Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

baskervile
30. čer 2016

@ms.neomagic To už je moc pěkná čárka 🙂

ms.neomagic
30. čer 2016

Holky k tem slabe pozit.testum..dle jedne dr.,tak zadnej test neni slabe pozitivni,bud je pozitivni nebo negativni,na sile carky nezalezi 😉

ms.neomagic
30. čer 2016

@baskervile vid 🙂 nebuj budes mit taky 😉

ms.neomagic
30. čer 2016

@ivatko0406 uz jsi to rekla doma?

kastanek87
30. čer 2016

@ms.neomagic no paráda 🙂 !!! Kdy jdeš k doktorovi? Respektive kolikátý den jsi?

monikavitezslav
30. čer 2016

@ms.neomagic silena hadka kvuli blbosti. Vcera od vecere zbyl hrnec omacky tak ji rikam ze se dnes k obedu nic varit nebude a doji se to co zbylo aby se to nevyhazovala. A takova vlna hadek holky to ste nwvideli. Muzskej nastesti spi po nocni ale ona mi fakt nepridava.

ms.neomagic
30. čer 2016

@kastanek87 k dr jdu nekdy po 10.7,do ty doby ma dovcu..nemuzu rict presne kolik jsem po..ale dneska bych mela 1den ms pri 28lut.fazi... 🙂

ms.neomagic
30. čer 2016

@monikavitezslav a vi jako co te potkalo? posli ji do pr....,at te necha zit...mas toho sama dost.

monikavitezslav
30. čer 2016

@ivatko0406 skoda mluvit. Hadky na dennim poradku fakt uz potrebuju do prace.

monikavitezslav
30. čer 2016

@ms.neomagic vi vzdyt bydli snama ona tvrdi ze tj dobre zw by jsme treti nedali.zw se neumim ppstarat o tyhle dve natoz treti atd.

ms.neomagic
30. čer 2016

@monikavitezslav holka ja te obdivuju..pri me uz by mela nuz v zadech...a to te nepodpori ani manzel? ty jooo a o to vic ti preju,aby se vam to treti jeste zadarilo,abys ji vytrela zrak,babizne..

monikavitezslav
30. čer 2016

@ms.neomagic manzel se snazi byt nestranej. Nema rad hadky. Ale qbych stala u pracky a cekala az dopere to teda nebudu. Trapi me to jeji chovani ale uz nevim co stim

1nelinka
30. čer 2016

@ivatko0406 no tak uvidime memu manzelovi by se tato teoria urcite libila..🙂 protoze mi dalnice vyskocili prakticky ze dne na den..🙂 tak uvidime jestli to bude chlapecek..🙂

1nelinka
30. čer 2016

@ms.neomagic super vypada to dobre..🙂 gratuluju

ms.neomagic
30. čer 2016

@1nelinka dekujuuu 🙂

sarinka0411
30. čer 2016

@ivatko0406 Myslím, že řešit teď MS nemá cenu když si dá stejně pauzu a to je to hlavní ne ... 🙂

bunemunka
30. čer 2016

Ahoj,co myslíte? Modrý včera ráno, fialový dnes. Včera očekávaná MS.

sarinka0411
30. čer 2016

@bunemunka Je to tam za pár dní zkus znovu a uvidíš ty čáry jaký tam budou 🙂

ka6ka
30. čer 2016

@bunemunka Já mám mít MS za 2 dny a čárečku mám taky takovou slabounkou. Držím palce!!! 😉

27tery
30. čer 2016

Ahoj holky mám strašně strach měla jsem jít na kontrolu až 13.7 a dneska mi volala sestřička že .am přijít už v pondělí jak prospiva gravitivita včera mi brali kref asi je to nízké ale nic jinyho mi neřekla mám hrozně strach že budu muset zase na potrat 😞

zuzinka6
30. čer 2016

@27tery nevííš, třeba se jim jenom uvolnilo místo🙂

pandabox
30. čer 2016

@27tery jeje, to jsou strasaci...tak tam zavolej a optej se?? na hodnotu HCG, myslim..

pandabox
30. čer 2016

@27tery nebo je treba vysoke a budou to dvojcata🙂 tohle jsou spekulace🙂 zkus si aspon trochu uzit vikend..🙂

27tery
30. čer 2016

@pandabox to jsem.se ptala ale nic mi nerekla fakt se moc bojím už bych to asi nedala 😞

27tery
30. čer 2016

@pandabox budu se snažit dostala jsem utrogesten tak snad to bude v pořádku už jsem.stoho fakt na prášky 😞

27tery
30. čer 2016

@pandabox no ty jsem čekala.minuli rok a nakonec to dopadlo revizi začla jsem pěkně kr acet ale je pravda že mi vůbec pak neboleli prsa žádný příznaky a.tet mě pěkně bolej a i na zvracení mi je ty jo se fakt z laznim moc se vám omlouvám ze tu moc plasim holky

ms.neomagic
30. čer 2016

@27tery nebuj,bude to dobry..zvou te driv prave kvuli tomu ze jsi potratila,budou te vic hlidat..bud v klidu 🙂

alicie_k
30. čer 2016

@ms.neomagic Mě ty čárky prostě matou, sice nešpiním, před chvílí jsem v práci zas málem hodila šavli (a to jsem prosím ještě nic nejedla, poučila jsem se ze včerejška). Zítra měla MS dojít, tak zítra zkusím zase Mamatest do proudu, jestli sílí aspoň ten 😒

27tery
30. čer 2016

@ms.neomagic včera jsem tam právě byla a brali mi i krev a měla jsem přijít až ta deset dni ale bylo hCG nízké ale to mi neřekla jen že mám přijít už v pondělí jak se gravitivita vyvíjí včera jsem byla 5+6 a byl tam jen plodovi vak takhle často jsem chodila minuli rok a stejnak jsem pak začala krvácet a z končilo to revizi já už fakt nevím 😞

pandabox
30. čer 2016

@27tery spis se snaz ukldnit, zadna kontorla u lekare neovlivni jestli se mimco podari ci ne...na to, aby tam dr. neco videl je stejne jeste dost brzy.
Ja tyhle casty navstevy u dr. nemam rada, akorat stresuji nic jineho.
Pokud to mimco chce dat, tak to da...vubec se ted netrap tim, ze te chteji videt drive...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru