Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

pisisvori
5. lis 2013

@lydiena já teda ne, ale myslím, že je lepší fotit na bílém podkladu🙂

srnanka
5. lis 2013

nie nič 😒

prcekverunka
5. lis 2013

Ne....
@lydiena

m_ij_ka
5. lis 2013

nie,

lenka2902
5. lis 2013

@lydiena já nevidím nic... :/ teda sama jsem v červenci měla duchy na dvou testech, ale to vypadalo trochu jinak...byly o dost viditelnější...někde ještě mám foto, jestli chceš, pro srovnání. A zkus test třeba za dva dni, třeba už to bude viditelnější, pokud tam něco je ;)

jaja01k
5. lis 2013

@lydiena Taky tam nic nevidím ☹

lydiena
5. lis 2013

Děkuji holky 🙂 , Ve čt. jsem objednaná na gyndu.. Já jsem hrozná :( strašně chceme třetí mimi a jak prostě chci tak nic.. jsem teprve 20DC. Vím, že je to ještě brzy, ale říkám si, že když to některé můžou zjistit brzy, proč ne i já.. 😕 .
Příznaky mám snad všechny... Po chutě i nechutě, pachy, bolest prsou(od včera hodně), 2x jsem zvracela čaj, připadala jsem si strašně nafouklá minulý týden a nemluvím o bolestech v podbišku... jako by pálení.. to mám od tří dnů po tom, co jsme začali zkoušet... V sobotu se mi na jedné tváři udělalo 5 beďarů a to mívám jeden jen když má přijít MS. Tak já už nevím...

adeala
5. lis 2013

@lydiena tak to je vážne viac, než skoro na test 😉 a myslím, že na 22DC ti toho Dr. tiež o moc viac nepovie. Viem, že je to ťažké, ale proste musíš počkať kým sa mimi uhniezdi 😝

lydiena
5. lis 2013

a ještě jsem měla bílý hustý výtok jako by s hrudkami 😒

lydiena
5. lis 2013

ale tak z krve by to mohl už poznat, nebo myslíte že ne?

adeala
5. lis 2013

@lydiena tak teoreticky áno, ak bola ovu presne 14DC, ale bude to nízka hodnota a bude ťa zbytočne strašiť 😝 a myslím, že za tehotenstvo sa to považuje až od nejakej hodnoty hcg. ďalšia vec je, či ti tú krv vôbec zoberie, keď mu povieš, že si 22DC 😕 alebo ťa pošle domov, nech ešte počkáš..

ewica
5. lis 2013

@lydiena ahoj, ja som 20DC a tiež čakám, príznaky mám, no nie až také ako ty. skús to vypustiť z hlavy a počkať 🙂 štrvtok je tu cobydup 🙂 držím palce! 🙂

lenka2902
5. lis 2013

@lydiena mě to vyšlo z krve až nějaký 29.DC... duchy na testech ale už od 26 DC ;)

veronikanel
5. lis 2013

Myslím,že by to mělo být pozitivní 😉 Nečetla jsem vše,ale tedy povím vám,jak ošidné mohou být testy HCG z krve 🙂
Kdysi jsem si dělala pár testů,nevím proč,prostě mi nebylo dobře.Vyšly vždy pozitivní(duch),ale až po 5ti minutách.Tak jsem šla k Dr. mu to povědět.Odebral mi krev,za pár dní jsem volala na výsledky,ale negativní.
Tak v pohodě,co bych hrotila,bylo mi 21let,času dost 🙂
Čekala jsem na MS a přišla,ale jen dva dny a tak,že jsem o ní skoro nevěděla.Pak dva dny nic a opět den špinění.K tomu ta neskutečná bolest prsou!!!Opět jsem čapla testy,udělala jsem jich 12+digitální od ClearBlue - všechny pozitivní a čím později jsem si je dělala (testovala jsem týden),tím rychleji a silněji se čárka ukazovala.Nakonec se ukázala dřív,než jsem proužek vytáhla z kelímku s močí 😒
Takže gynekologie.Už jsem si přišla jak blázen,stejně je to zase jen "chyba" a nic tam nebude ☹
Hned jak jsem přišla,lehla jsem si na kozu a s napětím čučela na monitor UTZ - "Skutečně,těhotná jste" pronesl doktor...A v 6tt (poprvé jsem tam byla 4týdny před)....
Dodnes nevím,jestli jsem opravdu byla těhotná už při první návštěvě nebo jsem otěhotněla "na rychlo",na druhou stranu,kdyby to bylo během těch 4 týdnů,jen sotva bych koukala na blikající tečku na obrazovce - srdíčko 🙂
Nic méně,řekla bych,že moje první negativní HCG by dnes nikdo nezpochybnil 🙂

adeala
5. lis 2013

@veronikanel to je presne ono - oni ten krvný test považujú za pozitívny až od nejakej hodnoty

veronikanel
5. lis 2013

@adeala Vím,jestli jsem byla těhu už ty 4týdny předtím (14dní),ani se nedivím,že se nic neprokázalo,vždyť stejnou dobu plus/minus trvá oplodnění a následné klubání,přesto mi to ukázaly testíky...Nechápu 😀
Dnes se nedá věřit ani moči,ale ani krvi 😀

adeala
5. lis 2013

@veronikanel no ak máš pravidelný cyklus, tak to vychádza, že presne v deň, čo si bola u Dr. si aj otehotnela 😉

lydiena
7. lis 2013

Ahoj holky, tak jsem byla na gyndě a jediné co vím je, že mám zvětšenou sliznici... Takže to bude určitě tím, že to mám příští týden dostat,.. takže jsem tam, kde jsem byla... 😀

ewica
7. lis 2013

baby to čakanie zabíja :/ :/ už sa začínam opúšťať...22 DC :/

majka_3
7. lis 2013

@lydiena zvacsena sliznica moze znamenat aj zaciatok tehotenstva 😉

lydiena
7. lis 2013

Já vím, ale radši s tím nepočítám, ať nejsem zklamaná.. a myslíte, že bych dneska mohla zkusit test?

srnanka
9. lis 2013

No čo skúšala si test? Vyšiel? 😉

danielita18
9. lis 2013

ja myslím že áno ja tam vidím tu jemnučku aj druhu čiarku a takto vysiel aj mne test a to som bola už v 5 týždni

ellenie
9. lis 2013

@lydiena ani ja nič nevidím ☹

denisa87
10. lis 2013

Ahojte,dnes 45 DC,10 dpo,horny dnes rano,stredny vcera poobede,dolny vcera rano,asi nic,vsak?original aj negatív...budem vdacna za vsetky odpovede 😉

marukm
10. lis 2013

@denisa87 Já nic nevidím.:/ Ale třeba nam naživo něco je..my s manželem taky zkoumáme, až nám z toho pak hrabe, a nikdo neví, jestli tam něco fakt je.:D

Dámy, kdy vám ClearBlue ukázal "pravdivý" výsledek? Resp. dělala jsem si dva testy, 1 včera (citlivost 25), jeden dneska (10) a na obou je duch. Jsem první měsíc po vysazení HA, takže nevím, kdy přesně bych to asi měla dostat, ale soudě podle předchozích cyklů někdy v úterý. Jsem 27 DC. Díky!🙂

liss_durman
10. lis 2013

@denisa87 Já tam teda ducha vidím 🙂

lulistek
10. lis 2013

ja som mala este neviditelnejsiu ciarku a mam dcerku 🙂

denisa87
10. lis 2013

@marukm
@liss_durman
@lulistek Dakujem vám,tak uvidim ci to bude silniet 🙂

lulistek
10. lis 2013

@denisa87 verím že áno. !!! ;)

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru