Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

ivatko0406
10. čer 2016

@milluska pry ty slabsi carky mohou oznacovat ovulaci. K te bych se mela priblizovat - teoreticky. Mivam ji asi 10.den cyklu, bezpecne poznam podle ostreho bodani u vajecniku. A dnes jsem podle te "slabe ms" devaty den. Tak jsrm zmatena co mi to tedy ta carka ukazuje. Jestli HCG nebo ovulaci.

ivatko0406
10. čer 2016

@marrouc myslis? Kdybys tak mela pravdu! Zda se mi ta carka hodne zretelna.....no pokusim se vytrvat aspon do rana a zkusim druhy test. V krabicce byly dva 🙂

verus1986
10. čer 2016

@ivatko0406 Ahoj mě BENU testy dělaly taky takové čárky a těhotná jsem NEBYLA a nebylo to ani biochemické, což samozřejmě nemusí být tvůj případ. Testy DR. Max negativní. Ale nejhorší pak je to zklamání. Byla jsem si i stěžovat v BENU lékárně a paní lékarnice mi řekla, že nejsem jediná, ale že s tím bohužel nic neudělají. Opravdu jak bylo již na MK několikrát zmiňováno, tak bych být Tebou koupila Dr. Maxe. 😉

elis86
10. čer 2016

Holky 11.den po 3.inseminaci...uz jsem to chtela vyhodit,ale pak se objevil duch (iphone to lip nevyfoti). Prsa me boli jako vzdy,ale duch nikdy nebyl.co myslite?

ivatko0406
10. čer 2016

@verus1986 ja jsem BENU prave nikdy nemela. Vim, ze duchari mamatesty. Treba opravdu Benu detekuje i ovulaci. Uvidim zitra nebo pozdeji, jestli je nejaka zmena a kdyz to zustane u ducha, nebudu to resit. Kdyz zesili, tak zesili.

ivatko0406
10. čer 2016

@verus1986 a nejaky konkretni dr.max ? Maji tam i mamatesty, tak co konkretne ma byt ten test dr.max?

andreaandrejka
10. čer 2016

@sara1990 Jj už jako 6 týden 🙂

sara1990
10. čer 2016

@andreaandrejka Ahaa tak to děkuji za info🙂)takže jak půjdu na kontrolu budu 6+1takze sedmý týden ano?🙂

andreaandrejka
10. čer 2016

@sara1990 Jo, to budeš podle MS. Ale dr. ti sám řekne kolik jsi podle UZ. Můžeš být klidně mín, nebo víc . Ten termín podle UZ je přesnější a podle toho se to bere 🙂

verus1986
10. čer 2016

@ivatko0406 Jsou to těhotěnské testy z lékarny Dr. Max a jmenují se Lady Max test 2v1. A nikde jinde je neseženeš jen v lékárně Dr. Max. Přidávám odkaz, aby jsi věděla jak vypadá: https://www.drmax.cz/dr-max-lady-max-test-2v1 , každopádně přeji, aby tvůj BENU falešný nebyl 🙂

pandabox
10. čer 2016

@elis86 ja tam něco Vidim..ale je to mamatest...ten nebývá nejspolehlivější..co třeba dr. Max anebo clearbule ?

elis86
10. čer 2016

@pandabox hele testuji tím už rok a nikdy tam duch nebyl,takže tomu věřím. zítra zkusím Clearblue.

sara1990
10. čer 2016

@andreaandrejka aha jasně super tak dekuji 🙂uvidíme sama jsem zvědavá🙂

ivatko0406
10. čer 2016

@verus1986 diky. Asi spis bude falesny 🙂. Nevadi. Jen me zarazilo, jak silnej duch tam vylezl.

milkywei
10. čer 2016

Byla jsem zvědavá jak dlouho 😀 , proto jsem si koupila ještě digitest. K dr. jdu ve středu, tak snad to bude v pohodě.

petik607
10. čer 2016

@clea89 No sílí ti krásně 🙂 Já si myslím, že tam něco uvidí 🙂 tak mi pak musíš dát vědět, jak ti to dopadlo. Jinak já nakupuju oblečky od maminek přes fb, jinak by se to nevyplatilo. Ty miminka rychle rostou. Jinak nakupuji ještě v obchodě Pepco. Myslím, jestli bydlíš ve větším městě, tak by tam ten obchod měl být.. 🙂 Mají tam krásné věci a hlavně ty ceny... 🙂

pandabox
10. čer 2016

@elis86 držím palečky🙂)

nunik
10. čer 2016

Ahoj dnes 13DPO modrý test značka Max i ovulační zelený.Co myslíte?

ivatko0406
10. čer 2016

@nunik max pry duchy nedela, tak by to mohlo byt nadejne 🙂

ivatko0406
10. čer 2016

Tak jsem dneska zkusila druhy benu test z krabicky. Jednoznacne a bez nejmensich pochybnosti je po uplynuti limitu negativni. Ani naznak carky. Vcerejsi je pres noc jeste silneji videt - povazuji ho za falesne pozitivni. Benu testy tedy za me nekupovat!

nunik
10. čer 2016

@ivatko0406 děkuji za odpověď,teď jsem zkusila jinou značku testů 🙂

ivatko0406
10. čer 2016

@nunik no carka no 🙂. Drzim vsechny palce co mam at jen sili!

verus1986
10. čer 2016

@nunik Tak to je nádhera 🙂 Přeji ať sílí a vše je v pořádku 🙂

yukonek
10. čer 2016

Ahoj holky mam k prodeji 29 sacku Nosifol forte kdybyste mely nektera zajem, zaslu postou. Kdyztak za 380 Kc i s postovnym.

nunik
10. čer 2016

Děkuji holky,snad to bude v pořádku 🙂

mignona
10. čer 2016

Ahoj holky, potřebuji další oči, aby mrkly na test 🙂 , jsem teprve asi 10DPO, 24DC, cca 3-4dny před MS. Vidím ducha, v reálu ještě asi trochu víc než na fotce. Myslíte, že by se z toho mohlo vyklubat? 🙂 Děkuju 🙂

milluska
10. čer 2016

@ivatko0406 počkaj tehu test naznačuje ovu? Tak to som asi na.hlavu, bo ako môže hcg súvisieť s LH? Ešte ovu ako tehi test pochopím, ale naopak asi ťažko...
Inak ja dnes skúsila Dr max test ranný a negat, no nedalo mi to a kúpila som opäť mamatesty a teraz z poob moču nabehla čiarka hádam do 10s, taká slabšia ale je... Tak nechápem... Skusom ešte zajtra z ranného... Ale aby mi už toľko dní ukazovalo falošné pozit a čiarka ešte aj silnela??

milluska
10. čer 2016

@mignona vidím ju tam 😵 Tíško gratulujem 🙂

nunik
10. čer 2016

@mignona já ji teda vidím 🙂

mignona
10. čer 2016

@milluska a @nunik děkuju, holky 🙂 znáte to, člověk na to kouká, že ani už neví, co vidí 🙂) tak držím pěsti a Vám taky!!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru