Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

pindriste
1. srp 2014

@pikvik1 ono hcg roste skokově, tj. pokud testuješ, změny ve viditelnosti částky vidíš většinou 2-3 dnech, takže se klidně mohlo stát, že čárka včera i dnes je zcela stejná, čímž nechci dávat nějaké naděje, ale napsat jsem to musela

pikvik1
1. srp 2014

@pindriste Já vím, že holky vždycky radí, ať někdo testuje za dva dny, to si vybavuju. Jen jsem myslela, že přece jen by to mělo být už aspoň víc vidět... ale jak říkáš, ať nedávám plané naděje. Tak nafotím večer, pokud teda do té doby nepřijde...

pindriste
1. srp 2014

@pikvik1 opravdu to mohu potvrdit, že dva testy po sobě byly stejné (den jedna a dva), třetí den pak byla vidět změna, testovala jsem asi 7 nebo 8 dnů po sobě, protože jsem tomu nemohla uvěřit

pikvik1
1. srp 2014

@pindriste Kéž by, kéž by to byl i tento případ... Nejhorší je, že ty slabuliké pidi čárečky vidím..a pořád na ně hledím 😀 No..90% pravděpodobnost, že to neklaplo a 10% že jo.....díky těm pidi čárečkám 😀

pindriste
1. srp 2014

@pikvik1 jak říkám, měla jsem to stejně

pikvik1
1. srp 2014

@pindriste Což je důkaz, že se to stát může a tak budu tiše doufat 🙂 Díky za podporu 🙂

pindriste
1. srp 2014

@pikvik1 budu přát štěstí, ty mi ho přej taky, aby mi BT neklesla a abych byla v pondělí mile překvapena 🙂

pikvik1
1. srp 2014

@pindriste No to je jasná věc!!! Držím všechno 🙂
Vůbec....všem snažilkám!!!

pikvik1
1. srp 2014

@pindriste Tak dávám fotku, je tam vidět prd, musí se to hledat stejně jako včera.. ☹ MS zatím nic, ale většinou chodívá ve večerních hodinách...

pindriste
1. srp 2014

@pikvik1 stín tam vidím, zkus v neděli. BT neměříš?

pikvik1
1. srp 2014

@pindriste No, jako jo, taky ho tam vidím. Na denním světle je to dokonce vidět líp. BT neměřím, tak ta nám nepomůže. Nevím, jestli zítra vydržím netestovat (samozřejmě pokud mens. nepřijde dřív.).... Ty čekáš ms který den?

pindriste
1. srp 2014

@pikvik1 asi v pondělí nebo úterý

pindriste
1. srp 2014

@pikvik1 resp. pondělí je 14dpo

pikvik1
1. srp 2014

@pindriste Tak to já jsem dnes 14 DPO. Ale ty budeš mít určitě krásnou čárečku 😉
Máš nějaký jiný pocit, že by to mohlo vyjít?

pindriste
1. srp 2014

@pikvik1 hodně intenzivní 🙂

pikvik1
1. srp 2014

@pindriste Já ti závidím 🙂 a jaký máš příznaky? je ti intenzivně blbě? 😀

pindriste
1. srp 2014

@pikvik1 bolí mě hodně prsa, cuká v podřišku a mám totální návaly žravosti a pokud nejím po třech hodinách, je mi špatně, s tím hladem jsem to měla u prvního těhotenství

pikvik1
1. srp 2014

@pindriste Takže v pondělí to bude tutovka..... 😀 Paráda 🙂

pindriste
1. srp 2014

@pikvik1 to zas nechci tvrdit 🙂

pikvik1
1. srp 2014

@pindriste Jasně, dokud to není na testíku 🙂 Ale je to na dobré cestě 🙂

pindriste
1. srp 2014

@pikvik1 tak zítra nebo později zas ukaž test, pokud MS nedorazí. Já se jdu natáhnout, jsem hotová.

pikvik1
1. srp 2014

@pindriste Chápu,těhotenství dá zabrat 🙂 Dám vědět. Dobrou!

pindriste
1. srp 2014

@pikvik1 😀 dobrou

sofiebar
1. srp 2014

Holky prosím vás,co myslíte?Poslala mi to kamarádka a nevím co jí mám napsat.Jak to vidíte vy?MS má mít až za 4dny,děkuji za vaše názory

pikvik1
2. srp 2014

@sofiebar Dušíka tam docela dobře vidím 🙂

tsterinka
2. srp 2014

@sofiebar já ho taky vidím 🙂

sofiebar
2. srp 2014

Holky poslala mi druhou fotku,první byla focená večer,tato je na denním světle.Tak jsem jí napsala,že to vypadá nadějně?

sofiebar
2. srp 2014
heduskak
2. srp 2014

@sofiebar je tam duch 🙂

petavan
2. srp 2014

ahoj holky ve které lékárně koupím digitální test clearblue?? a jaká je zhruba cena?? díky

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru