Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

pandabox
31. kvě 2016

@milujicimamina taky vidim..jen vydrzaj🙂 jeste je brzy🙂

milujicimamina
31. kvě 2016

Holky to je 3dny stary a dnes nebylo nic na tom maxovi az na plastaku a stejne ani vyfotit nejde takze dalsi do sbirky falesnaku

pandabox
31. kvě 2016

@milujicimamina no protoze je brzy..
ja delala test 5 dni pred cekanou MS - naprosto bilo....meli jsme jet na velkou akci, kde bylo jasny, ze se bude pit a ja ma mela tuseni, ze nemam PMS, ze je to divny a nic..pak jsme krasne zapila akci..dokonce padli i panaky, ktere ja nepiju..prestala jsem verit na zazraky a hle, 6 dni na to uz tam byla mini carka...o tyden pozdeji dalnice..
proto si myslim, ze testovat 6 dpo fakt nema smysl🙂

polstar
31. kvě 2016

@milujicimamina je tam náznak vidět 🙂

sara1990
31. kvě 2016

Holky tak jsem si koupila jiný test tentokrát digitální a třetí v pořadí🙂předtím mama test a lady max u obojího slabá čárka.Tak snad tento digitální nekeca🙂

andreaandrejka
31. kvě 2016

@sara1990 Ten je jistej a gratuluji 🙂

sara1990
31. kvě 2016

@andreaandrejka děkuju moc🙂 a v kolikatym tydnu mám jít k doktorovi?🙂)

andreaandrejka
31. kvě 2016

@sara1990 Podle testu jsi ve 3-4 týdnu. Já byla ve 4+1 a už byla vidět bublinka 🙂 Určitě si svému dr. zavolej a on ti sám poví kdy máš přijít.

sara1990
31. kvě 2016

@andreaandrejka aha🙂a kdy je videt uz vice?🙂

andreaandrejka
31. kvě 2016

@sara1990 To záleží na kvalitě UZ který tvůj dr. má. Já měla v 6+4 srdíčko, někdo ještě nemá ani to. Je to individuální. Zavolej a sám ti poví kdy je nejvhodnější doba 🙂

martina16horysek
31. kvě 2016

@sara1990 super 👌

martina16horysek
31. kvě 2016

@milujicimamina vidim ho tam, tfuj tfuj at sílí

martina16horysek
31. kvě 2016

@polstar tichá gratulace

1nelinka
31. kvě 2016

@sara1990 jestli muzu poradit obednej se co nejdriv.. Sice nebude nic moc videt ale uvidi aspon dutinku nebo tak.. Ja to naschval nechavala na 7tt a 14dnu jsem se radovala uplne zbytecne.. Tento digital mi ukazal 2-3 a bylo to biochemicke..:( kdybych tam blbka sla hned tak by mi rekl hned ze nevidi vysoko sliznici a trosku bych se na to pripravila.. Takhle me zaskocila ms se 14ti dennim zpozdenim..:( drzim moc palecky at to dopadne a je vsechno v poradku..🙂

sara1990
31. kvě 2016

@1nelinka jak to myslíš biochemické ??? :OO a to i v případě, i když jsem si před tím dělala jiné dva testy a vyšly mi se slabou čárkou?

hahahala
31. kvě 2016

@milujicimamina Max vážně nelže vydrž s určitě bude čárka sílit 🙂 Takhle přesně vypadal můj dušík, když jsem si dělala test poprvé a teď jsem v 8tt. Moc moc držím palce ! 🙂

1nelinka
31. kvě 2016

@sara1990 ja mela dalnice a clear blue 2-3..:( biochemicke znamena ze se vajicko oplodnilo ale nikde se neuchytilo a odeslo se spozdenou ms..:( me odeslo se 14dennim spozdenim dr na ultrazvuku nevidela vubec nic..:( test pozitivni , krev pozitivni ale mimco se nekona..:( i to se bohuzel stava.. Ale to te nechci nejak strasit nebo tak jen bych to po tehle moji hodne cerstve zkusenosti udelala tak ze bych sla k mudr uz klidne v 5tem tydnu aby videla jestli je v deloze dutinka.. Chtela jsem cekat na 7tyden aby bylo uz i srdicko a ted v utery kdyz jsem byla 6+4 prisla opozdena ms:(

sara1990
31. kvě 2016

@1nelinka ty bláho :((( to je hrozný :(((tak to já pujdu tedy dříve, děkuji moc za informaci. Já jsem právě vysadila před měsícem antikoncepci a vyšlo to teď hned na první pokus, tak uvidíme no

1nelinka
31. kvě 2016

@sara1990 urcite to dopadne dobre neboj..🙂 teda to ti tady muzeme vsichni zavidet..🙂))ja vysadila v zari, ted v utery to biochemicke a to si myslim ze tu jsou holky co se snazi mnohem , mnohem dyl nez ja..patris mezi ty stastnejsi tak si to moc uzivej a hybaj k doktorce..🙂))

sara1990
31. kvě 2016

holky a jak probíhá první návštěva?Dělají se odběry hned na první návštěvě?

barcnka
31. kvě 2016

Slečny , potrebuji radu, jak verite testu mamatest, toto jsem měla včera a mam spozdění uz 15 dni, a na ultrazvuku si nebyla jista, rekla zatim vidi jen tečku a zitra mam jit jeste na krev. tak uvidime. dkěuji za odpovedi. barcnka

micaella23
31. kvě 2016

Jako ta carka je tam podle me jasna, je malo, ale tozhodne to nejsou uplni duchove... Me to prijde teda jako jasne ano, mam zkusenosti s x testama a kdyz jsem v tom nebyla tak tam proste byla 1 carka a hotovka, at to byl test za 20 nebo 200.. Pokud to bylo chtene tak drzim pesti.. Po 15dnech tecka je klasika

puutalo
31. kvě 2016

@sara1990 Mně odběr nedělala ani při jedné kontrole (byla jsem tam v 6tt, 8tt byla revize). Nedělali mi odběry ani v nemocnici.

nordjane
31. kvě 2016

@barcnka mamatest má málo barviva, me ukazoval jeste o chlub slabeji a temer nesilil, jinej test ano 🙂 takze tehu urcite jsi 🙂

nordjane
31. kvě 2016

@sara1990 co se kontroly u dr. týče, zavolat můžeš a poznáš kdy tě vezme... Můj dr. třeba dříve jak v 7-8tt utz nedělá.
@1nelinka verim ze te MS zaskocila, ale ono i kdybys přišla k dr. dříve, stejně to neovlivní 🙂 nemuselo jít o biochemické, klidně to mohl být raný potrat. držím palce, příště to vyjde!

barcnka
31. kvě 2016

nordjane: no tak mi delala ultrlazvuk vcera a jsem v 6 tydnu a dalsi mi bude delat dalsi tyden..tak kazda doktorka asi jinak...

ms.neomagic
31. kvě 2016

Ahoj holcicky,vsem pozitivnim testum moc gratuluju,at carky sili...ja jsem opet v prac.kolobehu,tak jsem mimo misu..ms ma prijit so/ne,priznaky zadne,jen v noci me pri tahani beden bolelo po leve strane.

1nelinka
31. kvě 2016

@nordjane mela jsem pozitivni tehotenske testy a krev.. Zacala jsem silne krvacet 14dnu po vynechani.. Diky pozitivni krvy poznala ze jsem tehotna byla ale nikde se to neudrzelo.. Ted uz je krev negativni tzn ze to odeslo s ms..-za coz jsem rada protoze jsem nemusela na revizi a muzeme se snazit dal..🙂

nordjane
31. kvě 2016

@1nelinka to ano, ale jsou i pripady, kdy ti dr v 5tt tehotenstvi potvrdi na utz a pak to odejde vse... takze vylozene litovat, ze jsi cekala 14 dni si myslim ze je zbytecne 🙂

sara1990
31. kvě 2016

@puutalo fakt jo??Jde mi o to, že nevím, jak by mě v práci ráno uvolňovali kvůli odběrům krve, proto se na to ptám :(

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru