Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

nicolnik
27. zář 2016

@anicka1211 přidávám upravenou fotku lehce. Za mě, ten stín je moc daleko od kontrolní čárky a není tam náznak barvy.

kstablova
27. zář 2016

@anicka1211 také si myslím, že to není duch.

lucky22
27. zář 2016

Tyhle testy maji carky trosku dal od sebe, ale je pravda ze ma divnou barvicku...

tahejhula
27. zář 2016

@anicka1211 Proste testuj znovu za dva tri dny. Muj prvni test, no u nej nebylo mozne druhou carku vubec vyfotit. Vzdalenost to spravnou.

europa00
27. zář 2016

@anicka1211 ahoj já jsem to tak měla taky..po "tulení" ale problém byl v hormonech proto se mimi neudrželo..ze exu samotného nepotratíš pokud je vše jak ma byt...pokud jsi po takovem potratu muzes mit jeste blby estrogen a proto se mimi neudrží..být tebou tohle těhu jsem na duphastonu...když más podezdření že seš raději bych brala hormony abyh se dalšímu potratu vyhla..upřímně na testu nic vidět nejde...v době očekáváne menzes by měl být duch hodně vidítelný pokud más ovulaci s půlce cyklu...běž k doktorovi a zeptej se ho na ty hormony...já kvůli nízkemu progesteronu po potratu přišla o druhý uplně zdravy plod...tk bacha

kstablova
27. zář 2016

Ahoj ženy, tak dnes to tady trochu zaspamuju fotkama 😀. Takže z první ranní moči test pepino negativní a teď odpoledne 16h ovulační a gs mamatest. Vidíte něco?

juliemichal
27. zář 2016

@kstablova mamatest krásný dušík,pepino negativní a ovu test krásně pozitivní.no držím palečky 🙂

kstablova
27. zář 2016

@juliemichal tak z toho už by mohlo něco být...😀

juliemichal
27. zář 2016

@kstablova to ano to by mohlo,moc držím palečky aby krásně sílil 🙂

nicolnik
27. zář 2016

@kstablova vypadá to moc pěkne. Držím palce

kstablova
27. zář 2016

@juliemichal děkuji moc

dzimi
27. zář 2016

@kstablova mamatest krasny ruzovy dusik, ovu krasne pozitivni...drzim palce

juliemichal
27. zář 2016

@kstablova není za co 🙂 🙂

kstablova
27. zář 2016

Každopádně jestli tohleto klapne, tak fakt asi uvěřím tomu, že je to zásluhou fertility blend a gynexu. V tomto cyklu první ovulace po třičtvrtě roce, kdy jsem to začala sledovat a snažit se....

petapal
27. zář 2016

Holky doufám,že se k vám brzo připojím.Začínám špinit takže se na MS těším a začnu hned hormony.injekce čeká mně poslední pokus ivf

tornadolu
27. zář 2016

Ahojky ženy jde týden po vyvolavačce a MS nikde není to divné?

laura1972
27. zář 2016

@tornadolu tak možná jsi tehu 🙂

tornadolu
27. zář 2016

@laura1972 hm to si nemyslím bo nevim ale když ne dávál tu inekci tak jsem těhotná nebila teda nic tam neviděl..

tornadolu
27. zář 2016

@laura1972 byla bych rada co o to 😃 spis šťastná 😂

tornadolu
27. zář 2016

@laura1972 a myslíš ze to šlo otěhotnět přes vyvolavačku?

katyh84
27. zář 2016

@tornadolu tak si zkus udělat těhotenský test třeba si u dr. byla brzy že nic neviděl

tornadolu
27. zář 2016

@katyh84 u doktora jsem byla 20.8.a dal mě vyvolavačku

laura1972
27. zář 2016

@tornadolu vyvolavacka ti buď vyvolá ms nebo podpoří těhotenství. Takhle to píšou a řekne ti to i doktor.🙂

laura1972
27. zář 2016

@tornadolu ono když jsi krátce, tak to nemusí být vidět ani na utz.

tornadolu
27. zář 2016

@katyh84 no byla bych překvapena kdyby se mi tam ukázalo \\ vždy jdyz si dělám test jde zklamaná

tornadolu
27. zář 2016

@laura1972 to jsem nevěděla te i podporii těhotenství já myslela jen ze to je ze Ms na dorazit

tornadolu
27. zář 2016

@laura1972 no krátce jak se to veme MS jde mela cca 27.8.a 20.9.me prohlížel a nic infekce vyvolavačky

laura1972
27. zář 2016

@tornadolu takže jsi ms měla 27.8. ? A ted v září jsi už ms tedy mela mít ?

tornadolu
27. zář 2016

@laura1972 ja jde ještě brala mezi tím utrogestan a když jsem vysadila utrogestan tak Ms nepřišla tak jsem šla k doktorovi a ten me dal vyvolacku a MS stále nikde

tornadolu
27. zář 2016

@laura1972 utrogestan už neberu vůbec vysadila jsem ho přišlo me ze me akorad dělal neplechu..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru