Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

geryy
6. dub 2016

@zuzanaxx ja sem si to myslela ja du zitra na sono protoze doktorovy se zda ze mam nakou moc napnutou delohu ale dekuju za napsani 🙂

edelena41
6. dub 2016

Tak vyschnul líp a myslím že je trochu líp videt

mary28
6. dub 2016

@edelena41 Něco se tam rýsuje 😉

milujicimamina
6. dub 2016

@edelena41 tady ho vidim 🙂

milujicimamina
7. dub 2016

@juliemichal ahoj co testik??

juliemichal
7. dub 2016

@milujicimamina ahojky nedělala jsem si ho,udělám až zítra podle BT 🙂 🙂

milujicimamina
7. dub 2016

@juliemichal aha to je škoda těšila jsem se že budu moct co studovat 🙂 mě to tak pomalu utíká

juliemichal
7. dub 2016

@milujicimamina neboj se mě taky to pomalinku utíká ☹ ale dnes mi BT vylezla docela nahoru,takže dnes si koupím testíky a zítra podle BT si tt udělám 🙂 🙂 dnes mi BT měla klesnout pod čáru aby mi zítra došla ms,nebo nejpozději zítra mi má klesnout pod čáru abych pozítří ms dostala.tak uvidíme podle zítřejší BT.po potratu se mi LF hodně změnila 😀 😀 v 6ti nedělí jsem LF měla 12 dnů,první ms po potratu jsem měla LF 11 dnů a dnes 11 dnů a krásně mi BT leze nahoru 🙂 🙂 no uvidíme co s toho bude 🙂 🙂

milujicimamina
7. dub 2016

@juliemichal tak to vypadá hodně slibně!

juliemichal
7. dub 2016

@milujicimamina přesně tak to ano 🙂 🙂 takže pokud zítra BT nepadne dělám si tt 🙂 🙂

milujicimamina
7. dub 2016

@juliemichal držím co mám 🙂

sarka54
7. dub 2016

Ahoj holky, prosím o radu.
Za poslední 3 dny jsem si dělala tt. První dva jsou z 5.4., další je ze 6.4. a poslední 3 z dnešního rána. Dnes by to mělo být teoreticky 10-11 DPO. Na papírových testech vyskočili duchové vždy v podstatě okamžitě, dobře viditelné, aniž bych hledala.., ale postupně zeslábli (přesto jsou tam i po zaschnutí). Na tom plastovém testu jsem ho pak už spíš hledala a myslela si, že předchozí byl vadný. Dnes ráno mě to ale na papírovém praštilo do očí znovu. Nevím, co si myslet. Pokud nemám nějaké výplody fantazie, znamenalo by to, že k oplodnění došlo ihned po skončení ms..

milujicimamina
7. dub 2016

@sarka54 krása tiše gratuluji 🙂

paulittav
7. dub 2016

holky, potřebuju poradit a asi trochu i povzbudit.... asi možná zbytečně plaším, ale myslím, že v každé z nás ten červíček prostě hlodá a máme strach... 🙂 dneska jsem si dělala zase test a přijde mi slabší než včerejší, ale malilinko silnější než předvčerejší....no ale, dnes jsem byla asi okolo 4hod ranní na wc, pak se trochu napila a šla spát a vstávala jsem okolo 7hod ranní a to si dělala test... myslíte, že to může být důvod proč by test byl trochu slabší? že to nebyla úplně ta ranní moč?? snažím se být optimistická a až takhle to nehrotit... možná radši přestat testovat, v prvním těhotenství jsem si udělala testy tři a stačilo mi to, neřešila jsem jestli sílí nebo slábne, vlastně by mě to tenkrát ani nenapadlo, prostě mi stačilo že tam // jsou....

princezsverunka
7. dub 2016

@paulittav to bude tim,já myslím že je to jasný!!!! Gratuluji

pandabox
7. dub 2016

@paulittav ja jsem slabnouci testy zazila a takhle to nevypada🙂

paulittav
7. dub 2016

@princezsverunka
@pandabox UF! děkuju moc holky!!! na kontrolu jdu příští týden v úterý, tak jsem zvědavá, jak dopadnu 🙂

simonsa
7. dub 2016

@paulittav Myslím, že bez obav. Toto určitě není slábnoucí test. Už se netestuj, je to jasné a jen se zbytečně budeš nervovat. Jinak si taky myslím, že to je tím, že to byla moč pouze za 3 hodiny a koncentrace hCG nebyla tak velká. Já jsem si u malého udělala dva testy hned s hodinovým rozdílem a ještě odpoledne , oba pozitivní a víc jsem se netestovala a neřešila - raději. A to jsem v den testování večer omdlela. Druhý den mě manžel hned vzal k doktorovi, ten mi řekl, že je vše v pořádku vytiskl mi fotku malé fazole, naordinoval mi 2 kávy denně na tlak a žádné problémy jsem až do 5. tého měsíce neměla. Tak gratuluji 🙂

princezsverunka
7. dub 2016

Je to tam!!!!!není to ranní moc ale je tam

anonym88
7. dub 2016

@princezsverunka Moc gratuluju! To je krasna čárka 😊

princezsverunka
7. dub 2016

@anonym88 děkuji moc

juliemichal
7. dub 2016

@princezsverunka no nádhera,moc moc gratuluji 🙂 🙂

mikush
7. dub 2016

@princezsverunka to je krásná čárka, žádný duch 🙂 moc gratuluju,můžu se zeptat kdy jsi měla poslední MS?🙂

princezsverunka
7. dub 2016

@mikush 9brezna začátek MS myslím ze uvulka byla 23 ale nevím uvidim co řekne doktor a nebo digitalni

mikush
7. dub 2016

@princezsverunka tak to jsi o kousek predemnou, já měla 13.3. A ovu asi 28.3,od soboty je mi celkem nevolno,ale nezvracím,nevím jestli je to shoda náhod nebo jsem těhu, právě pořád čekám s testem,je brzy,ale ten tvůj je ukázkový 🙂

milujicimamina
7. dub 2016

@princezsverunka gratuluji

princezsverunka
7. dub 2016

@mikush No ja jsem si delala test uz 6dni pred MS a neco malo jsem tam videla pritel nic ale tedka si rikam kruci rano mi bylo zle z orbitky a to mi nikdy nedelalo!!!!tak prisel odpoledne pritel s testem a ejhle je tam!!!!!!!dekuji
@milujicimamina dekuji 🙂

milujicimamina
7. dub 2016

@princezsverunka kolik dpo asi? 🙂

princezsverunka
7. dub 2016

@milujicimamina myslím že ovulka byla 22-23

werik153
7. dub 2016

@princezsverunka Veruuuu moc super!!!! 🙂 Mám z tebe radost 🙂 jupííí

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru