Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

zlatickon
29. dub 2016

@milujicimamina jojo a docela mazec,vcera jen neco pidi ze ti nebylo ani videt a dnes tohle😉

milujicimamina
29. dub 2016

@zlatickon to ano je to opravdu skok 🙂 já pořád přemýšlím, proč mě to ty mamatesty dělají ☹ každá jiná co na nich najde to co já pak najde krásné //

pandabox
29. dub 2016

@zlatickon tak uvidis..ja jsem o vic jak dva tydny napred a jdu az 19. 5.🙂 proto me prekvapuje, ze jdes tak brzo, drzim pesti!!!

zlatickon
29. dub 2016

@milujicimamina az pojedu do mesta tak koupim jiny at to mam potvrzene jeste od jine znacky

zlatickon
29. dub 2016

@pandabox jojo taky jsem zvedava kdy jsem otehotnela protoze mi to nejde na rozum ze bych do toho vlitlatak kratce po menzesu

milujicimamina
29. dub 2016

@zlatickon kolik jsi dc?

milujicimamina
29. dub 2016

@zlatickon ja mela ted ovulaci 8 dc tak proc ne

zlatickon
29. dub 2016

@milujicimamina ted jsem 18den cyklu mazec co?

milujicimamina
29. dub 2016

@zlatickon to jsi mela taky brzy ovulaci no ja to mam ted taky tak to jsem zvedava 🙂

milujicimamina
29. dub 2016

@zlatickon a nemeris bt?

zlatickon
29. dub 2016

@milujicimamina merim ale mela jsem tam dva vzestupy tak jsem nevedela ktery je ten po ovulaci.ted vim ze to byl ten prvni a ten druhy vzestup byl den po oslave narozenin tak ze po alkoholu

zlatickon
29. dub 2016

@milujicimamina a pojistila jsi to vcera?

milujicimamina
29. dub 2016

@zlatickon ne 6 a7dc vcera se to nějak nestihlo

milujicimamina
29. dub 2016

Nebo jinak momentik
@zlatickon

zlatickon
29. dub 2016

@milujicimamina ju to je hezky graf tak ze ovu vcera a sex predevcirem to by mohlo klapnout.ja mela sex v nedeli a ovu v utery no a je tam mrnousek.

zlatickon
29. dub 2016

@milujicimamina ja si delam graf sama doma na ctvereckovanem papire😉

milujicimamina
29. dub 2016

@zlatickon ja se v tom vůbec nevyznam 🙂

marty87
29. dub 2016

Ahoj tak jsem byla dnes na kontrole a má asi 7,5mm a snad byl vidět náznak žloutkového vačku. Dostala jsem utrogestan. Naštěstí jsem ho ještě sehnala. Další vyšetření za týden tak uvidíme.

milujicimamina
30. dub 2016

@zlatickon takze byla 8 dc a myslim ze z 7 na 8vecer a je to, 18dc budu uz 10dpo

milujicimamina
30. dub 2016

@zlatickon co test?

zlatickon
30. dub 2016

@milujicimamina ty jo pekne ti to vylitlo to vypada vazne dobre.ja dnes uz netestivala az v pondeli udelam asi ten digitalni kdyz ho sezenu

kamikz
30. dub 2016

Holky mate nekteta zkusenosti s Clear blue testem? Podle MS jsem 4+3tt,ale CB mi dnes ukazal "jen" plusko a 1-2. Myslela jsem,ze tam budu mit uz 2-3,tak mam ted hrozny strach jestli je vse jak ma :(

pandabox
30. dub 2016

@kamikz no to je v poradku preci🙂 jsi na zacatku - muzes mit slabsi HCG, coz neni spatne - nekomu se treba dve carky na testu najdou az tyden po vynechani🙂 podle me ti to 2 - 3 ukaze az tak za ctyri pet dni🙂

weronicaaaa
30. dub 2016

@kamikz ano je to správně,protože testy se počítají po oplodnění..ne od poslední MS 🙂

lukza
30. dub 2016

@kamikz hlavně že je pozitivní a Klidne můžeš byt zatím jen 2 týden záleží kdy bylo početí me se u druhého těhu termín rozcházet 14 dny takže bordel mc jsem byla větší týden jak podle utz protoze k otěhotnění došlo az někdy po 20 dnu mc.

kamikz
30. dub 2016

@pandabox @weronicaaaa
Diky holky 🙂 prijde mi to jen divny,protoze slabe pozitivni test jsem mela uz 13 DPO a od ty doby denne sili. A ovulace byla presne uprostred cyklu 13-14 den. Takze jsem si logicky vydedukovala,ze bych uz mela mit 2-3 tydny. Minule tehotenstvi nam nevyslo,takze o to vic jsme ted na trni :/

mimimimi
30. dub 2016

@pisislatko
@kamikz
@smisek19 ten první test mazec 😊 jinak gratuluji...😊

A holky ostatní...jsem na tom stejně porad duchy vidím jen při naklaneni v určitém úhlu a asi jen ja 😄 slabounky naznak v místě kde by mela čárka byt ale dost možná je to falešné...uvidíme dokud čárka neni vidět bez naklaneni a blízkého zkoumání zacinam si myslet ze už si to vsugerovavam z toho testování...

Dnes 27dni zpoždění to už meskam skoro druhou MS...bolesti na MS byly tri dny zpět a den kdy tomu mohla náhoda pomoci byl 18.teho...nedalo mi to a počítala jsem minule těhotenství kdy po 13dnech to bylo taky sotva viditelne a také to neslo prefotit a tehu to bylo...jenze zase jsem použila mamatest 😊 jine neměli zrovna...10.5.jdu k Dr. Před Dr.znova otestuju ale tohle testování me už deti buďto ať to ukáže jasne a nebo ať je MS ...

mimimimi
30. dub 2016

opr.drtí 😊

mimimimi
30. dub 2016

@kamikz to bude ok test snad neni vzdy přesný 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru