Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

melanka13
20. bře 2014

@petule89 dakujem skusim

karmela
20. bře 2014

@melanka13 no nieco sa mi tam marí ale neviem s presnosťou vyjadrit ci je tam duch ci uz slaba ciarka .A s telefónom nevies zaostrit? Skús urobit viac fotiek a vyber tu najlepšiu a hod ju sem 😉

melanka13
20. bře 2014

@karmela on to vazne neodfoti lepsie...uz som to skusala aj velkost prestavit nepomohlo....no skusila som 25-ovy test a tam ani naznak :( dakujem este to skusim pofotit no az zajtra bo pri tomto svetle to uz vobec nepojde 🙂

karmela
20. bře 2014

@melanka13 moja 25 ti nemusí ukázať nic ak si mala na 10 kovom slabú čiarku.Skus pozajtra rano testnut ak bude ciarka o trosku silnejšia tak to bude tehu 😉 držím palce

karmela
20. bře 2014

@melanka13 a Kupuj si na začiatok 10 citlivosť testu 25 ti ukaze nieco v den očakávanej ms alebo po meškaní

zvolsiinylogin
20. bře 2014

@kristinka28 ahoj.test zosilnel?

melanka13
20. bře 2014

@karmela dakujem.ja som nevedela aky to je na vrchu nemal nic napisane tak som si myslela ze 10-ovy...skusim odfotim snad to bude vidno aj bez zaostrenia 🙂

kristinka28
20. bře 2014

@zvolsiinylogin nie nezosilnel...na jednom nic a na druhom slaby dusik ☹ ,tak asi to nebude tehu co uz

melanka13
21. bře 2014

@karmela ahoj skuzala som dnes...kupujem tehu test a tam ovulacny no uz vytesena ze dve ciarky a nakoniec ze to je ovu...ja ovu nemam..nevadi tak som kupila druhy tehu...co povies? Das do negativu..

melanka13
21. bře 2014

@petule89 ahoj..skusila som dnes..kupila tehot.test no v nom ovu a ja nevedela nepoznam to a dve ciarky...no potom ze kocky to je ovu kupila tehu a takto dopadol dalo som foto s ovu..neviem..ovu nemam ale...

petule89
21. bře 2014

@melanka13 dělala jsi testík z raní moči? Já tam dneska nic nevidím ☹ Promiň...Možná je to jen špatné foto.Já měla 3.den zmeškané MS takový testík (foceno v 6h ráno při umělém světle 😀 ) Každopádně nevěs hlavu!!!
Kdysi mi kartářka řekla,že mimi nechce k vystresovaným maminkám a že se nejdřív musím uklidnit já,abych pak mohla v klidu nechat vyrůst nový život v sobě 🙂

petule89
21. bře 2014

@melanka13 našla jsem na toto téma ještě tuhle diskuzi,tak se na ní taky mrkni a rozhodně nevěs hlavu! DRŽÍM TI PĚSTIČKY!!

http://www.emimino.cz/diskuse/muze-ovulacni-tes...

melanka13
21. bře 2014

@petule89 ty mas ale krasnu druhu ciarocku..drzin palce

melanka13
21. bře 2014

@petule89 dakujem ten ovu je slaby no tehu ja to vidim ale naozaj veelmi slabunko..uvidime skusim o par dn teraz som si vsimla ze ty uz tehulkujes..prajem ti krasne a bezproblemove tehotenstvoi

melanka13
21. bře 2014

@petule89 inak kukla som si to..tak ividim

petule89
21. bře 2014

@melanka13 také ti to vyjde,uvidíš 😉 Hlavně mysli i na něco jiného a ne jen na mimi. 😉 Vím,že se mi to lehko řekne,ale zkus to! 😉
Děkuji,určitě to bude v pohodě 🙂 Jen už teď cítím,jak se roztahuje pánev :-/ A opravdu není o co stát ☹ Naštěstí se mi vyhnuly nevolnosti (ufff!!).
Držím pěstičky! Až zopakuješ testík,tak pošli fotečku 😉 Kdy jsi měla dostat MS?

framboise
22. bře 2014

Holky co myslíte? test mojí kamarádky, 1 den před očekávanou MS, odpoledne.

darina90
22. bře 2014

@framboise krasne // myslim ze mozme gratulovat 🙂

dada87
22. bře 2014

@melanka13 aj ja som mala ovu v dvoch pepinach co tam porobily koli tomu som sla do mesta 20 km a tam ovu pepina su volake domiesane

melanka13
22. bře 2014

@dada87 joj vsak ja som bola taka vytocena.ovu som si nikdy nerobila to by ma nenapadlo ze je to ovu.a ja uz batesena ze // ciarky...

melanka13
22. bře 2014

@petule89
@petule89 ja som msmala lenze velmi divnu a ako skoncila tak mi je tak divne..proste nie som to ja

dada87
22. bře 2014

@melanka13 aj ja 2 ciarky jak hrom to znamena ze je riadna ovulka nie ani ja som si nikdy nerobila ovu treba to vyuzit 😀 😀 😀 😀

petule89
22. bře 2014

@melanka13 vím,že spousta holek to má tak,že jsou těhotné a ještě menstruují...Můj případ to není,tak neumím posoudit,jak by "ms měla vypadat" ☹ Aby ti nebylo jen špatně buď z nervů nebo že sis to vsugerovala. Myslím,že kdybys byla těhu a měla ms,tak už bys měla // zřetelné na testíku. ☹

melanka13
22. bře 2014

@petule89 ved toto bo nechapem. Mna aj stale boli podbrusko a celkovo mi nebi fajn. Ucidim xo mi dr povie bo idem na precentivku na konci mesiaca a uz to neriesim 🙂

melanka13
22. bře 2014

@dada87 no treba a si tehu ci? Bo ja ovulku nemam a ako mi to vyslo...

janiczka
22. bře 2014

Ahoj holky! Treba s tim mate nekdo zkusenost. Mam tyden zpozdeni, ovulace se mi posunula o tyden. Dnes rano jsem po par minutach objevila tohle, jenze to taky po cca ctvrt hodine zmizelo :( mam cekat nebo zajin na gyn.? Nechci plasit, aby si doktorka neklepala na celo :D dekuji 🙂

luciebx
22. bře 2014

@janiczka tohle bych povazovala za spatny test... urcite negativni.. ta druha carka je uplne mimo misu
zkus testovat rano znovu... s jinym testem..

janiczka
22. bře 2014

Skoda ze sem fotila brzo rano jeste po tme. Je to jak rozmazany..Zitra zkusim znovu to je jasne. 🙂

themazda
22. bře 2014

Ahojte, prepáčte, že nepíšem k tém ale chcela by som vám poproosiť o pomoc k Diplomovej práci. Prosím vyplnte mi dotazník a zieľajte tento link:

https://docs.google.com/forms/d/1A5WGNcwEvT_uWD...

janiczka
22. bře 2014

Taky ho povazuju za negativni protoze "carka" necarka zmizela

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru