Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

sandynkas
21. bře 2016

To je ten z dneška z Rossmannu..

milujicimamina
21. bře 2016

Blbe mi foti 😀

dddkkk
21. bře 2016

@milujicimamina ... Tak to musí zachvíli přijít! 😉 Kamarádka moje taky čekala 2,5 roku na první a druhé neplánovala a šup bylo ani nevěděla jak... Držím všecky palečky co mám a dalších 100 k tomu, ať se zadaří co nejdříve!!!

milujicimamina
21. bře 2016

@sandynkas malinkatej vidim 🙂

sandynkas
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
milujicimamina
21. bře 2016

@dddkkk dekuji kez by a co u tebe?

milujicimamina
21. bře 2016

@sandynkas jsem asi fakt uz na palici kdyz ho vidim???

sandynkas
21. bře 2016

@milujicimamina Vidíš? Podle mě je to nějaký škrábanec na tom sklíčku! 😀 😀 Já už jinak duchy vidím všude i tam, kde nic není a pošli ten svůj. 🙂

milujicimamina
21. bře 2016

@sandynkas aha tady to vypada jako stinek 🙂

sandynkas
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
milujicimamina
21. bře 2016

@sandynkas uz jsem ho dala

milujicimamina
21. bře 2016

@sandynkas na mojim vidis nebo mam volat chocholku?😀

sandynkas
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
nikyninasi123
21. bře 2016

@sandynkas ja tam vydim toho ducha opravdu jenze to ja mela taky no a prisla MS a o ty doby se citim tak nafoukla k prasknuti okolo bradavek se mi vzornicka uplne zvetsila nemela jsem to tak nikdy jen pri tehotenstvi ale u tviho testu jde to vydet dobre si myslim 🙂

kvakuska
21. bře 2016

@sandynkas bílo si představuju trochu jinak 😎

milujicimamina
21. bře 2016

@sandynkas no a proc ho tam mam?😀

geryy
21. bře 2016

No me totiz trochu poboliva podbrisek a ms mam dostat az za 10 dni

sandynkas
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sandynkas
21. bře 2016

@kvakuska Mrkni se na muj nový příspěvěk, tam je bílo.. 😀

sandynkas
21. bře 2016

@milujicimamina Já doufám, že budeš těhu!! 🙂

dddkkk
21. bře 2016

@sandynkas @milujicimamina ... Tak mě asi taky přeskočilo, protože já ho tam taky vidím 🙂 P.S.: když testuju k oknu lítám taky jako magor :D

sandynkas
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
dddkkk
21. bře 2016

@milujicimamina ... my se snažíme rok, respektive to bude teď rok v dubnu... Ale některý měsíce byly horší na čas, takže sexu bylo málo, nebo jak jsem později zjistila v nevhodnou dobu 🙂, protože mi to každý měsíc vychází nějak jinak ta ovulace ... Tak ještě pořád doufám, že to klapne a nejpozději do léta tam ten mimís bude zahnízděnej... Mám teď jinou práci a víc času,méně klidu, více stresu 🙂 a tak je lovení duchů příjemný relax :D zatím... No a když do léta ne, tak asi řeknu Dr. co se s tím dá dělat a uvidíme, až mě proklepne ...

dddkkk
21. bře 2016

@sandynkas ........ Jojoooooo to znám :D ... úúúplně stejně to mám :D

sandynkas
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
dddkkk
21. bře 2016

@sandynkas Tak toho já bych se asi zrovna nebála... Lepší když víš, kde může být problém a že je to řešitelné... Max. budeš mít pak dvojčátka 😉 Každopádně já tam na těch Tvých fotech taky vidím nějaký náznak ducha ... 🙂 ... Tak se to třeba povede... 😉 ... Já měla prvního v sobotu, byla jsem z toho úplně vyřízená, že to není možný a teď si musím dojít koupit další test, protože to nevydržím do pátku čekat zda dojde MS nebo ne, ale myslím si, že tam bude bílo ...

sandynkas
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
dddkkk
21. bře 2016

@sandynkas tady to vypadá hodně bíle 😒 , ale na té první je nějaký stín... no jo, ale jak jsme psaly... vidíme je všude 🙂 , děkuji I Tobě držím palečky, třeba tam nakonec budou dvě 😉... Já budu testovat asi až ve čtvrtek... MS(ne)očekávám v pátek, tak si dám osobáček a vydržím 🙂 určitě pak dám vědět.

sandynkas
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
nikyninasi123
21. bře 2016

@sandynkas no u me to taky bylo divne 14 dni spozdeni a MS jsem mela jen 4 dny nevim test jsem skousela 16-3 a test negativny ale mam nafoukli bricho a jde mi do sisata cos jsem nikdy nemela prsa se mi o trochulinku zvetsila tak nevim co to je

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru