Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

lulinenka16
5. zář 2016

@simi1510 to mě moc mrzí :(.

terezkappp
5. zář 2016

@simi1510 O tom nepochybuj, že se k nám přidáš!

inezcb
5. zář 2016

@simi1510 to je mi líto, drž se

inezcb
5. zář 2016

@lulinenka16 no to mi povídej, letos je ten rok hrozný, tak snad 🙂 musíme věřit

simi1510
5. zář 2016

Díky holky, snad za pár měsíců... dle doktora mám pak počkat 3 cykly, ale nevím no ... buď se to stane nebo ne, na hormony veškeré už kašlu... a blbé je že mi to nejspíš způsobil utrogestan ☹

lulinenka16
5. zář 2016

@inezcb no já ho mám fakt katastrofální od března 😒

lulinenka16
5. zář 2016

@simi1510 budu držet pěsti ať to dobře dopadne a co nejdřív se zadaří

ssaskiaa
5. zář 2016

@dyslovka nedělej si z toho vůbec srandu 😀

laura1972
5. zář 2016

@simi1510 taky me to moc mrzí ☹ utrogedtan? Ten by mel být snad na podporu těhu, ne působit opačně 😳

simi1510
5. zář 2016

@laura1972 jenže pokud to měl být na začátku spontánní potrat, a doktorak co mi dala utrogestan na "podporu", tak to může působit takto, bohužel ☹

a já, která navíc byla vždy proti hormonům... jsem té doktorce věřila a brala to ... ☹ mohlo to třeba být za mnou v klidu a pochopila bych to lépe než to, co se děje teď ☹

A ačkoliv s tou myšlenkou žiji už týden, tak je to stále pro mě šílené, nepochopitelné a navíc té revize se bojím jak čert kříže ☹

Do toho kolem mě jak naschvál všem všechno vychází, všichni mají děti narozené, nebo čekají.... ☹ tak si přijdu nešťastně momentálně ☹

lulinenka16
5. zář 2016

@simi1510 ☹ vážně mě to moc mrzí. teď sem se začala bát 😒

dyslovka
5. zář 2016

@ssaskiaa : proc ne? 😀 nevadilo by ti to, ne? 😀

simi1510
5. zář 2016

@lulinenka16 určitě se to podaří! Jen člověk je po celou dobu neschopný to ovlivnit ☹

lulinenka16
5. zář 2016

@simi1510 bohužel to opravdu nejde ovlivnit 😒

laura1972
5. zář 2016

@simi1510 bude líp, uvidis 🍀poslala jsem ti srdíčko , tak snad ti přinese štěstí 💗

simi1510
5. zář 2016

@laura1972 děkuju moc, ať jste v pořádku aspoň vy v pátek!

inezcb
5. zář 2016

@simi1510 kočko dočkáš se uvidíš, teď se dáš do kupy a bude to dobré. Buď silná. Sama vím jaký je to pocit, ale miminko pak přijde ani nebudeš vědět jak 🙂

ssaskiaa
5. zář 2016

@dyslovka ja to chci postupne at si to uziju dvakrat 😀

simi1510
5. zář 2016

@inezcb děkuju moc! a já vím, že zase někdy bude lépe,... jen tento rok se nějak moc nedaří ☹

laura1972
5. zář 2016

Dëkuju moc ☺a tobě moc přeji, ať se taky co nejdříve dockas svojeho mimča 🙂 Moc držím palecky a přeji ti hodně moc štěstí 🍀 Proč by ses nemohla k nám zpátky přidat? Patřís sem a od toho jsme tady abychom se navzájem podporoval 🙂 🙂

dyslovka
5. zář 2016

@ssaskiaa : tak 2x2 😀 a je to 😀

ssaskiaa
5. zář 2016

@dyslovka jdes do toho semnou? 😀

dyslovka
5. zář 2016

@ssaskiaa : klidne 😀 a kdyz toho budeme mit porad malo, tak si otevreme jesle 😀

ssaskiaa
5. zář 2016

@dyslovka dobre prestehujem se nekam na venkov a otevreme si skolku! 😀

kaccka89
5. zář 2016

Ahoj, holky sem tu nova. Uz tyden mam zpozdeni a tady davam fotku, posledni je ze vcera z rana, ale dnes na ultrazvuku jeste tnebylo nic videt, co myslite??

lenulinka10
5. zář 2016

@kaccka89 sili,ale pro jistotu bych zkusila jiny nez mamatest 🙂 ale potichounku gratuluji 😉

kaccka89
5. zář 2016

Dekuji, jeste jsem zkousela jako prvni baby top test a tam taky byla slabsi carka, ale teda zkusim pro jistotu jeste jinou znacku. Snad to vyjde, dekuju 🙂

lenulinka10
5. zář 2016

@kaccka89 vyjde to urco 😉 ale na jinem ti to muze ukazat jeste silnejsi 😉 drzim palecky 😉

kaccka89
5. zář 2016

@lenulinka10 to je pravda, dekuji 🙂

baskervile
5. zář 2016

@simi1510 Je mi to líto,taky mám za sebou revizi v únoru,takže úplně vím jak ti je ☹ Toho zákroku se neboj,není to nic hrozného,pak jen bolí břicho jako při silnější MS.Horší je ta psychika,pořád jsem přemýšlela proč ☹ Nám doporučili dodržet šestinedělí a protože to byl druhý potrat,tak jsme oběhávali nějaká vyšetření-nějak to docela uteklo.No,sice se nám od té doby ještě nezadařilo,ale doufám,že se mimís konečně uchytí a bude se držet.Držím palce 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru