Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

ms.neomagic
25. kvě 2016

Ahoj kocky,ja mam dneska den debil,od rana litame po bankach kvuli hypotece a ted jsem jeste bourala...den DEBIL :-\

ms.neomagic
25. kvě 2016

Holky jen jsem to prolitla co jste psali..takze gratuluju k dalnicim...Inofolic jsem jeste brat nezacala....a kdo se ptal kdy budu testovat? nebudu dokud se mi nezpozdi ms.

milujicimamina
25. kvě 2016

@ms.neomagic ajej to je den opravdu debil nekdy se to tak semele, jsi cela?Kdy necekas potforu?

milujicimamina
25. kvě 2016

Ja uz nevim bricho porad boli ale hlen uz bily a cipek uzavreny zacaly bolet prsa klasicky a jsem jako doly buster😀

monishkam
25. kvě 2016

Prosím vidíte něco? Je to test pepino, asi 6 DPO. Resp. minulou středu na kontrole dva zrající folikuliý a volná tekutina prý už po prasklém a pozitivní ovutest, od včera mě bolej strašně prsa a je mi divně od žaludku. Dělaný před hodinou a půl. "Duch" vylezl do 5 minut, potom zeslábl, ale pořád ho vidím. Vím že musím počkat, jen mě zajímá jestli to vidí i někdo jiný.

pandabox
25. kvě 2016

@monishkam nic..:/ asi moc brzy...

yukonek
25. kvě 2016

@monishkam bohuzel nevidim, ale 6dpo je silene brzo... Zkus az tak 10dpo nejdriv, nejlepe vydrzet co nejdyl

milujicimamina
25. kvě 2016

@monishkam ja tam neco vidim a pepino nedela falesne kdyz nic tak nic takze uvidis jak se to vyvine 🙂

puutalo
25. kvě 2016

@monishkam 6. den je opravdu brzo. Počkej ještě tak 11 dní, to bude výsledek přesnější.

monishkam
25. kvě 2016

@milujicimamina no neverim tomu, jedu po delsi dobe bez hormonu ale mate me ze neco vidim...kazdopadne pockam 🙂

milujicimamina
25. kvě 2016

@monishkam 🙂 drzim pesti

monishkam
25. kvě 2016

@milujicimamina děkuji, už se chystáme do caru, tak by to bylo fajn přirozene 🙂

monikavitezslav
26. kvě 2016

Ahojky tak vcers na utz nic nevidel. Jenze nema vnitrni utz tskze nevim. Hcg bylo 1,2 tudiz negativnj. Objednal me do gennetu ale az na srpen. Manzel ale nechce boji se

pandabox
26. kvě 2016

@monikavitezslav a ceho se boji?? to je teda zapeklity...

monikavitezslav
26. kvě 2016

@pandabox ze to nevyjde a budu se trapit. To hcg me mate. Nemelo by byt proste nula?

milujicimamina
26. kvě 2016

@monikavitezslav a mas zpozdeni? A co test ze jsi byla u doktora?

monikavitezslav
26. kvě 2016

@milujicimamina na testech mam duchy i sem mu to rikala. Rekl ze podle hcg nejsem a tecka.

milujicimamina
26. kvě 2016

@monikavitezslav ja mam taky porad duchy a nejsem tehotna ☹ podle me to tak nekdo ma nevim co s tim

milujicimamina
26. kvě 2016

tak mi fertility zaznamenal ovulaci a už jsem dle něj 4dpo 😀 zaznamenávám i čípek a hlen tak mu budu věřit od včera mě bolí prsa a večer jsem měla dole hrozné křeče a stále mě bolí břicho i kříže tak doufám,že se něco děje!

aknicul1
26. kvě 2016

@monikavitezslav Hcg má nějakou toleranci, je to do 5 myslim. Hlavně se Hcg začíná tvořit když dojde k oplodnění vajíčka, takže je zvedlá hladina mírně ještě před uhnízděním, proto jsou dušíci na testech. To je bohužel to testovaní před vynechanou ms ☹ ale hlavu vzhuru, vyjde to další měsíc 😉

1nelinka
26. kvě 2016

@aknicul1
@monikavitezslav bohuzel ani dalnice po vynechani ms nic neznamenaji.. Ja mela zpozdeni 14dnu.. v den ms test clearblue 1-2, tyden na to 2-3 a 5dnu na to ms a verdikt doktora biochemicke..:(hcg 70:(

aknicul1
26. kvě 2016

@1nelinka Tak to mě mrzí ☹ Já sem měla minulý měsíc podobnou zkušenost, sem zdravotní sestra tak sem si brala Hcg dřív než měla přijít ms a potom když dorazila sem byla zbytečně zklamaná. Ale můj manžel to krásně odůvodnil, že by to bylo miminko na vánoce a bylo by ošizeno o dárečky a že by ho to mrzelo 🙂 tento měsíc to vyšlo, ale potom co tady čtu se zatím nemůžu nějak radovat, zatím nebylo vidět srdíčko, tak musíme ještě vydržet. Budu nám všem držet palečky 😉 a hlavu vzhůru 😀

ms.neomagic
26. kvě 2016

Ahojky kocandy...uz jste videli novinku na otehotneni
http://www.nemuzuotehotnet.cz/product/podpora-p...

Ta cena je luxusni 😀

monikavitezslav
26. kvě 2016

@aknicul1 mame cas do srpna. Pak gennet jenze muzskej nechce. Boji se abyme to uz nepolozilo.

monikavitezslav
26. kvě 2016

@aknicul1 u nejmladsiho kluka sem nela prvni odber hcg 2,6 a beha mi tu 2,5letak.

digisek
26. kvě 2016

@ms.neomagic takhle se vydělává na těch které chtějí otěhotnět .... přijde mi to teda už přehnané....navíc všechno co je v tom obsaženo lze sehnat i samostatně a nebo kombinací jiných produktů a vyjde to mnohem levněji.......tohle je masakt.....800,-/měsíc

1nelinka
26. kvě 2016

@aknicul1 u me kdyby ms prisla jak mela tak ani nic nevim..:( netestuju dopredu ale meskala 14dnu,posledni ms jsem mela 11.4..:( a dneska 3dc.. testy a nevolnosti ukazkove..:(
ale rika se ze je pak dobre pohnojeno tak se treba zadari brzo..🙂 taky jsme to hned oduvodnili ze v lednu by to byl chudak a kdo by vlastne chtel mit narozky hned po vanocich atd..🙂) drzim moc palce at je vse v poradku..;)

milujicimamina
26. kvě 2016

@monikavitezslav nevím a neměla jsi už jednou to hcg ne uplně na nule?Jsou ženy které mávají hcg trošku zvedlé normálně i netěhotné, já třeba mám duchy stále a hcg jsem měla vždy 0,1

ms.neomagic
26. kvě 2016

@digisek je to fakt hnus..a jeste tam napisou nutnost brat aspon 3mes...coz je 2.400,- a pro jeste lepsi vysledky maji vyrobek i pro pany...takze das nejakejch 5tis....no to si to dite radsi uplacam z modeliny 😀

monikavitezslav
26. kvě 2016

@milujicimamina to tvoje hcg je opravdu nulove ale moje hcg nechapu. Vzhledem k tonu ze mam jen jeden vejcovod fakt tehu hlidam ale obcas nechapu sveho doktora.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru