Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

lutu11
5. únor 2016

@benny7 tomuhle ja uz rikam carka a ne duch😃. Jinak ja na prvnim potvrzeni tehu byla az v 6 tem tydnu. A ten tu vedle mne spinka. Nic se neboj. Je to nadejne.

benny7
5. únor 2016

@michaelapfeiferova kéž by to tak bylo. V pondělí bude vše jasnější. Hlavně, aby pak dal bylo vše ok 😉

benny7
5. únor 2016

@lutu11 když já tam byla objednaná už měsíc dopředu jen na běžnou prohlídku. ☺ tak to vezmem při jednom

slunicko156
5. únor 2016

Ahoj holky, přidávám svoji sbírku, v úterý jdu k doktorce, aby vyloučila mimoděložní, objednala mě uz před dvěma tydnama a to čekání je opravdu strašný... V úterý uz bych měla byt 6+5 tt, myslíte ze bude vidět srdíčko? 🙂 každý den na to myslím, a pořád se mi o tom zdá, snad bude vše jak má byt 🙂

lenka27
5. únor 2016

@slunicko156 proc hned strasi mimodeloznim ☹ myslim, ze by si uz spinila nebo mela bolesti, tohle bude urco v poradku

slunicko156
5. únor 2016

@lenka27 netuším říkala jen že se mám chovat jako těhotná, ale že ať přijdu 9.2. Aby vyloučila mimodelozni... Doufám ze bude všecko v pohode... Jen mě občas bolí břicho, ale to je snad normální 🙂

petiiiska
5. únor 2016

@monishkam dělala jsi test dnes ráno?

pekkaa
5. únor 2016

@slunicko156 bolest bricha je normalni..
Uz urcite bude vidno srdicko😉. Driv nez 6+neco ani nema smysl chodit, pak jenom zbytecne strasi...

slunicko156
5. únor 2016

@pekkaa no ja v to doufám, každy den se mi o tom zdá, uz abych něco věděla 🙂, ale četla jsem ze někdo ma srdíčko třeba i 8 tt až ☹

pekkaa
5. únor 2016

@slunicko156 jo, muze byt i pozdeji, ale to hlavne vtedy kdyz k ovulaci a oplodneni doslo pozdeji. Pokud mas pravidelnou menstruaci kolem 28 dnu, tak tam bude. Pokud je cyklus delsi, tak o to se to prodluzuje.
Ja mela dlouhe cykly,,a pak se to nemuze pocitat od dne posledni menstruace, protoze pak by to nesedelo. Ja proto hlasila uz ve dverich, ze mam dlouhe cykly a ze to o 10 dnu bude mladsi, aby pak zbytecne neplasili, ze se to spatne vyviji a pod. A presne o tech 10 dni to i nesedelo, ale uz to brali, ze to je ok a vsechno je ok i do ted😉

slunicko156
5. únor 2016

@pekkaa aha no já to měla dřív nepravidelný, tedka poslední dva měsíce jsem měla cyklus 30 dní a pravidelný...

pekkaa
5. únor 2016

@slunicko156 tak pokud byla opravdu ovulace cca 14 dni pred terminem ms a ne pozdeji, tak si myslim, ze tam srdicko uz bude😉.

slunicko156
5. únor 2016

@pekkaa no co jsem zkoušela počítat, tak ovulace byla 10.1. a to jsme zrovna s manželem zkoušeli, to byl poslední den co jsme měli styk 🙂

pekkaa
5. únor 2016

@slunicko156 tak pak mi to vychazi, ze v utery by to odpovidalo stari 6+2.
Ja byla taky presne 6+2 a uz srdicko bylo. Tak drzim palce, aby bylo taky😉

slunicko156
5. únor 2016

Ahaa, tos vypočítala jak? 😉 přes nějakou tu kalkulačku? Nebo jen o dva dny posunula? To by to bylo 6+3 ne? 🙂

pekkaa
5. únor 2016

@slunicko156 pocitala jsem to tak, ze jsem si otevrela kalendar a 10.1. dala jako den ovulace, tedy 2 tydny tehotenstvi. A pocitala tydny dal. Tj v nedeli bude presne 6.
Muze to byt klidne i 6+3. Ten jeden den +- uz je jedno a i ruzne kalkulacky to pocitaji ruzne.. 😉
A miminko se stejne pak muze narodit kdy chce...😉

slunicko156
5. únor 2016

@pekkaa Ahaaa no tak snad to dobře v úterý dopadne 🙂

pekkaa
5. únor 2016

@slunicko156 drzim palce. Dej pak vedet🙂.
Tim jak to zmeri na ultrazvuku, tak by ti meli byt schopni rict na jake stari to odpovida.
Pak to jeste budou v prubehu tehotenstvi upravovat...

slunicko156
5. únor 2016

@pekkaa určitě dam vědět 🙂, jsem napjatá, o ničem jiným se mi už nezdá, hlavně aby něco na ultrazvuku bylo vidět a nebylo to třeba to mimodelozni ☹

pekkaa
5. únor 2016

@slunicko156 mysli pozitivne! Bude to v poradku.

Pamatuji jak se mi to vubec nechtelo verit, stale jsem myslela, ze me boli v podbrisku a prijde ms. Az kdyz jsem to konecne uvidela na ultrazvuku, tak jsem uverila🙂

slunicko156
5. únor 2016

@pekkaa dekuju snad ano, dam vědět 🙂

tease
5. únor 2016

@vermon tak gratuluji příště už ho uvidíš 😊

monikavitezslav
6. únor 2016

Ahojky holky tak dalsi testy sem nedelala ale od toho 22.1 jsem furt nafoukla a ospala silene a zivy sny ktery fakt nemivam. Prsa nic ale na spodel mam tlaky a pichani jako pred ms ale ta ma prijit az 13..2 muze to byt fakt tehu? Cyklus mam pravidelny pokazde 13 tu je mrcha jak na koni

vermon
6. únor 2016

@tease snad ano🙂 Krom bolesti prsou nepociťuji žádné jiné příznaky. ..A spala bych 20 hodin denně😂

benny7
6. únor 2016

Mě je zase hrozně zle, nezvracim, ale mám jen návaly. Přitom mám pořád hlad. Bolí mě prsa a pod bříškem občas pichne. Bily výtok. Včera večer jsem si udělala ještě jeden test a dopadl stejně jako ten poledni. Druhá světla čárka. Fakt jsem zvědavá na pondělí a kontrolu.

monishkam
6. únor 2016

@benny7 a máte normalně před ms ten výtok? Ja ho mam prave taky a celkem dost a normalně ho nemam...

benny7
6. únor 2016

@monishkam právěze nemám až nyní a ne málo.
Dva pozitivní testy, tak snad to už konečně bude.

monishkam
6. únor 2016

@benny7 drzím palce 🙂

benny7
6. únor 2016

@monishkam Děkuji moc 😉

helca74
6. únor 2016

Holky mam dnes 10 den zpozdeni...na jednom testu docela viditelný duch,ale ten den dělaný digitální test negativni. Bricho me v intervalech boli ...jako ze to dostanu a zase to prejde. Co si myslite?? Je to zřejme nějak a hormonální porucha?? Ziji v Německu a doktorku mam docela daleko. Ještě chvilku pockam. Davam doto...ale je to blbe videt.C realu je to viditelný.
S fotit to

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru