Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

cocochanel85
27. bře 2016

Chápu že je brzo..ale včera jsem byla fakt na omdlení dopoledne - z ničeho...a zvracela jsem..nic jsem blbyho nesnesla ani nevypila. Snažíme se už rok a tenhle stav jsem nikdy neměla. Ke všemu jsme se chystali ke známým na degustaci vín tak jsem chtěla mít klid.. Spíš teda přítel- videl jak mi je a nechtěl abych pak pila

cocochanel85
27. bře 2016

@kvakuska já je viděla taky.. A to jsou ty s citlivostí 25 a nejsou to mama testy proto je sem vkládám.. 🙂

nikyninasi123
27. bře 2016

@dddkkk uvydis ze se zadari ja jen dr.max taky jsem skousela po 2 dnech a byl tam duch a pak jsem skusila po 14 dnech a krasne silne carky uz tam jsou

mercedesse
27. bře 2016

@cocochanel85 tak já vidím, taky jsme měla takovýho 10dpo a je mu 5 let a je to pěknej rostak; -)

pandabox
27. bře 2016

@cocochanel85 ja taky Vidim Mini ducha..keep us updated

yukonek
27. bře 2016

Ahoj holky ted tak trosku mimo tema...stalo se mi ted dvakrat po sobe ze jsem pri sexu lehounce zaspinila a pak uz zase nic...vytok trochu bilej lepkavej...mam ted plodne dny tak myslite ze to bylo zpusobeno tim? Trochu me to zarazilo. Dekuju

cocochanel85
27. bře 2016

@pandabox počkám si radši do termínu ms ať zas nebrecim 🙂) což je sobota..

radusik
27. bře 2016

Ahojky holky! Mrknete na test. Ms by mela dorazit, co nevidet....., dokonce jsem i trochu zaspinila, ale vcera se mi cele odpoledne obracel zaludek.....a ve stredu se mi to prihodilo i na zubarskem kresle, takze vykon nemohl byt dokonan....☹...ty nevolnosti jsou mi podezrele.....

barbarosi94
28. bře 2016

@radusik ja tam bohuzel nic nevidim.. Kdy ma ms dorazit?

marky_d
28. bře 2016

@radusik ja bohuzel take nic nevidim ☹

radusik
28. bře 2016

Posledni menstruaci jsem mela 29.2., takze uz opravdu za nedlouho dorazi...., test jsem si koupila pro jistotu kvuli tem nevolnostem, tak holky dekuji za posouzeni....

barbarosi94
28. bře 2016

Ja mela 1.3. Posledni ,za 2 dny ma dorazit... Mam nektere priznaky a na testech pidi ducha... Cekam jestli prijde nebo ne a pal test 😊

dddkkk
29. bře 2016

Tak pouze pro zachování informace holkám co to tu budou pročítat, hlásím mrcha dnes ráno dorazila ... Inu jede se dál 🙂

barbarosi94
29. bře 2016

Ja stale cekam jestli dneska nebo zitra dojde 😐

dddkkk
29. bře 2016

@barbarosi94 Drzim palecky at nedojde 😉

barbarosi94
29. bře 2016

@dddkkk ja uz radsi neverim, tolikrat pak bulet 😳 nechavam to volne, bud a nebo 😊

snazimese2015
29. bře 2016

Ahojky ,jsem tu zas ,ale jdu se spíš vypsat 😀 .23.3 jsen měla dostat MS mrska přišla 24.3 ale byl to jen růžový výtok který trval do 25 a teď nic .Teď se dohaduju s kamarádkou ,já tvrdím že to může být z nachlazení ,byla jsen nemocná ,test si dělat neminim ,nemám koule na to ,a tuším jednu čárku ,tak se ptám jestli mám pravdu že moje divná tetka ne tetka je z nemoci ,díky moc

sandynkas
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
marky_d
29. bře 2016

@sandynkas. Ahoj,ja teda koupila kontryhelove kapky (byly pro me chutove lepsi jak caj) a menstruace se mi srovnala po cca mesici uzivani.

hanickatoma
29. bře 2016

Ahojky, ja jsem pila kontryhelovy caj asi tri mesice, ted ale spise na podporu otehotneni, nicmene uz po prvnim cyklu uziti to na ms bylo znat, nebyla tak bolestiva, a byla kratsi. A to mi na upravu cyklu nezabiralo nic, ani zadna hormonalni antikoncepce. Vim, o cem mluvim, mam endometriozu III, takze srovnat cyklus, aby netrval veky, byl orisek. Me osobne kontryhelovy caj chutna, byla bych ho schopna pit porad 🙂 ja si teda akorat sacek zalila do trictvrte litru, aby ten odvar byl spise lehci, a pila, spis pocucavala behem dne 😉

hanickatoma
29. bře 2016

@snazimese2015 teda podle me ty koule mas, ja bych to nevydrzela 🙂 resp kdyz jsem mela jeden den opozdenou, tak jsem poklusem utikala do drogerky pro test 🙂

sandynkas
29. bře 2016

@hanickatoma Já právě začala pít čajík na to, aby se mi MS srovnala a abych mohla otěhotnět. 🙂 Čaj mi nevadí, chutově je dobrý. 🙂))

monichka
29. bře 2016

co když mám pravidelnou MS? je dobré ho taky pít na podporu otěhotnění?

sandynkas
29. bře 2016

@monichka Já si myslím, že ano. Podle mě na něm není nic špatného. Dej si šálek, dva šálky denně. Já mám 8 dní opožděnou ms a lékárník mi řekl, ať ho začnu pít už dnes a nečekám na menstruaci. 🙂

hanickatoma
29. bře 2016

Na podporu tehu se pije pul cyklu, od zacatku ms do ovulace, zvysuje delozni sliznici 🙂

cocochanel85
29. bře 2016

@pandabox Nevydrzela jsem to 🙂 tady je citlivejsi test...bylo ale potreba ho nasvitit 😀 😀 zacina mi opravdu hrabat z toho curani na papirky. Zacina me ale bolet trochu bricho jak pri MS - nejspis v sobotu ji dostanu a v kvetnu to vidim na IUI 🙄

kvakuska
30. bře 2016

@cocochanel85 je tam, já ho vídím 🙂 ... pocity při začátku těhotenství jsou úplně stejné jako těsně před MS, takže klid 😉

hanickatoma
30. bře 2016

@cocochanel85 je tam 🙂

lusiee
30. bře 2016

Presne takhle to vypadalo i u me. Rano jsem si udelala druhy z rani moci a ten uz byl pekne zretelny. No a ted jsem ve 12tt 🙂

Drzim palce 🙂

sandynkas
30. bře 2016

@hanickatoma Ahojky, jenze u me ovu neprobiha, jak je ms nepravidelna. Mne lekarnik rekl, at ho piju cely mesic kazdy den.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru