Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

laura1972
10. črc 2016

@nina8888 kolik si ted DPO?

nina8888
10. črc 2016

@nordjane no bola som v car na vysetrenie na konzultaci a od zaři sme to mali rešit inseminací ale ostala som prirozene tehu tak nevim kam ted a fakt bych to potrebovala co nejdřiv tak si tam zitra zavolam a zeptam se😀

nina8888
10. črc 2016

@laura1972 netušim ms som mala naposledy koncem kvetna som 1den spinila ani nevim zda to byla ms tezlo rict ja som mala velke problemy s cyklom ...

laura1972
10. črc 2016

@nina8888 aha, tak to jo, ale hlavní je, ze se zadarilo, přejí hodně štěstí 🙂

nina8888
10. črc 2016

@laura1972 dekujii verime ze snad vse dobre dopadne...

ms.neomagic
10. črc 2016

@pandabox to uz je na ostatnich,ja uz se tim ridit budu..tohle bylo az moc bolestivy...a jak je tobe? koukam jak ti to utika 🙂

pandabox
10. črc 2016

@ms.neomagic aha..to jsem nezaznamenala...ja naposled videla duchy na testu a digi?? To me.mrzi..

nordjane
10. črc 2016

@nina8888 sla bych tedy ke svemu dr. A do caru jen zavolala, ze se podarilo prirozene 🙂

ms.neomagic
10. črc 2016

@pandabox no,jak jsi videla ten krasnej pozit.digi test,tak den na to jsem zacala krvacet a bylo vse pryc...ted v patek odjizdime na dovcu,mam tam mit plodny tyden,tak se snad zadari,kdyz bylo pohnojino 🙂

nina8888
11. črc 2016

no citlivost stejna a krasne zesilel za dva dny snad bude vse ok 😀 14.7. dr kontrola tak snad tam neco uvidí 😀 😀

luckybara
11. črc 2016

@nina8888 krása tiše gratuluji,kdy byla ovu?

nina8888
11. črc 2016

@luckybara to nikto netuši ms som mala naposledy na konci kvetna spinila som 1den tak nevim .... mam to slozite vypočitat skrz cyklus...

juliemichal
11. črc 2016

@nina8888 jé já jdu taky 14.7 na poradnu 😀 a ve středu jdu na screening 😀

nina8888
11. črc 2016

@juliemichal no jo ty uz si skoro za vodou 😀 to ja este vubec nevím na čem som tak uvidime zda tam neco uz bude videt 😀
@luckybara zabudla som podakovat 😀

juliemichal
11. črc 2016

@nina8888 tak podle toho digi testu budeš cca 3-4tt tak eventuálně by to tam mohlo být vidět 🙂 🙂 jukni jak to u mě vypadalo v 3+6tt 😀 😀 a jinak já si ještě nepískám po tom screeningu si začnu pískat,zda bude vše v pořádku s něj mám největší strach ☹

pandabox
11. črc 2016

@ms.neomagic ja to mela takhle v noru..pak dorazila mrcha jednou a druha uz ne🙂)

nina8888
11. črc 2016

@juliemichal neboj vse bude ok ked si sa uz dostala sem tak to dáš neboj ....😀 drzim ti palčeky

luckybara
11. črc 2016

10DPO nedávám si ale naděje..ještě 5dní před náma.. 😉 potom si je začnu dávat

juliemichal
11. črc 2016

@nina8888 moc děkuji jsi hodná a snad máš pravdu 🙂 🙂

juliemichal
11. črc 2016

@nina8888 a u tebe to taky bude v pořádku 🙂

katuskad1
11. črc 2016

@luckybara ale vypadá to nadejne 😊tak držím 👍👍

luckybara
11. črc 2016

@katuskad1 děkuji uvidíme ms by měla přijít v sobotu,není to ranní,ale zítra zkusím ráno,pak na to prdím 😉

27tery
11. črc 2016

@luckybara já jsem si dělala vždycky test před Ms. A pak už jsem si řekla že na to Kašlu pak jsem zklamaná no dostala jsem to den před Ms. Ale jen trošku zaspynila a.po šesti dnech jsem si řekla že to zkusím ala měla jsem tam silnou druhou čárku😃 tak se neboj když to nevyjde tet brzi to určitě vyjde držím ti moc palce 😃

pandabox
11. črc 2016

@27tery souhlas..a pak com driv testujes, tim dele se nervujes do konce trimestru jestli je vse v poradku..

luckybara
11. črc 2016

@27tery děkuji já už to tak nějak ,,neřeším,,co má být to bude..byl to jen spontální nápad,protože mi sílí tento měsíc po 2. ovu testy :D
@pandabox

marrouc
11. črc 2016

@luckybara ja to z hecu taky zkousela jestli na tech ovutestech neco je a takhle mi zatim vysly. Tak ze by?

katuskad1
11. črc 2016

Já dnes dělala test a negativní 😠ovulaci vychytanou moc nemám, ale koupila jsem si ovulační test, tak kdyby se MS objevila tak zkusím další cyklus. Mam 30denni cyklus,poslední MS 15.6.,takže jsme s přítelem na to hupli 2,3. a ted i před MS. Tak snad nějaka šance je,co myslíte? Ale stejne si myslím, že to v patek, v sobotu dostanu😯

katuskad1
11. črc 2016

@marrouc a TS si zkoušela? 🙂

marrouc
11. črc 2016

@katuskad1 jo a zatim bilo. 😊

dddkkk
12. črc 2016

@katuskad1 Šance je vždy, ale výsledek se dozvíš až jestli MS přijde nebo ne... Nebo na testu, já mám zatím taky pořád bílo a rozhodně mě bolí břicho dost, takže taky čekám MS. No jo holt o víkendu bude jasno 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru