Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

1nelinka
13. kvě 2016

@mimimimi moc dekuju

dadusha30
13. kvě 2016

@1nelinka Děkuji moc 🙂 To vám vyšlo krásně, určitě bude vše v pořádku a budete mít nádherný dáreček k výročí, paráda 🙂 Taky si myslím že mně objedná až na konec května/začátek června, dřív by to asi nemělo smysl. Ale od posledního zážitku je budu otravovat s každou prkotinou a kdybych náhodou zašpinila, tak poběžím hned a nenechám se uchlácholit, že je to normální... Drž se!

sisinka133
13. kvě 2016

@carmen1980 přesně tak 🙂 děkuji
@dadusha30 já ted koukala na ty tvoje fotky co jsi přidávala a mě to přijde hodně pravděpodobné, vždyt u tebe ty ´´duchy´´ jasně vidím 🙂 no samozřejmě není nad to si počkat na tu dálnici 😀 tak držím také palečky 🙂

dadusha30
13. kvě 2016

@sisinka133 Děkuji moc Sisinko, snad se nic nezvrtne... Věřím, že se dálnic obě dočkáme! Držím palečky! 🙂

juliemichal
13. kvě 2016

@barbarosi94 no mám ještě jednu známou 🙂 🙂 a s mamkou jsme jak nej. kamarádky.já právě nechodím ani na zahrádky,do kina,nikde.takže nemám kde si najít kamarádku mno.ale možná časem si ji fakt najdu 🙂

juliemichal
13. kvě 2016

holky na one stepu nic není,což jsem tam měla předevčírem krásnou čárku.na dr max je dušík co si o tom jako myslet? 😀 včera mě kamarádka překecala abych jsem si u ní udělala test tak jsem si ho musela jít koupit 😀 😀 a dnes jsem si dr maxíka udělala znova... a i ten one step a na one stepu nic není.včera 7 dnů od oplodnění a dnes 8 dnů od oplodnění.co si o tom jako myslet?

digisek
13. kvě 2016

@1nelinka gratuluji 😉

aknicul1
13. kvě 2016

Snazilky drzte prosim palecky, at uz ta mrska v nedeli nedorazi 🙂 Vsem preju hodne stesti a brzo // 😉

1nelinka
13. kvě 2016

@aknicul1 moc gratuluji

1nelinka
13. kvě 2016

@digisek dekuju

aknicul1
13. kvě 2016

@1nelinka Děkuju 🙂 já tobě taky, ale ještě se trošku bojím radovat. Ať to nezakřiknem 🙂

juliemichal
13. kvě 2016

@1nelinka nádhera moc moc moc gratuluji ♥

juliemichal
13. kvě 2016

@aknicul1 krása moc gratuluji 🙂 🙂

valeri10
13. kvě 2016

@juliemichal pokud jsi byla na iui v pátek tak se ten pátek bere jako den 0. Takže jsi 7 DPO., Ty čárky ti dělá ten pregnyl. Přečti si příbalový leták k pregnylu. Každá značka testu je jiná. Tudíž každý dělá duchy jinak

dadusha30
13. kvě 2016

@aknicul1 Gratuluji!!! 🙂

aknicul1
13. kvě 2016

@juliemichal Děkuju 🙂 a ty ještě vydrž, na těch testech něco vidím, ale ještě je brzo. Já mám tenhle 13 dpo. Držím pěstičky 🙂

juliemichal
13. kvě 2016

@valeri10 aha 😀 😀 já myslela,že 8 DPO 😀 😀 nevím někdo říká,že se bere ten první den jako 1DPO a někdo zase jako 0DPO takže aby se v tom čert vyznal 😀 😀 no máš pravdu každá značka je fakt jiná,ale zase proč na one stepu nic není,když předevčírem tam byla fakt krásná pregnylová čárka? 😀 kdybych neposlechla včera těhu kamarádku,tak bych testila až v úterý 😀 ale těhu kamarádky se musí poslouchat aby se nenervovaly 😀 😀 a příbalový leták od pregnyllu nemám.. a ani jsem neměla 🙂 🙂

juliemichal
13. kvě 2016

@aknicul1 taky moc děkuji,kdybych neposlouchala těhu kamarádku,tak bych jsem si ho neudělala 😀 a udělala bych jsem si ho až v úterý to budu 12 dnů od IUI 😀 tudiž nevím zda 12 dnů od oplodnění nebo 11 dnů od oplodnění 😀 😀 někdo to píše tak a někdo zase tak.

valeri10
13. kvě 2016

@juliemichal Já nechápu proč se furt testuješ když je 99% pravděpodobnost, že je to pregnyl. Není den, že bys sem nedala nějaký test. Ať už ovulační nebo těhotenský.

aknicul1
13. kvě 2016

@dadusha30 Děkuji 🙂 vidím, že jsi taky objevila druhou čárku 🙂 gratuluji, snad nám to všem vyjde 🙂

1nelinka
13. kvě 2016

@aknicul1 taky se bojim budeme si drzet palce..🙂

1nelinka
13. kvě 2016

@juliemichal moc dekuju

juliemichal
13. kvě 2016

@1nelinka vůbec není za co ♥

@valeri10 první test co jsem tu dávala bylo předevčírem a další dnes 😀 😀 jinak jsem tu testy nedávala 😀 😀 a testovala jsem kvůli mé kamarádky,co chtěla vidět dušíka... jinak bych netestovala testit jsem chtěla až za 4 dny.

carmen1980
13. kvě 2016

@aknicul1 gratuluji 🌺

leymea
13. kvě 2016

Holky, kdyz vidim ty vase krasne testy, ja Vam tak zavidim 😀 moc bych chtela taky 🙂 ale jsem 3DPO takze si pockam jeste, spis na MS nez na dve carky 😀 jako kazdy mesic ☹ jo a holky? Mate vubec nejaky priznaky? 😀

1nelinka
13. kvě 2016

@leymea drzim palecky at se taky brzo zadari..🙂

aknicul1
13. kvě 2016

@carmen1980 Děkuji 🙂 snad to vše dobře dopadne 🙂

aknicul1
13. kvě 2016

@leymea Taky držím pěstičky 😉 o příznacích se zatím nedá mluvit, ale nějaky náznaky mám. Minulý čtvrtek se mi udělalo hrozně zle v autobuse, ale říkala sem si že to je z hladu ( odpovídalo by to uhnízdění možná) teď citím trochu prsa a podbřišek, ale nic hrozného. Tento měsíc se ti určitě zadaří 🙂

ms.neomagic
13. kvě 2016

Holky z ovulacniho testu jde taky poznat tehu??

carmen1980
13. kvě 2016

@ms.neomagic Ano mělo by to jít....

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru