Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

leymea
16. čer 2016

@mi89 hezkyyy 🙂 tak to cumim jak je carka silna 😀 kolik jsi dpo? Tak vidis, zadarilo se🙂 to mam radost 🙂

mi89
16. čer 2016

@leymea jsem 10dpo, a pozítří měla být ms 🙂) že jo? to je úžasné

veraakubik
16. čer 2016

@mi89 Sice uz sem nezapadam,ale pred nejakym tim patkem jsem procitala tuhle skupinku docela casto-stejne carky jsem mela 4 dny pred ocekavanou ms,neco mi reklo testni-bylo to dva dny pred Vanoci..To prekvapeni,hned za tepla jsem to vykecala manzelovi a az pak mi doslo,ze to mohl byt krasny vanocni darek..Dnes mam 9mesicni holcicku..Takze myslim,ze ti muzou vsichni gratulovat...

mi89
16. čer 2016

@veraakubik jeee děkuji moc, taky se to chystám dnes snoubenci vyžvanit a doufám, že budu mít na svatbě pořádné bříško 🙂

ms.neomagic
16. čer 2016

@mi89 gratuluju,to jsou krasny dalnice,ja z nich mam doma uz 8,5letou slecnu 😀

mi89
16. čer 2016

@ms.neomagic děkuji, zatím postačí miminko :D

leymea
16. čer 2016

@mi89 ze by bylo miminek vic? 😀 ja jsem 8DPO 🙂 takhle silnou carku 10DPO jsem tu jeste nevidela 😀

mi89
16. čer 2016

@leymea zítra test u znovu, mám doma i ten digi co ukazuje týdny, tak ho asi zkusím, uvidím 🙂

ajajirka
16. čer 2016

holky tka se sví, ůloucim zdávám to

baba93
17. čer 2016

Ahoj holky co myslíte 🙂 ryska nebo se tam něco rýsuje 🙂

adelinkkaa
17. čer 2016

@baba93 neco tam vidim 🙂

zuzinka6
17. čer 2016

@baba93 jj něco malinko

jullli
17. čer 2016

ja tam tedy nic nevidim a to sedim na pc :( kolikaty jsi dpo
@baba93

kato83
17. čer 2016

@baba93 neco vidim... 🙂 ale zkus za dva dny at vis jestli je to dusik nebo jen ryska ..

nordjane
17. čer 2016

@maarkeetkaaa mela jsem negativni test i 2 dny zpozdeni a za dalsi dva dny uz krasnou carku 😀 a tak to bylo u vsech tehu...

kato83
17. čer 2016

Holky jsem dnes 9DPO, uz od ovulace me boli bricho jako kdyz bych mela nachlazeny mocovy měchýř.. a nafoukla jsem jak balón ze me pnou i kalhoty.
Tehu test mam negativni, mela jste to tak nektera taky?

svorly
17. čer 2016

Ahoj, od září se snažíme, v březnu laparo kvůli endometrioze a od té doby je ze mě lovec duchů 🙂 Dr Max zatím nikdy neduchařil a dnes 8 dpo možná silou vůle vykoukanej mikro stínek. Mám teda blebej telefon, ale co myslíte 🙂

weronicaaaa
17. čer 2016

@svorly já nic nevidím :(

andreaandrejka
17. čer 2016

@svorly Za mě negativní.

marrouc
17. čer 2016

@svorly ja vidim. Tak at sili ☺

marrouc
17. čer 2016

@svorly nevim jestli je to mobilem ale ani nemusim foto zvetsovat 😉

monikavitezslav
17. čer 2016

Tak nrnesu dobre zpravy hcg 1001. Ale miminko se uchytilo v jizve po predchozim cisarskem rezu. Cekam na prijem v nemocnici. Hrozi odebrani delohy. Pro me totalni konec meho sveta.

misula29
17. čer 2016

@monikavitezslav ježíš, to mě mrzí ☹ A teď se zeptám blbě,ale to nejde ,že by se vyvíjelo normálně na té jizvě když je to v děloze? Snad tak radikální zákrok nebude potřeba, držím pěsti.
Děkuji

monikavitezslav
17. čer 2016

@misula29 pry ne. Jak by rostlo tak by mi roztrhalo tu jizvu a ja vykrvacela. Pripadam si jak jdybych ja sama sla na potrat. Je to priserna bezmoc.

laskonka85
17. čer 2016

@svorly spatne viditelna carecka,ale je tam🙂

fifacek
17. čer 2016

@svorly ať koukám jak koukám nic nevidím... Vydrž ještě dva tři dny a budeme lovit ducha s tebou ale teď jsem asi slepá jako patrona 😵

maarkeetkaaa
17. čer 2016

@nordjane treti den prisla.. to je podruhe v zivote co jsem mela zpozdeni.. :(

maarkeetkaaa
17. čer 2016

@monikavitezslav myslim na tebe at vse dopadne v poradku.. p4ijde mi nemozne aby byli schpni zjistit, ze se to uchytilo v jizve.. vyckavej

monikavitezslav
17. čer 2016

@maarkeetkaaa je to videt na ultrazvuku. Je to pry riziko tehotenstvi po cisari.

svorly
17. čer 2016

@marrouc
@laskonka85 Já právě zkoušela i včera a bylo tam vidět to stejný, ale jak to zaschlo tak to zmizlo, ale dneska to tam je i po zaschnutí. Zkusím další dny co to udělá, vím že je brzo, ale 2 týdny do ms vydržet nedokážu 🙂 Snad nebude zklamání jako každej měsíc.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru