Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

samsara123
6. říj 2016

@pandabox ja jeste nemeskam, nevydrzela jsem to a udelala si test po praci. Pokud nedorazi MS do nedele, tak udelam dalsi testy.

samsara123
6. říj 2016

@pandabox kazdopadne moc dekuji za tvuj zajem 🙂

europa00
6. říj 2016

@petulle1986 NO TO SI SPÍŠE VĚTŠIN HOLEK TAD NEPŘIPOUŠTÍ ŽĚ by třeba k těhu došlo..pokud máš nchráněny sex až více jak 30 % těhotenství odchází s menzes a ty o něm ani nevíš..ale holky ktere se zacínají testovat už 8 den po ovulaci už to zjistí..pak jim prijde menzesa mysli že jim testy dělaly falešné vysledky..ale ony prostě tehotne jakoby byly..no neda se tomu říkat těhotenství...ale víš jak to myslím..proto těhotenské twest jsou super ale pravé tohle je jejich nevyhoda mavají s psychikou..je carka silnejsi slabsi..atd pak jsme tady magor vedle magora..delala jsem to same..jj honba za vytouzeným dítetetm noo dela divy

europa00
6. říj 2016

@alicie_k a ty ses ted tehu jo? no četla jsem vedlejší ucinky toho hormonu a masakr .-) rada bych ho berala minimalne ap ry pri zavedeni do pochvy nemá tak silné ty vedlejsí učinky...tak nevim no...

kstablova
6. říj 2016

@europa00 tohle jsem měla ten cyklus, kdy jsem otěhotněla. Takhle narostla ale byla ještě před ovulaci. No měla na to 21 dní, tak se jí rostlo dobře a dlouho 🙂. Ale ono to opravdu stačí meně. A tvých 7 určitě naroste za tech 5 dni ještě 🙂

hanulka90
6. říj 2016

@lenulinka10 jee tak to je moc dobře. A už bílo i srdíčko? Tak to se máš ja nevím kdy mi daji průkazku 😑

lenulinka10
6. říj 2016

@hanulka90 o srdicku nic nerikal,jen rekl ze je vse v poradku,ze je mimisek pekne zavrtany a ze gratuluje 🙂 me to rekl hned ze mi da priste prukazku,to uz budu 10tt a budou mi delat screening 1.trimestru 🙂

hanulka90
6. říj 2016

@lenulinka10 ty blaho ja už se na to taky těším. Jen se toho screeningu bojím.

alicie_k
6. říj 2016

@europa00 Když se zavádí, tak je to OK, když jsem ho spolkla, tak katastrofa. Ale nemusí to tak být u všech...

lenulinka10
6. říj 2016

@hanulka90 no to ja budu mit zase nervicky :D ale tam jdu rano na 8,tak nebudu mit tolika casu na nervovani 😀

kykyryska
7. říj 2016

Ahoj, já si dnes udělala těhotenský i ovulační test a oba mám pozitivní. Co to znamená? Víte někdo? Moc děkuju.

samsara123
7. říj 2016

@kykyryska tak to jsi krasne tehotna! Moooc gratuluji. 🙂

europa00
7. říj 2016

@kstablova aha takže myslíš že to roste i podle toho jakou na to má dobu jo..no mám cyklus 28 ovu mívam skoro přesně učebnicově...takže ten cas mám kratší..ale pres vikend dam jeste kontryhel a snad se tam ještě par milimetru nasbíra...🙂

europa00
7. říj 2016

HOLKY TAK JSEM Z TĚ SLIZNICE BLÁZENY TEDY...teď čtu na internetu, že normální výška sliznice během Proliferační fáze (5. – 15. den cyklu) je normální výška sliznice 3-4 mm
a během Sekreční fáze (16. – 27. den cyklu) 5-7 mm
proste standart když žena není těhotná..já jsem teprve v té první fázi 11. den cyklu a včera měřila sliznice 7mm a to jste mi tady psali že ještě poroste...a některé tady píšou že měly sliznici 9, 10, 11 mm...jak je to možné...je už to abnormální?...každy tady plaší že když má někdo nízkou sliznici neuchytí se mimi atd..přitom se uchytí i ve vejcovodu, kde žádná sliznice není... už jsem z toho jelen .-)

barusak95
7. říj 2016

@kykyryska gratuluji mamino 🙂

laura1972
7. říj 2016

@kykyryska já to měla takhle taky a byla jsem těhotná. Gratuluji a ať je vše v pořádku 🙂

europa00
7. říj 2016

@alicie_k prosímtě ještě dotaz, teď všude čtu že během ovulace je nárust děložní sliznice AŽ 7mm ...píšou to stylem jako že těch 7 je to max..teda normální maximum asi když máš normální cyklus...kde teda všechny berete ty 10 mm sliznice atd..pokud teda nejsou na nějakých hormonech a nemají to uměle vyhoněné..nebo dlouhé cykly nebo nevim co...jsem ted z toho jelen..

kykyryska
7. říj 2016

Moc děkuju 🙂

europa00
7. říj 2016

@alicie_k prosímtě ještě dotaz, teď všude čtu že během ovulace je nárust děložní sliznice AŽ 7mm ...píšou to stylem jako že těch 7 je to max..teda normální maximum asi když máš normální cyklus...kde teda všechny berete ty 10 mm sliznice atd..pokud teda nejsou na nějakých hormonech a nemají to uměle vyhoněné..nebo dlouhé cykly nebo nevim co...jsem ted z toho jelen..joo a ted ještě píšu že pokud je sliznice nad 12 mm tak že to je taky blbě..použili nějaký nazev..teda u umelého, že by odložili transfer na další cyklus..takže ve své podstate není cím větší tím lepší...takže uf už budu rada i za těch 7-8 nebo kolik mi do ovulky třeba naroste 🙂

monishkam
7. říj 2016

@europa00 je to úplně normalni, 6 mm je minimum i pri ivf, takze zas tak velka neni. Ale je optimalni pro zavrtani rmbrya. A ona uz do ovulace tolik neporoste, jako necekej treba 4 mm. Po ovulaci diky progesteronu se trochu zvysi a zmeni strukturu. A pokud se prcek nezavrta, tak se pri ms zacne odlucovat a vylouci se. Zustane cca 3 mm a jede novej cyklus. Mas vse v norme. Ja mela pri iui 8 mm a jsem 11.tyden.

europa00
7. říj 2016

@monishkam no právě mě zajímá kde všichni berou ty sliznice jestli už to treba nechraničí s endometriozou nebo tak něco..protože čím bolestivejší a silnější menzes tím asi vyssí sliznice byla ne...proto některé holky co skoro nemzes nemaji tak jí maji pak i abnormálně nízkou..já mam menzes normální...jen mi přišlo že tady každy vyšiloval, že pro zavrtani plodu je nejlepší mit treba 10-11 cm...ale ve sve podstate je to blbost podle toho co ctu normálně v odborné literatuře tak pry standart je vyska do 7 mm v ovulaci...pak asi to načechrání když zmení strukturu treba přida nějaky milimetřík...mě to práve vystresovalo že 7 je málo..a přitom není...

kstablova
7. říj 2016

@europa00 Ano, tak mi to mudr vysvětlovala. Takže se nemusíš bát, určitě ještě naroste 🙂

kstablova
7. říj 2016

@europa00 a jak jsem psala, je to hrozně individuální. Je nějaký učebnicový průměr, ale ženská je jná od ženské. Teď samozřejmě spousta žen bere nejrůznější hormony pro podporu otěhotnění, dle mé mudr to má vliv i na toto. Pokud Ti lékař řekl, že u Tebe je to v pořádku, tak bych to asi nehrotila.

alicie_k
7. říj 2016

@europa00 To, co jsem napsala včera, za tím si stojím. Například embryotransfery se dělají obvykle když je sliznice 8 mm a víc a má správnou strukturu. Myslím, že bys to už neměla tak moc řešit, děláš pro to, co můžeš a tímhle sháněním protichůdných informací ze všech různých zdrojů si vůbec nepomůžeš. Držím palce. Otěhotnění nezávisí pouze na sliznici, ale taky psychika je dost důležitá...

europa00
7. říj 2016

@alicie_k 🙂 jj to vim..otehotneí se nebojím ma všechny těhu na první pokus..ale po dvou poslednich blbých zkušenostech se bojím udržení...potrvé nahoda..zamlklé tehu..otěhotněla jsem hned po vysazení vysocehormonalni antikoncepce...a podruhe uz pruser v hormonech po kyretáži nedostatek progesteronu jenže mi nikdo nedal utrogestan a ja potratila geneticky zdravy plod...konečne mám cyklus a hormony v poradku tak veřímže vše dobře dopadne...ale utrogestan si nechám napsar radeji pro jistotu...

marienkah00000
7. říj 2016

Ahoj holky,tak jsem byla na gyde a dr rikal,ze teda matne vidi nejakou tecku pres ultrazvuk ale ze mam teda velilikanskou sliznici tak mam dojit v pondeli na krev mam 10opozdenou ms,tak doufaaaam ♡♡ testy zeda porad pozitivni,ale zadna dalnice zatim.Myslite,ze je jeste brzo?

europa00
7. říj 2016

@tornadolu prosímte proc nejdes k dokrtorovi...jsi tehotna nejsi..už si nepamatuji všechny tvé přispěvky...ale měla jsi tam nějaké duchy ne?

tornadolu
7. říj 2016

@europa00 ahoj nn nemela duchy u doktora jsem byla nedávno.a vše je ok.proste ted se tělo čistí.

kstablova
7. říj 2016

Ahoj dámy, já teď ale opravdu potřebují poradit, co to jako má byt a znamenat. Psala jsem sem a dával fotku tehu testu, že byl clearblue pozitivní (lehce), měla jsem 5 dní zpoždění MS a v párek mu spadla bazapni teplota a dostala jsem MS. No a MS mi skončila ve středu dnes jsem tedy 8DC. Dnes mě občas poboliva podbřišek a tak jsem si jen cvičné udělala ovulační test, který je Teda vyloženě dvě dálnice. To mě překvapilo. Ze by ovulace o týden dřív? No a jak mi to nešlo do hlavy tak jsem si po půlhodině udělala z další moči i těhotenský test. No a je pozitivní. Nejsou to dálnice, ale ani skoro neviditelný duch. Vážně nevím co si o tom mám myslet můžete mi dat tip? Nemyslím že jsem tehu, to už by tam byly dávno dálnice. Jinak k Mudr jsem objedna na 20.10 až 😐😐😐

kstablova
7. říj 2016

Omlouvám se za překlepy, píšu ten román z mobilu.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru