Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

anit_001
21. únor 2014

@bajana Však už testovat nebudu a ty dva dny vydržím. Ani ještě nejásám, je mi jasné, že to pořád nemusí klapnout. Ale díky 😉

kvakuska
21. únor 2014

@anit_001 jo jo, našla jsem 😀 ... moje půlroční druhá čárka se tady pokouší mlátit mi do klávesnice 😎 ... ale nikomu bych tak dlouhé a náročné čekání nepřála 😝

anit_001
21. únor 2014

@kvakuska Tak to je super, i když si nedokážu představit jak moc náročné to bylo. Taky mám doma malého mlátiče a vytahovače šňůr ze zásuvek 😀
Sestřenka taky několik let nic, prošli si snad všem způsoby umělého oplodnění, nakonec se tedy zadařilo a když bylo malé půl roku, tak zjistila, že je ve 4m přirozeně 😀

danielka1985
21. únor 2014

@anit_001 něco tam je, ale zkus za dva dny 🙂jinak mě si mrcha našla 🙂

jozanemec
21. únor 2014

já myslim že můžu potichu gratulovat

anit_001
21. únor 2014

@danielka1985 jo tak nejdřív pondělí to zkusím, buď dojde ms, nebo si udělám v pondělí nový test. Ale ten podbřišek mě fakt už druhý den dost bolí, přesně jak před ms. Tudíž spíš čekám, že stejně dojde 😒
Hele buď ráda, že došla, než čekat co bude 🙂 aspoň budete moct začít znova 😉

danielka1985
21. únor 2014

@anit_001 ja už na to prdim, začnou mi ted treninky, tak to nechám nahode 🙂

adka0987
21. únor 2014

gratulujem 🙂

anit_001
21. únor 2014

@danielka1985 Jo, tak přesně díky "náhodě" se mi povedlo otěhotnět (můžu snad i říct už 2x) 😀 Já myslím, že to je nejlepší, neřešit, neplánovat... (pokud tedy už žena nemá pocit, že ji tikají hodiny, nebo zkouší dlouho samozřejmě... ). Ale to díky bohu není náš případ 😉

janice_opice
21. únor 2014

@anit_001 ahojjá jí teda vidím-) a řekla bych, že oko na duchy mám vytrénované taky hodně hodně🙂

zabka79
21. únor 2014

@anit_001 za mňa áno 🙂 vidím druhú čiarku, tiež som takú mala 😀

blledulle
26. únor 2014

@andy2110 moc děkuji a tobě také držím palečky

peterek414
26. únor 2014

ahojte dnes som robila test v limite sa ciarka druha objavila aj mm ju videl a po pol hodine uz tam nebola neviem co to znamena ale test zopakujem v piatok ....mali ste taky pripad??????????

00iva00
27. únor 2014

Ahojte...vidite aj vy druhu ciarocku...alebo uz mi nacisto hrabe :(

eviku28
27. únor 2014

Ahojte baby. už 3 dni mi ukazuje test slabučkého ducha. Bolesti podbruška mám už hádam od plodných dní. Momentálne so 26DC. V sobotu je termín ms, ktorá dúfam, že už nedojde 😀. Čo ma však teraz štve je to, že od pondelka som nejaká KO, chytila ma choroba. Išla som dnes lekárke, aby som sa nemusela trápiť v práci, že šak to bude iba nejaká chripaňa a toť ona na mňa vytasí, že začínajúca hnisavá angína. Nasadila mi antibiotika Zinnat 500. Len čo teraz? Brať ich či nie???? Aké máte skúsenosti??? Veľká vďaka.

margotecka
28. únor 2014

@00iva00 Je tam, já ji vidím 😵 držím palce, aby sílila 😉

hajajanka
28. únor 2014

@00iva00 Vidim 🙂

00iva00
28. únor 2014

@margotecka dakujem 🙂 ...ale aj tak to bude asi sklamanie...kedze to bola len ryha...aj ked trosilinku ruzova...ale nechcem sa tesit predcasne :/ ..musim si pockat no..co je asi nahorsie a najtazsie...asi u kazdeho

leanax
28. únor 2014

aj ja to tam vidím, skús o pár dní či nebude silnejšia čiaročka, držím palce
🙂

00iva00
28. únor 2014

@leanax dakujem 🙂

margotecka
28. únor 2014

@00iva00 Já vím,já už takhle čekám tři roky ☹ Budu moc držet palce,aby to tobě dopadlo dobře 😉

00iva00
28. únor 2014

@margotecka dakujem...aj tebe drzim palceky ;)

tamarka9
1. bře 2014

@eviku28 jednoznacne brat- hnisava angina vie narobit omnoho vacsie skody, navyse zinat patria v tehotenstve k antibiotikam prvej volby, je to teraz na prirode, drzim palceky nech dobre dopadne 🙂

nonnni
1. bře 2014

@peterek414 ahoj, me se to stalo minuly mesic...bylo to dost divne, kazdy test mi ukazal slabou // a pak zmizela...nikdy se mi to predtim nestalo, i slabe carky na testech zustavaly. Take mi test nesilil a MS prisla s malym zpozdenim. Tipuji to na biochemicke. U tebe nevim, ale kazdopadne smerodatne je, kdyz test sili...

kristinka28
1. bře 2014

@nonnni ahoj aj ja som tak mala ako ty a teraz nic skoda

peterek414
1. bře 2014

@nonnni ahoj meskala mi mrcha 5 dni aj som spravila dnes tes a je tam duch nchapem ale prisla mrcha

nonnni
1. bře 2014

@peterek414
@kristinka28 ono je tezko takhle rict, ale obycejne to opravdu znaci biochemicke tehotenstvi. Obcas to mohou udelat u cysty, takze by asi nebylo i od veci si dojit na kontrolu na gynekologii (po skonceni MS), jen pro sichr.

kristinka28
1. bře 2014

@nonnni hej mas pravdu 🙂

peterek414
1. bře 2014

@nonnni dakujem za radu urcite pojde na druhy tyzden 🙂

vendy72
1. bře 2014

Ahoj holky, já bych tedy s dovolením taky přispěla svou troškou do mlýna. Dnes mám 42DC, mrcha nikde, jen takový slabý bílý výtok. Od nechráněného styku je to dnes 28 dní, ale testy mám negativní. 3 roky jsem brala antikoncepci a vysadila jsem ji cca 3 měsíce zpět, přičemž jsem pak na menzes čekala taky kolem 40 dní, jenže mi bylo fajn, bez výtoku a bez příznaků. Teď jsem měla hned po dvou týdnech pocit, že je něco jinak, pobolívá mě podbřišek, sem tam mě tam píchne, hrozně moc toho naspím a taky mám dost citlivý bradavky, toho si všiml i přítel 😀 Na gyndě mi ale nacpala nějaký antibiotika na výtok a protože mám test negativní, tak na mě čučela jak na blázna, že mám takový příznaky a ani krev mi nevzala. Už začínám být dost nervózní, hrozně moc bych si miminko přála.
Myslíte, že by to přeci jen mohlo být ono? Jelikož jsem vždycky měla nepravidelný cyklus, tak ani nevím kdy mohla být ovulace a už vůbec nevím, kdy bych mohla mrchu očekávat, ale 42 dní mi už přijde docela dlouho..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru