Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

mkusti
20. kvě 2016

@misacek3 taky držím palečky 😊 Napis pak jestli to vyšlo, ja dělala uz druhy a také byl silnější, uvidim zitra rano jestli to zesílí 😊

misacek3
20. kvě 2016

@mkusti Snad nám to vyjde oběma 🙂. Já mam doma ještě tři testy včetně ClearBlue, takze každý den budu zkoušet a v úterý mam volat Dr. Moc na Tebe myslím ať jen sílí a sílí

mkusti
20. kvě 2016

@misacek3 Ja mam jen Dr. Max , tak snad nelze, docela si ho holky chvalily. A jak dlouho se snažíte? My poprvé, to by přítel koukal, ze to vyšlo 😊 Uz se těším na rano a kdyžtak v pondělí budu také volal Dr. Budu na Tebe take myslet, urcite nám to oběma vyjde 😉

luckybara
20. kvě 2016

@leymea
@mimimimi ubrala jsem jas a asi vážně nejsem slepá holky 😲

misacek3
20. kvě 2016

@mkusti první test byl Pepino a dnes taky Dr.Max. Zítra mám připraven digitální od Mamavit. My se snažíme druhý měsíc, tak bych byla docela ráda. Manžel už to ví a těším se až přijede domů. Taky se těším na ráno. Já Dr.volala dnes a mam zavolat v úterý a dohodneme se. Uvědomuješ si to? Já ještě moc ne dokud nebudu mít silné // a až půjdu k Dr.

mimimimi
20. kvě 2016

@luckybara to by bylo skvělý 😃 ze bychom na MS cekaly marně? Já taky zkusila něco 😉 porad si ale říkám ze tam možná není...

luckybara
20. kvě 2016

@mimimimi když přiblížím úplně bílé to není ,třeba marně čekáme 😉 zkus jen ubrat jas,mě jediné co zaráží že je ,,široký,,ten stín..zítrá ráno zkusím hned další,a čekám až dojde ten krevní test.tak si pichnu prstík asi až v pondělí

leymea
20. kvě 2016

@luckybara taky zejtra zkusim 🙂 u Tebe tam neco vidim.
@mimimimi nooo, ze by? 😀

adrianne1108
20. kvě 2016

Ahoj holky, asi je blbost vidět 6dpo mini ducha na testu ze? Už mi z toho hrabe 😀

mi89
20. kvě 2016

@mimimimi kééééž by 🙂)

leymea
20. kvě 2016

Taky jsem zkusila fotku upravit. Uz to vidite? 😀

leymea
20. kvě 2016

@adrianne1108 ale ja ho tam taky vidim 😀

mi89
20. kvě 2016

@leymea já nevidím nic, ani u mimimimi a ani u adrianne, asi jsem splepá..

leymea
20. kvě 2016

@mi89 asi si ty carky na tech testech tady jen predstavuju 😀

pandabox
20. kvě 2016

@leymea ja jim tam vidim s primouhrenym okem...ale nic bych si od toho neslibovala..zatim..kolik dni vynechane MS jsi??

mi89
20. kvě 2016

@leymea asi to je přání 🙂 chápu

luckybara
20. kvě 2016

@mi89 a u mě ? 😀

leymea
20. kvě 2016

@pandabox ja si od toho nic neslibuji 😉 dokad neuvidim normalniho ducha tak tomu neverim. Ms cekam zitra.

mi89
20. kvě 2016

@luckybara tam něco je, máš kvalitnější fotku?

milujicimamina
20. kvě 2016

Holky asi teda ani ja nevidim zvlastni u me 😁

luckybara
20. kvě 2016

@mi89 nejde to líp vyfotit ,mám tel.na hovno,ale jsou i na stránce zpět,2fotky

marrouc
20. kvě 2016

@leymea ja ho vidim a pekne. Jsem mistrine v loveni duchu 😊

debie_p
20. kvě 2016

Ahoj holky, tak jsem začala být nadšená, že jsem těhotná.
No dnes jsem byla u dr., těhotná jsem, ale na ultrazvuku žádné srdíčko a žloutkový váček prý zvětšený. Řekla mi vyloženě pokud tam za týden srdíčko nebude, půjde to ven. A že s tím spíš nemám počítat, že se to tak prostě někdy stává.
No nebudu tu nic hrát, brečím od té doby jak želva, ikdyž jsem s těhotenstvím vlastně původně nepočítala, teď už je mi to ale děsně líto a nějak to těžko vstřebávám a taky se od mala panicky bojím operací, tudíž to mě taky hází do deprese. ☹
Je mi jasné, že každé těhotenství je jiné, ale tak aspoň se zeptám - stalo se vám někomu, že by s podobnou "diagnózou" přece jen bylo vše ok a nakonec se i při zvětšeném váčku srdíčko objevilo a navzdory prognóze dr bylo vše ok?

hul
20. kvě 2016

@debie_p kolikaty mas byt týden?

debie_p
20. kvě 2016

@hul no vidíš, to mi ani neřekla... 😢 a já to ani nedokážu spočítat, protože poslední MS byla v únoru a od té doby nic, 11.4. jsem tam byla a na UTZ nic, takže jsem odcházela s tím že těhotná nejsem...takže ani nevíme vlastně, kdy došlo k početí...

pandabox
20. kvě 2016

@debie_p podivem sem https://www.modrykonik.cz/forum/zdravotni-komplikace-v-tehotenstvi/embryo-se-nevyviji-6-tt-je-nadeje-2/

tady to má happy end...
jinak ještě uvidíš příští týden...na revizi nemusí..pokud to má odejít, tak to muže odejít samo..ale naděje umírá poslední

mkusti
20. kvě 2016

@misacek3 Můj přítel se teprve zitra vrací z Číny, tak nic neví a hlavně ja si to vubec neuvedomuji a vubec tomu nevěřím dokud mi to doktor nepotvrdi. Moje kamarádka se snaží uz 3 roky, mela mimodel a dva klasické potraty, a celou dobu to prožívam s ni, tak se mi najednou nechce věřit, ze u me by to bylo tak jednoduché 😊

kastanek87
20. kvě 2016

@debie_p vůbec na to nemysli! Co to je za doktorku??? Vacek je tam,tak teď snad musíš čekat až zase povyroste ne? Proc te tak stresuje to teda nechapu :-/ srdičko je vidět kolem 7tt a některým holkam bylo vidět i později,záleží dle MS a ovulace. Takže se vůbec ale vůbec nestresuj! Věř že to dobře dopadne a buď v klidu. :-* :-* vzala ti aspoň krev?

leymea
20. kvě 2016

@marrouc aspon nekdo ho vidi 😀 ale to je tak moc pidi, ze stejne neverim, ze zitra to bude lepsi a zaroven zejtra to dostanu :-/ pocity v podbrisku uz mam teda ted 😀 jj, ale kezby. Uklidnuju se, ze 10 dpo nemusi byt nic videt 😀

1352015
20. kvě 2016

Holky nekdo 15 DPO a bílo.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru