Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

1nelinka
12. kvě 2016

@leymea kdyz ja presne tohle mela pred 9mesici na mama testu..:( ale dr max je myslim spolehlivejsi.. Ms ma dorazit az o vikendu tak doufam ze to neodejde.. Ale jsem rada ze se od zari neco deje aspon mala nadeje..🙂)

yukonek
12. kvě 2016

@1nelinka určitě je to dobrý, mama testy dělají falšené duchy, dr. max ne 🙂 gratuluju

1nelinka
12. kvě 2016

@yukonek no jestli je to pravda tak jsem nastvana ze jsem ten gynex nezkusila driv ..🙂))

milujicimamina
12. kvě 2016

@ms.neomagic 😀
@leymea jsem srab 😀 az pak dojdu domu tak si dodam odvahy

leymea
12. kvě 2016

@milujicimamina dobre 😀 ale ranni moc je ranni moc 😀

mimimimi
12. kvě 2016

@milujicimamina držím palce 😊 já už sedím a čekám na vyvolávačku tak snad mi nebude blbe 😊...a uvidíme jestli zabere 😂...

mimimimi
12. kvě 2016

@yukonek a kolik jsi dpo ???

yukonek
12. kvě 2016

@mimimimi dnes 15DPO

mimimimi
12. kvě 2016

@puutalo určitě to dopadne // jinak asi příroda ví co dělá přeji ať se víckrát už nepustí a drží se jako klíště! 😉

luciasek1987
12. kvě 2016

@yukonek a dnes testujes poprve? ja jsem 12 dpo a snehobilo :D jako kazdy mesic.. i kdyz tenhle uz jsem priznaky mela..

mimimimi
12. kvě 2016

@yukonek tak to nemohlo byt nic vidět! Nejdříve až 18dpo!

yukonek
12. kvě 2016

@luciasek1987 neee, slabýho ducha jsem měla už 10DPO, včera ráno digitální test ukázal + 1-2

yukonek
12. kvě 2016

@mimimimi snad ano, ale i tak se mě snažil furt ujistit, že to spíš na těhotenství nevypadá....tak uvidíme podle HCG

mimimimi
12. kvě 2016

http://baby-cafe.cz/index.php?option=com_conten...
@yukonek

Kašli na kecy je tam není věštec! 😉 Na me taky tenkrát těhotenství s jistotou nepoznali,řekli ze to třeba co nevidět dostanu a ta injekce nezabrala a už jsem byla 😉 Mrkni na odkaz...😊 a držím Ti pěsti...

frezie79
12. kvě 2016

Holky, já k oběma těhu přišla jako slepá k houslím🙂 ... poprvé to bylo z čerstvé zamilovanosti, 3 měsíce po vysazení antikoncepce a teď po jednom sexíku po hooodně dlouhé době, navíc jsme se stěhovali ... příznaky krom zvětšení prsou nebyly, až když po týdnu, kdy jsem měla mít menstruaci mě pořád pobolívalo břicho mi došlo, že pořád nic, zkusila jsem jen tak testík a byla tam dálnice. Takže těhotenství obě neplánované.

yukonek
12. kvě 2016

@mimimimi povzbuzující článek, moc děkuji 🙂

monikavitezslav
12. kvě 2016

Ahojky tak já opětovně 1dc. Už i muž je z toho spatnej. Teď vyzkousime znovu nasadit clostyl a když nezabere tak iui první dvě by měli být zdarma aspoň tak říkal mudr.

milujicimamina
12. kvě 2016

Holky dusi ze vcera trosku zesilil i za mokra neni to teda zadny vybuch ale treba 🙂

bielanevesta
12. kvě 2016

@milujicimamina super. ☺ A mas foto?

milujicimamina
12. kvě 2016

@bielanevesta ne na foto to asi nebude az tam budou jasne jestli

yukonek
12. kvě 2016

Holky tak HCG 160, odpovídá, takže mám být v klidu, netahat věci odpočívat a 24.5. kontrola 🙂

milujicimamina
12. kvě 2016

A jak uschl tak nic jolky z toho nic nebude tak se asi na cas zase ztratim ☹

milujicimamina
12. kvě 2016

@yukonek moc gratuluji

mimimimi
12. kvě 2016

@yukonek no vidíš já věděla že tam mimisek je 😊 hurá a Dr ať nemachruje ze všechno ví a všechno zná a neděsí tě zbytečně, ty víš sama nejlíp jak se cítíš 😉taky ho mohlo napadnout že je jen brzy vid 😉...držím palce ať je i nadále vše jak má být 😉 a gratuluji k výsledkům 😊👏

mimimimi
12. kvě 2016

@milujicimamina držím pěsti ať se ukáže když uschne tak to nic neznamená...ještě nemeškáš stále vid?

ms.neomagic
12. kvě 2016

@yukonek Takze jsi tehulka a dr nemel pravdu?

ms.neomagic
12. kvě 2016

@milujicimamina nikam se neztracej..koukej tu bejt s nama..

mimimimi
12. kvě 2016

@monikavitezslav clostik pomůže 😉 taky jsem brala 😉 pomohl teda mesic po vysazeni ten dojezd 😄 a pak stacil jeden sex 😉 Držte se i s manželem ono to dopadne 😉

monikavitezslav
12. kvě 2016

@mimimimi no už nevěříme ničemu . Už jsme ho několikrát zkoušeli a nic. I podle profilů vše v pořádku. Tuleni dost často ale furt nic. Takže buď teď clostyl zabere nebo iui. Z čehož nadšená nejsem protože je to běh na dlouuhou trať. Má matka tvrdí ze už nikdy neotehotnim tak třeba má pravdu

milujicimamina
12. kvě 2016

@monikavitezslav uplne ti rozumim

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru