Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

wendywerusacek
15. únor 2016

Zeleny jsou v patek a modry je dnes rano v 7hod.Mam strach ze to zase nic nebude:(

zaninkaj
15. únor 2016

@wendywerusacek krásné čárečky ☺ Zkus nemyslet negativně. Já vím, člověk má pochybosti a určitý strach pořád, ale to bysme se z toho za celé těhoteství musely zbláznit. Hodně štěstí a ať je vše v pořádku ☺

vapka
15. únor 2016

@wendywerusacek neboj neboj, ten modrý je opravdu moooc pěkný, držím palce 😀

milujicimamina
15. únor 2016

@wendywerusacek to už se myslím nemusíš bát ale chápu tě 🙂 já chci taky 😔

domca89
15. únor 2016

Tak oficialne dnes potvrzen 6tt. Za dva tydny kontrola srdicka.

benny7
15. únor 2016

@domca89 tak to je super. Gratuluji. Já bych taky.mela.byt v 6tt a snad příští týden ve čtvrtek bude něco videt

wendywerusacek
15. únor 2016

@zaninkaj dekuji moc ale nejsem si jista uz 2x jsem o to prisla a byla po laparoskopii byla bych stastna

wendywerusacek
15. únor 2016

@milujicimamina nebojte se vydrzte🙂 ja se porad bojim

milujicimamina
15. únor 2016

@wendywerusacek už nevěřím 🙂

nordjane
15. únor 2016

@milujicimamina nakonec nic? Ty carky byli videt pekne....

tehulka1167
15. únor 2016

@wendywerusacek neblbni🙂 vždyť to jsou krásný dálnice 🙂

milujicimamina
15. únor 2016

@nordjane nevím max už nebyl chci zkusit dneska nebo ráno

wendywerusacek
15. únor 2016

@tehulka1167 jsou pekny ale bojim se aby to nebylo mimodelozni tehotenstvi to uz by me svihlo!!

benny7
15. únor 2016

Holky vy jste tu tak strašně negativní a pesimisticke, že to přenášíte i na jiné.
Zkuste si připustit, že ne vše musí dopadnout špatně. Zkuste si věřit. Psychika dělá moc.

julca12
15. únor 2016

Ahoj holky tak jde na kontrolu az příští týden to út bych měla být v 7tydnu tak jsem zvědavá co mi rekne

denousek
15. únor 2016

holky vážne ta hlava!!si to mrně vypudíte z tela!!klid!co má byt to bude a myšlenkama to neovlivnite!!
přeji všem štěstí.... od / / se už o ditko budete bát celý život.. 😉

zaninkaj
15. únor 2016

@wendywerusacek držím ti všechny palečky, co mám ☺ Nám se taky dlouho nedařilo a teď jsem 8+1tt a zítra jdu na kontrolu...zdají se mi děsivé sny, že tam neuvidí zítra srdíčko. Taky mám strach a tak chápu, že i ty ho máš. Doufám, že budeme mít obě to štěstí ☺

wendywerusacek
15. únor 2016

@zaninkaj tak hodne hodne stesticka a drzim palecky🙂 ja jdu ve st doktoroj tak snad bude mit jen dobre zpravy

zaninkaj
15. únor 2016

@wendywerusacek budeme obě myslet pozitivně. Kostky jsou stejně už vrženy viď. Tak pak dej klidně vědět, jak jsi dopadla ☺

tehulka1167
15. únor 2016

@wendywerusacek proc myslíš? Ja mela ted dve biochemický tehu. Co imunologie? Ja ted cekam na výsledky.

wendywerusacek
15. únor 2016

@zaninkaj dekuji hodne stesti

wendywerusacek
15. únor 2016

@tehulka1167 ve stredu na odbery,ultrazvuk tak dam vedet drzim vsem palecky

milujicimamina
15. únor 2016

@wendywerusacek musi to byt ok 🙂 ja zkusím testik ale možná budu rada ted kdyz to nevyjde, mam ucpanej nos teplotu je mi hrozne

wendywerusacek
15. únor 2016

Tak uz mam vysledky pristi tyden pro tehotenskou karticku,odbery krve 🙂 uz uvidime srdicko

tehulka1167
15. únor 2016

@wendywerusacek no tak vidíš. Všechno ok 🙂

wendywerusacek
15. únor 2016

Zatim jo tak snad se nic zleho nestane je to jeste brzy🙂

tehulka1167
15. únor 2016

@wendywerusacek tak na nic zlyho nemysli. Myslenky a pocity jsou hodne mocný.

monikavitezslav
15. únor 2016

Tak test delany ted odpoledne a jen mikro duch takze twhu se nekona a ja se muzu s klidnou dusi rozvest . vsem drzim palce

wendywerusacek
15. únor 2016

Holky prosim o radu pan doktor mi rikal ze mam byt v klidu a odpocivat nic tezkeho nezvedat jenze ja chodim do prace a jeste dlouhou dobu budu jsem tam jen brigadne delam servirku a nektere dny v kuchyni mohlo by to miminku ublizit??

domca89
15. únor 2016

@wendywerusacek No pokud máte odpočívat, není úplně ideální lítat po hospodě s tácem, či s talíři, je to náročné a moc klidu si neužijete, zkuste se poradit s doktorem, ale raději bych se zkusila domluvit třeba i v práci, na něco klidnějšího.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru