Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

apollonka
10. čer 2014

@sofiebar záleží kdy si měla ovulaci hodně holcinam před ms neukaze nic..zkus testovat o dva dny později 🙂 přeju hodne štěstí 🙂 a dvě čárky samozřejmě 🙂

sofiebar
10. čer 2014

@apollonka Ovulku jsem měla podle testu 29.5,tak uvidím
,ještě počkám.Bude to naše třetí a ani u jednoho z předchozích jsem nic takového neřešila.Ovšem 3.1.2014 jsem byla na potratu,tak si teď vše hlídám 🙂 ach joo

lleennaa
10. čer 2014

@apollonka
@artee01
Díky moc holky 🙂 To je pravda, že už to neukecám 😀

apollonka
10. čer 2014

@sofiebar tak to zkus ještě zítra ráno..mě silila čárka denně a ne obden i když obden tobylo vyraznejsi 🙂 já čekám čtvrté a řeším mnohem víc vše než v předešlém těhotenství..je to tím asi že už sem zas starší než při posledním tehu 🙂 ale třetí byl neplánované a zjistila sem to v 16 tt dle pohybu já kojila prostřední dcerku takže sem neměla mrchu 🙂

rovnanova
10. čer 2014

ahojte, dnes som robila test ale asi negatívne :/

krokkyna
10. čer 2014

@rovnanova já tam nic nevidím,možná by to chtělo lepší fotku

sarkad2856
11. čer 2014

@rovnanova Taky nic nevidím zkus hodit s bleskem a přes den a udělat za 2 dny 😉

zuzca888
11. čer 2014

ahoj holky, mam takovy hloupy dotaz. Nevite nahodou, jaka je sila carky v pomeru vyse hodnoty HCG? Kdyz je test citlivy na 10 jednotek, mela by byt pri hodnote nad 10 carka stejne silna jako kontrolni? 😖

nolies
11. čer 2014

@zuzca888 Ahojky, myslím si, že u těhu testů to tak není. Jde hlavně o to, aby tam druhá čárka byla a postupně byla i na vyšších testech (25 nebo 50). Měla jsem citlivost 25 a čárka byla světlejší a z krve už jsem měla přes 700 jednotek. 🙂

rovnanova
11. čer 2014

skusila som dať lepsiu fotku, no neviem či na nej niečo vidno .ale na teste sa mi zdá ze troska druha ciarka je,, ale mozno uz len dvojmo vidím

rovnanova
11. čer 2014
kacaba85
11. čer 2014

@rovnanova zdá se mi čistě bílý, zkus to za pár dnů, třeba je ještě brzo

eldrag
11. čer 2014

@rovnanova ja tam maleho dušika vidim 😖

pisisvori
11. čer 2014

@zuzca888 když je test 10 tak čárka na testu s citlivostí 10 bude slabý duch...slabá čárka tam bude až při hcg ve stovkách. Ale těhotná jsi i když je hcg 10🙂

pisisvori
11. čer 2014

@rovnanova bohužel myslím, že tam nic není☹

radusik
12. čer 2014

Ahojky holky! Chci se zeptat,je mozne,abych mela opakovane slabe pozitivni testy a nebyla tehotna? Nyni nemam gyndare,proto to resim testama z lekarny! Myslite si,ze je negativni nebo pozitivni?

megy
12. čer 2014

@radusik já po pravdě nic nevídím, opakovaně pozitivní je myšleno jak?? že je čárka růžová - dobře viditelná? nebo až po zaschnutí?? po zaschnutí často vylézá drážka a často se stává, že to žena bere pozitivně, ale je to omyl

megy
12. čer 2014

@zuzca888 s tou hodnotou hcg - já při prvním těhu měla z krve 33jednotek HCG a test s citlivostí 10 byl slabý duch - do moče se HCG dostává později, než je v krvi. u druhého jsem z krve měla 51 jednotek a na testu růžová čárka, ale ne stejná jako kontrolní - citlivost 25 - mám to v albu 🙂

radusik
12. čer 2014

Zkusim poslat jeste jednu

radusik
12. čer 2014

@megy Je to focený mobilem a moc to tady vidět není. Ta čárka je světlounká a je tam, i když je to mokré.

marca22
12. čer 2014

Řekla bych že to je negativní. Světlounkou čárku jsem taky měla mockrát,ale těhotná sem nebyla,když jsem těhotná byla opravdu ta druhá čárka byla ze začátku světlá,ale byla vidět pouhým okem i na foto.

asus
12. čer 2014

@radusik taky tam nic nevidim ☹ zkus uprav.ve fotošopu 😉

radusik
12. čer 2014
radusik
12. čer 2014

Posílám to holky přes mobil, ale fakt to vidět tady moc není, upravit to neumím, no počkám, ale děkuji Vám za názory!!!! 😉

holubice.petra
12. čer 2014

@radusik slaby dusik tam je 😉 uvidos za dva dny jestli bede silnejsi 🙂

asus
12. čer 2014

@radusik ja ti to upravim tedy zda ti to nevadi 😉 a hodim ti to sem 😉

radusik
12. čer 2014

To jsi hodná, děkuji! Teď si tu připadám jako když vidím to, co není....☹ , když se podívám na test, tak vidím druhou slaboučkou čárku a tady to není ani vidět.... ☹. Ale třeba je to opravdu takhle negativní a pozitivní to je, až když je tam čárka stejná jako ta kontrolní!!!

artee01
12. čer 2014

@radusik Nikde nic nevidim ☹

asus
12. čer 2014

upravenej testik @radusik je to vazně hodně špatně vidět chtělo by to na upravu lepši fotku

asus
12. čer 2014

testik @radusik vzala sem o ptaro vejš tvuj testik a hodně zatmavovala něco vidět je

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru