Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

monikavitezslav
10. bře 2016

@nat vzpominam si ze nekdy v lete sem byla opakovane na hcg a pokazde nula a ted 2 tak nevim. Tabulky pisou aoe ze tehu tj tak ja nevim. Nezbyva nez cekat do stredy😢

kvakuska
10. bře 2016

@monikavitezslav většinou se za počínající těhotenství považuje HCG 5 a víc ...

suplicek
10. bře 2016

@kosalucy je to tam

monikavitezslav
10. bře 2016

@kvakuska pak tedy nerozumim sama sobe. Ms nikde ani naznak ze by mela prijit a pokazde kdyz sem tehu nebyla tak hcg bylo stoprocentni nula.

milujicimamina
10. bře 2016

Tak uvidis co ms ja mela ms minuly měsíc jeden den , nekdo to tak ma občas se to stane, hcg do 5je prý negativní. .nektere ženy maji normalne hladinu hcg az 10 jsem kdesi četla

monikavitezslav
10. bře 2016

@milujicimamina tohle bude zajimavy ale podle me pokud zenska neni tehu tak by hladina mela byt stoprocentni nula!

milujicimamina
10. bře 2016

Ja jsem mela v lednu skoro 1a tehotna nejsem

nat
10. bře 2016

@monikavitezslav tak potom jsou asi tyhle zkusenosti zbytecne evidentne to ma kazda jinak a nezbyva nic jineho nez zavolat doktorce a poradit se sni

monikavitezslav
10. bře 2016

@nat no pockam do stredy ale ms zatim nikde snad mi neda vyvolavaclu aniz by mi znovu vzala krev

jarmarca
11. bře 2016

Cau holky,neeada,ale lovim ducha,vidite ho? 😀

monikavitezslav
11. bře 2016

@jarmarca ikdyz nosim brejle vidim naznak i bez nich

monikavitezslav
11. bře 2016

Taky mam otazku slyseji jste nekdy ze se v krvi objevi nepatrne mnozstvi hcg pred menstruaci?

maikiepoint
11. bře 2016

@monikavitezslav To by vysvětlovalo ty duchy na testech před menstruací 🙂

jarmarca
11. bře 2016

@monikavitezslav U nas v laborce je do 5 normalni hladina a bere se jako nula☹

lamia
11. bře 2016

@monikavitezslav Někde se jako jako nula bere hodnota do 5,někde i do 10. Není to tak,ze by netehotne měly jen 0.

kvakuska
11. bře 2016

@monikavitezslav a proč by ti nemohla dát vyvolávačku? Pokud jsi těhotná, tak vyvolávačka tvé těhotenství podpoří. Pokud těhotná nejsi, tak odmenstruuješ. V žádném případě vyvolávačka těhotenství neohrozí.

fille
11. bře 2016

já ho taky vidím... 🙂 co bych za takového ducha dala...

milujicimamina
11. bře 2016

@jarmarca Vidim 🙂

monikavitezslav
11. bře 2016

Holky tak ja hlasim krvaceni takze s nejvetsi peavdepodobnosti ms. Uklidnuju se tim ze dve deti uz mam a treti hold nebude☹ vsem drzim palce

milujicimamina
11. bře 2016

@monikavitezslav urcite se zadari jak dlouho už?

monikavitezslav
11. bře 2016

@milujicimamina uz sem prestala pocitatat. Prakticky od narozeni druheho syna neberu nic a tj dva roky. Manzel rozhodl jedem pro stenatko misto miminka

milujicimamina
11. bře 2016

@monikavitezslav tak to i my, alespoň se odreagujete 😉

monikavitezslav
11. bře 2016

@milujicimamina beru to tak ze dve zdravy deti uz mam a vic mi zivot nepreje

jarmarca
11. bře 2016

Holky ja nevim,jedinej sex byl kvuli manzelove praci 17 a 18 dc, pak 24 dc asi tri dny silny spineni a ted 29 dc...jestli to teda nebyla MS uz predtim...🙂 ale prijde mi to nemoznyyy 😀

wercs
11. bře 2016

Ahoj holky, mohu poprosit o nazor. Dneska rano jsem si delala tt (posledni test foto) a prijde mi ze carka od posledniho testu z nedele (predposledni test) nezesilila. Myslite ze je to normalni? Nemůže to byt treba mimodelozni tehotenstvi? Dnes jsem 18DPO.

wercs
11. bře 2016

A jeste foto 🙂

luciasek1987
11. bře 2016

@wercs to ti nikdo neřekne... zajdi si k lékaři a budeš mít jasno 🙂)

tehulka1167
11. bře 2016

@wercs to jsou krásný těhu testy 🙂 já bych řekla,že je silnější

kusanagi87
11. bře 2016

@wercs Proč pořád každý panikaříte s mimoděložním těhotenstvím?! Někdy by bylo pro psychické zdraví mnohem lepší přestat číst ty diskuze a komentáře, kde evidentně propukla panika s mimoděložním těhotenstvím! 😖 Už ani nevím, kdy jsem četla naposledy komentář, kdy měl někdo radost, že má pozitivní těhotenský test a nenabalil na to hned otázku, zda nejde o mimoděložní těhotenství 😕 A ty chceš, aby to bylo mimoděložní těhotenství? Máš k tomu nějaké předpoklady nebo proč tě to napadlo?! To, když ti vyšly pozitivní testy, tak jsi neměla radost, že můžeš být těhotná, ale zaplavila tě hrůzná představa, že jde určitě o mimoděložní těhotenství?!
Takové testy jsem měla také a ne, ani po několika dnech ta čárka nějak výrazně nezesílila a NIKDY neměla tak výraznou barvu, jako ta spodní a těhotná jsem byla; těhotenství je dosud i v pořádku, žádné problémy a komplikace, všechny testy také. Tak přestaň proboha přemýšlet tak pesimisticky a uklidni se! 🙂 a objednej se k lékaři na kontrolu a měj z toho radost přece!

anonym88
11. bře 2016

@wercs Me přijde že je silnější 😊

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru