Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

lolly77
5. led 2016

@bambinna321 ahoj, bohužel tam nic nevidim ☹ ale zkus se otestovat pozdeji 😉

nat
5. led 2016

@bambinna321 na prvnim hooodne malo na druhe fotce nic a doporucuji koupit jinou znacku testu tento dela falesne duchy

lenka27
5. led 2016

@bambinna321 ja nic nevidim ☹

misisule
5. led 2016

@bambinna321 na první fotce je krásný duch 🙂, na 9DPO uplne luxusni, ja jsem ho takhle videla az 11 DPO. Na druhe fotce ale taky nic nevidim. Zkus jeste jine testy (za me doporucuji dr max...ten mi ukazal skoro krasnou carku, zatimco pochvalovany mamatest sotva ducha) a vyckej na dalsi dny, drzim palce at to sili 🙂

bambinna321
5. led 2016

Já vím,bohužel sem se dnes dostala jen do benu lékárny 🙂 vím že dr.max je nej

alfousina
6. led 2016

Tak Vás zdravím po Dlouhé době . Koukám , že se krásne rozrůstate. 😉 👍 Jen tam dal .Držím všem palečky.

dusanba
6. led 2016

@bambinna321 Já jsem si delal dr.maxe test asi 10DPO a nic tam nebylo, tak jsme si myslela,ze teda vazne nic...no a ten den, kdy jsme to mela dostat, takze 14DPO se nic nedostavilo, tak jsem jen tak si zkusila ten test znovu vecer, ale nemyslela jsem, ze tam neco bude a ukazala se slaboucka carecka🙂, takze u me az tak pozdeji...a pak zacala den po dni pekne silit🙂 tak vyzkousej proste znovu. rika se, ze je lepsi ranni moc, ja jsem zkousela pak rano i vecer🙂

bambinna321
6. led 2016

Ano vím,u syna jsem měla na dr maxovi už 11 dpo pěkného ducha,přitom na testu den před nic 🙂 koupím testik až zítra a uvidíme 🙂

raduska81
6. led 2016

@bambinna321 něco málo vidim 🙂

raduska81
6. led 2016

Ahoj holky, tak nás zázrak krásné sílí, nedalo mi to a testla jsem ještě dnes 🙂

nordjane
6. led 2016

@raduska81 to uz je hezky pozitivni 🙂 neni nad to, pockat na meskajici MS 🙂

bambinna321
6. led 2016

@raduska81 Krásně sílí 🙂 kolik dní po oplodnění si začala testovat? 🙂

alfousina
6. led 2016

@raduska81 to je nádhera 😉 moooc gratuluji.🌹

dusanba
6. led 2016

@raduska81 gratuluju🙂 taky jsem tak testovala, abych se ujistovala, ze tam ta carecka porad je a zesiluje, nez jsem sla na gyndu🙂

verus1986
6. led 2016

Tak už mám jasno. Testy z Benu lékárny NEKUPOVAT. Dělala jsem je až týden po zpoždění. Dnes jsem byla u doktora (jsem už 51 DC). Těhotná nejsem na 100 % a testy BENU jsou pozitivní. Ostatní testy např. Dr. Max negativní. A UTZ potvrdil, že se těhotenství nekoná. Mám rozhozený cyklus po revizi a dlouholetým užíváním antikoncepce.

raduska81
6. led 2016

@nordjane mas pravdu, teď už jsem šťastná strašně mooc,naše vytoužené miminko je na ceste 🙂

mami29
6. led 2016

@raduska81 krásné, kolik dpo jsi začala testovat?

raduska81
6. led 2016

@bambinna321 přesně nevím, mohu jen říct, že jsme měli plánovaný styk dle ultrazvuku a to 12,14 a 16 DC. Paní doktorka říkala hlavně ten 12 DC. A 15 DC jsem jednorázové krvacela a spinila. A to se mi v žádném cyklu nestalo, co jsme se začali snažit. A první testy jsem dělala 21 DC mamatest,ale hodnekrat mi udělaly falešné,tak jsem počkala a koupila si dr.max a testovala od 23 DC a to už vidíš na fotecce. Jinak mám pravidelný cyklus 27,28 dni. Takže dnes už mám zpoždění.

raduska81
6. led 2016

@alfousina děkuji mooc, 🙂

raduska81
6. led 2016

@mami29 ahoj, děkuji mooc 🙂 asi 9dpo ale fakt je lepší si počkat 🙂

mami29
6. led 2016

@raduska81 ja jsem cca 12dpo a na testu nic, tak nevím zda je ještě šance.

weyky
6. led 2016

Tak já jsem 14dpo a test je pořád nijaký,takže asi nic 😒 navíc mi klesla teplota...

raduska81
6. led 2016

@mami29 my se snažili 8 mesicu a nic. Až teď, možná to bylo tím že jsem na to tolik nemyslela, malovali jsme, pak shon kolem vánoc a vidis 🙂 možná mi i pomohla paní doktorka na ultz.se pozná ovulace nejpřesněji. Ale co jsem chtěla říct, moje kamarádka měla pozitivní test až týden po vynechání MS. Ale jak tady píšou holky taky, poslouchej své tělo, já měla příznaky každý mesic 😀 ale teď to bylo jiné a tentokrát jsem se nemylila. Ale mamatestem bych už nikdy netestovala před vynecháním MS. Tak držím palecky ať maď taky brzo dvě carecky 🙂

raduska81
6. led 2016

@weyky dala jsem Ti to do negativů, bohužel tam nic nevidím, 😠 nicméně, ti držím pěstí ať mas taky brzo pozitivní testik 🙂

mami29
6. led 2016

@raduska81 my se snažíme od října, ale manžel pravidelně odjízdí do zahraničí na 3 týdny a počítala jsem, že při pravidelném cyklu se na celý "snažící cyklus" sejdeme jen 4krát do roka. ☹ Teď je za námi právě jeden z těch 4 měsíců a mám pocit, že to nedopadne.

raduska81
6. led 2016

Chce to trpelivost..a přijde to.uvidis 🙂 Já si taky kolikrát říkala že to není možné, že jsme se trefili do ovulace a až teď to vyšlo. Ono asi fakt záleží hodně na psychice a načasování. Nebrala jsem žádné podpůrné léky jen kyselinu listovou.

raduska81
7. led 2016

Ahoj holky, zbyl mi ještě jeden testik ,tak myslím že už nemusím testovat mám 3 dny zpozdeni 🙂 Přejí všem snažilkam aby brzy taky našly pozitivní testiky 😉

weyky
7. led 2016

@raduska81 gratuluji!myslím,že je to víc,než jasné 🙂

Jinak já jsem dnes 1DC ☹

misutkakosutka
7. led 2016

@raduska81 moc krásné, gratuluji

raduska81
8. led 2016

@weyky ahoj, to je mi líto, ale nevzdavej to, jisté se brzy zadari, uvidis 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru