Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

kvispi
7. čer 2016

@milkywei já měla taky dr. MAX a vypadalo takhle a pak jsem si dělala odpo a čárka byla ještě silnější a ted jsem v 15tt ... hodně štěstí

milkywei
7. čer 2016

@pandabox děkuji, mám z toho fakt radost 🙂

fifacek
7. čer 2016

@milkywei ahojky, to se můžeš tiše radovat, udělej si ještě jeden ráno a podle mě stačí tento test..držim palce ale asi už ani nemusím ✊✊✊

milkywei
7. čer 2016

@fifacek děkuji, budu doufat, snažíme se od ledna 🙂 snad se zadarilo

nordjane
7. čer 2016

@milkywei tento test určo stačí 🙂 tohle je jasně pozitivní 🙂 gratuluji 🙂

luciebx
7. čer 2016

@milkywei urcite pozitivniii

ms.neomagic
8. čer 2016

@milkywei Moc krasny carky..gratuluju..taky se snazime od ledna,ale zatim nic ☹

ms.neomagic
8. čer 2016

@milkywei Brala jsi neco nebo pila nebo podporovali jste to nejak? dej navod,jak se delaji takovy hezky carky 🙂

yukonek
8. čer 2016

@ms.neomagic ja pokazdy bastila jen kyselinu listovou...ale 2x to skoncilo potratem, nejspis ji nedokazu spravne vstrebat tak jsem zacala v breznu bastit femibion (je v nem listovka nastepena) a ejhle, kveten // a zatim klepuuuuuu je vse ok 🙂 nevim jestli je to femibionem, ale tak nejak mu verim 👍

ms.neomagic
8. čer 2016

@yukonek Ja beru Chytre miminko..dal mi ho dr..nooo beru..sem tam..neverim ze by tohle zrovna pomohlo..

fifacek
8. čer 2016

Já už brala oboje a teď jen kyselinu listovou a stejně stále nic, kouzlo bude někde jinde 😁😁😁

ms.neomagic
8. čer 2016

@fifacek a jak dlouho se snazite?

fifacek
8. čer 2016

Přes rok, jezdíme do natalartu v Plzni a mám 30.5 . druhý pokus IUI tak čekám a doufám

milkywei
8. čer 2016

@ms.neomagic Díky, ze začátku jsem to neřešila. Na začátku května jsem začala brát fertility blend. Třeba to pomohlo, já tomu věřila, že to pomůže. 🙂 a sex jsme měli tak nějak obden, já měla jednou cyklus 32, jednou 35 dni...tak jsme to zkoušeli pořád. Asi je i důležité uvolnit psychiku, přestala jsem na to myslet a lup a povedlo se. Jestli vše dobře dopadne, budu mít termín porodu v únoru jako první těhotenství 😀 přeji ať se taky zadari

ms.neomagic
8. čer 2016

@milkywei Tak to je krasny...ja mam taky prvni dceru unornatko 🙂 25.2...ato fertility blend je co?

milkywei
8. čer 2016

@ms.neomagic jsou to vitamíny, berou se 3 denně. Možná to byl placebo efekt, ale dobrý. Objednavala jsem na netu. Četla jsem že je dobrá 3 měsíční kůra. A existuje i verze pro oba partnery. Já to jedno balení ani nedobrala :D. Syn se narodil 6.2.2015 🙂

ms.neomagic
8. čer 2016

Ahojky,holky jdu se zeptat,je mozny,ze bych mela ovulaci 4dni po ms? Bolesti zadny,ale ted jsem byla na wc a papir plnej pruhlednyho hlenu...dle kalen.bych mela mit plodny tyden az od soboty.. :-\

andreaandrejka
8. čer 2016

@ms.neomagic Je to možné. Já mívala 6DC , i 26DC. Na kalendář nekoukej, každé tělo je jiné.

ms.neomagic
8. čer 2016

@andreaandrejka ja prave posl.dobou nekoukam do kalend.vubec,protoze mi blazni telo,min.mesic ms po 28dnech,ale jen dva dny a ted po 24 dnech a taky tak 2,5dne...takze se nemuzu dopocitat niceho :-\ no rano jsme meli sex,ale to jsem jeste hlen nemela,az ted...a ted takova jeste blba otazka na muj vek...vzdy po sexu jdu curat,a tudiz sperma vycikam,je sance,ze vubec ve me nejaky zustava?

andreaandrejka
8. čer 2016

@ms.neomagic To že jdeš po sexu na wc je úplně jedno, pokud se spermie v tobě mají udržet, tak se udrží i tak.

ms.neomagic
8. čer 2016

@andreaandrejka dekuju...tak uvidime co z toho bude...jeste me napadlo..beru ted penicilin,nemuze ten hlen byt taky z neho?

gariena
8. čer 2016

@ms.neomagic nemusí to být ovu hlen, pokud si měla ráno sex, tak to je zkapalněné sperma. Někde jsem to četla a je pravda, že občas to zpozoruju i na sobě, že ovu určitě nemám a hlen vypadá přesně jak ovu.

andreaandrejka
8. čer 2016

@ms.neomagic Určitě ano. Ale jestli ti můžu poradit, neřeš to, dej tomu volný průběh a uvidíš, že se zadaří 🙂

majaaa82
8. čer 2016

Ahoj holky, omlouvám se, že píšu sem do té diskuze, můj dotaz se týká (téměř) porodu, ale jak koukám tady to žije a jinde moc ne. Chtěla jsem se zeptat zkušených, jak vypadá hlenová zátka. Odpusťte, že budu možná "nechutná", ale nemám se moc koho optat. Dnes jsem našla v kaťatech hromadu hlenu, spíš hustší, ale bílý, bez krve (zápachu...). Připomínalo to třeba poslední fázi rýmy... je to ono, nebo šlo jen o klasický těhotenský výtok? Ten trochu mám, ale nikdy v takovém množství. Kromě toho mě celý den píchá v pravém podbřišku, jako by mi někdo jel jehlou do břicha, ale hned to zas přestane (vyloženě pár vteřin). Termín porodu mám za 14. dní, ale už se prý otevírám.. tak nevím, co si o tom mám myslet... moc děkuju za rady a ještě jednou pardon za dotaz mimo téma.

andreaandrejka
8. čer 2016

@majaaa82 Hlenová zátka bývá rosolovitá, ale nemusí. Někdy z krví, někdy bez. No, je to individuální. Ale myslím, že bys to poznala. Uvidíš, jestli se něco bude dít nebo ne.

majaaa82
8. čer 2016

@andreaandrejka No, rosolovité to bylo... a množství, no... jak když si dáš do ruky šamponu, když si meješ vlasy (sry, jiný přirovnání množství mě teď rychle nenapadlo). Ale bylo to čiré... jsem celkem zmatená.

andreaandrejka
8. čer 2016

@majaaa82 Tak to by mohla být. 🙂

majaaa82
8. čer 2016

@andreaandrejka Resp. bílé, bez krve. No, tak já se nechám překvapit, stejně to asi moc neovlivním, prcek přijde na svět, kdy uzná za vhodné sám 🙂 Moc díky a přeju ať ti pěkně roste bříško 🙂

andreaandrejka
8. čer 2016

@majaaa82 Děkuji 🙂 Hlavně at jste oba v pořádku 🙂

misula29
8. čer 2016

@majaaa82 hlenová zátka je prostě hlen 🙂 neměla jsem tam přímo krev ,ale bylo to narůžovělý.U prvního jsem ani nevěděla,že něco takovýho existuje🙂 Na jednu stranu zlatý časy bez netu a zbytečnýho študování 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru