit

puutalo
21. pro 2015

Ahoj holky. Dnes jsem se pokoušela objednat u mé gynekoložky, asi má až do konce roku volno, tak se k ní dostanu nejdřív v lednu. Snad budou celé svátky v klidu a bez komplikací.

kristka00
21. pro 2015

Dobrý den, přidávám své dnešní foto, nebylo to úplně z ranní moči, ale myslím, že je to zřetelně vidět. Dnes jsem volala i na gyndu, na kontrolu mně vezmou hned na začátku ledna. Tak to vypadá, že je letos Ježíšek bohatší více než jsme s manželem čekali 🙂

eliotka1
21. pro 2015

@kristka00 Moc gratuluji ☺

kristka00
21. pro 2015

@eliotka1 Děkuji 🙂 Už jsem zvědavá jestli půjde něco vidět na ultrazvuku v lednu 🙂

eliotka1
21. pro 2015

@kristka00 Aspoň dutinka by mohla být vidět 🙂

korunka23
22. pro 2015

@verus1986 ahoj, tak posílám dnešní testík, poslední benu a dva jsem dělala včera odpolene, tak myslím že i ten benu nekecal🙂

vapka
22. pro 2015

@korunka23 Je to tam, gratuluji 😀

barca123456
22. pro 2015

Ahojky holky tak dnešní hcg po dvou dnech je z 86,5 na krásných 186,5 jupi

ivis_b
22. pro 2015

ahojda, tak já hlásím hcg už přes 1100... a na ultrazvuku malá dutinka s náznakem (snad!) váčku... Ale zároveň zjištěn hematom, čímž se vysvětluje slabé zakrvácení z pátku. Tudíž mám nakázáno ležet a přemlouvám červíka, aby se udržel.... 😔

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru